Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser35664

Guest
Znaczy jakby luzik z tym mam.
Z tym większego problemu by nie było. Większym kłopotem chyba były by uprzedzenia jakie się zrodziły po wcześniejszych serwach.
Mimo wszystko zapewniam że w naszym składzie nie patrzymy na historie z wcześniejszych serwów a na samą grę oraz skilla jaki prezentuję gracz którego chciałbym pozyskać :)

Fajnie byłoby Cię jeszcze raz zobaczyć. Wielu by się ucieszyło.
 
Uprzedzenia zawsze były i będą. Nic na to się nie poradzi. Ta gra to bardzo fajni ludzie - zarówno po jednej jak i drugiej stronie barykady, ale kompletnie nie mam na grę czasu, a swoją drogą to już mi się po prostu też nie chce. A grać na pół gwizdka lub się zmuszać...po co zajmować komuś miejsce?
 

DeletedUser33478

Guest
Znaczy jakby luzik z tym mam.
Z tym większego problemu by nie było. Większym kłopotem chyba były by uprzedzenia jakie się zrodziły po wcześniejszych serwach.
Mimo wszystko zapewniam że w naszym składzie nie patrzymy na historie z wcześniejszych serwów a na samą grę oraz skilla jaki prezentuję gracz którego chciałbym pozyskać :)

Fajnie byłoby Cię jeszcze raz zobaczyć. Wielu by się ucieszyło.
na pewno nie u nas
 
Jak to mówią, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak jak i kończy się moja przygoda z tą gierką.

Z tego miejsca chciałem podziękować Wszystkim graczom i osobom tworzącym to community. Jesteście wyjątkowi i niezależnie od różnic zdań czy stron po jakich graliśmy mam z każdym z Was wiele pozytywnych wspomnień.

Chciałem każdemu życzyć wszystkiego co najlepsze i powodzenia w życiu!
 
Siema
Czy jest tu ktoś kto jest w stanie przyjąć mnie pod swoje skrzydła? Grałem w grepolis kilka lat temu (chyba na świecie Dzeta), ale szczerze mówiąc niewiele pamiętam. Chciałbym wystartować na tym świecie co będzie za kilka dni
 
Dorósł, dorósł, Kacperek miał lekkie życie ale ciężkie zabawki.
kotimysz.gif

 
Do góry