Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie potrafię pisać wierszy, nie śpiewam. Dziś jest dzień szczególny dla wielu ludzi... Tak więc korzystając ze słów już napisanych...

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski

Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Drzewa ptakom, ptaki drzewom
Tchnienie wiatru płatkom śniegu

Dołączam się do tych życzeń i każdemu, bez wyjątku, życzę pogodnych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ludzie to nie był konkurs na najlepszego gracza roku tylko na gracza roku;)

WESOŁYCH ŚWIĄT
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Merry-Christmas-Gifs-10.gif



Życzę Wam wszystkim, moi kochani!
Aby w waszych serca zagościła miłość, dobroć i radość,
abyście tego dnia pamiętali o wszystkich, tych których kochacie, lubicie, a także nienawidzicie.
Aby przyszły Rok 2014 był dla Was pomyślny.
Aby wasze marzenia się spełniły.

Niech ten rok wam sprzyja!!!

Życzy Wasza kochana Elastynka !!!

 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Z okazji Świąt i Nowego roku wszystkim członkom TEAMu oraz forumowiczom pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia, by święta upłynęły Wam w rodzinnej atmosferze, pełnej szczęścia i radości, a nowy rok przyniósł Wam masę siły na spełnianie swoich marzeń i dążenie do wyznaczonych celów.

Chrycho13
 
Odp: Rozmowa Ogólna

To i ja się dołączam do życzeń dla wszystkich użytkowników. Nie umiem tak ładnie tego wyrazić jak poprzednicy, więc tylko napiszę krótko, ale równie serdecznie: wesołych Świąt :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zdecydowałam się na pozostawienie tego tekstu tylko z jednej przyczyny. Byście nie mówili, że kasujemy wszystko co jest nam nie pomyśli. Osobiście uważam, że jest to profanacja jednej z najpiękniejszych kolęd jakie są w naszej polskiej tradycji i to mi się nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

W cichym dniu, Cichy Pan
Pokój niosę wszystkim Wam.
Grajcie na Hiperborei,
Wśród najpiękniejszych kolei,
Czy się spełni cud? 2x
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Inne wierszyki Ci się nie podobają :eek:

I tak nawiększa beka z życzeń Elastyny. Idąc jej przykładem (...) w Nowym Roku wszystkiego najlepszego wszystkim użytkowniczkom i użytkownikom forum życzy Wasz najukochańszy i najwspanialszy i przez Was uwielbiany - Tłusty Tyłek Afrodyty:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Kim jesteś dziewczyno? Dwa posty na forum i tytuł kapłanki. Wypadałoby się przedstawić co nie? Normalnie to ktos powinien nam ciebie przedstawić, ale o dobre maniery coraz trudniej.
Jestem miłą dziewczyną, która będzie się starała pomóc tym, którzy tego potrzebują. Można pisać i pytać, jeśli będę potrafiła to pomogę, jeśli sama nie dam rady, postaram się dotrzeć do sedna sprawy razem z przyjaciółmi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jestem miłą dziewczyną, która będzie się starała pomóc tym, którzy tego potrzebują. Można pisać i pytać, jeśli będę potrafiła to pomogę, jeśli sama nie dam rady, postaram się dotrzeć do sedna sprawy razem z przyjaciółmi ;)

Ile masz lat?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jestem miłą dziewczyną, która będzie się starała pomóc tym, którzy tego potrzebują. Można pisać i pytać, jeśli będę potrafiła to pomogę, jeśli sama nie dam rady, postaram się dotrzeć do sedna sprawy razem z przyjaciółmi ;)

Ile masz lat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A czy to ma jakieś konkretne znaczenie ???? Broda mędrcem nie czyni jak mówi przysłowie ;)
 
Do góry