[Ulepszenie] ruchy wojsk itp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16500
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Za

    Głosy: 1 6,7%
  • Przeciw

    Głosy: 12 80,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 13,3%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser16500

Guest
Ile razy chciało by sie cofnąc wojska ktore sie posłalo,ale po okreslonym limicie czasowym juz nie ma takiej mozliwosci.Uwazam ze powinna byc taka opcja.Czasami bywa ze wysylamy wojsko na akcje czy rozne eskapady a tu zmiana planow i kiedy juz nie mozna cofnac wojsk musimy czekac nawet kilka godzin...wiec fajnie by bylo jakby to zmienic.A kolejnym punktem ktory chcialbym tez zeby zmieniono to zeby na grafice bylo widac ruchy wojsk,np kiedy klikamy to zeby bylo widac jak plyna nasze lodzie ,jaka juz odleglosc pokonaly itd.Uwazam ze te dwa udogodnienia bardzo tez ulatwilo by nam gre i sprawilo wiecej przyjemnosci.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

dodaj ankiete

a po za tym jestem na nie
o to chodzi żeby przynajmniej trochę było strategii

wysłałeś wojsko i juz nie możesz cofnać Twoja strata

pomyśl co by było
wysyłam offa na inna wyspe gościu rzuca madrość a ja cofam -strata łask
a teraz jest lepiej po 10 minutach nie możesz cofnąć rzucasz mądrość widzisz offa i topionko :)

ten pomysł uważam że jest beznadziejny

a co do ruchów wojsk to też na nie
jedyne co to spowoduje to spowolni kompletnie gre nie potrzeba żadnych nowych animacji
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

z cofaniem to nie bo bylo by bez sensu. ale fajnie gdyby na mapie bylo widac jak plynie, i nie trzeba przeciez jakies animacji ;p wystarczy np jakas ikona statku itd
 

DeletedUser

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

z cofaniem to nie bo bylo by bez sensu. ale fajnie gdyby na mapie bylo widac jak plynie, i nie trzeba przeciez jakies animacji ;p wystarczy np jakas ikona statku itd

byłby to kolejny krok do psucia gry

a wiesz jakby obciażyło to serwer gdyna mapie lata kilka tysiecy ikonek?

a potem są lamenty że gra niedziała, tnie się nie włącza się
jak wy sami ja chcecie załatwić pomysłami
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

Z cofaniem jestem na nie,a grafika mogłaby być
 

DeletedUser

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

lepsze to niż te dodatkowe łódeczki, chmurki, wodospady

Gdyby system podglądu zależał od mojej osoby to by wam same kropki i podpisy różnych rzeczy zostały
,każdy by się cieszył,jedynie dzieciak by płakał gdzie zniknęły jego piękne obrazeczki hihi
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

lepsze to niż te dodatkowe łódeczki, chmurki, wodospady

Te animacje większości graczom nie podobały się przecież, a zostały wprowadzone zupełnie bez konsultacji z graczami. Teraz większość ma to wyłączone.

A wracając do samego pomysłu pokazywania ruchów wojsk na podglądzie mapy, to w sumie wyglądałoby to nawet ciekawie, jednak jestem przeciwny wprowadzeniu tego do gry. Zdaję sobie sprawę, że im więcej tego typu bajerów, tym można przyciągnąć więcej osób do gry. Jednak, aby można było sobie pozwolić na takie bajery trzeba by sporo zainwestować w nowe serwery, bo te aktualne mają problemy z aktualną rozgrywką czasami, a co dopiero z takim dodatkiem, gdzie mając na świecie 90-100k miast każdy wysyła jakieś wsparcia/ataki/handlarzy/szpiegów. Miejsca by nie wystarczyło na mapie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: ruchy wojsk itp

O ile animacje nie są obciążeniem dla serwerów i można je sobie wyłączyć, o tyle pokazywanie ruchów wojsk na pewno miałby wpływ na ich działanie. Czytelność również była by wątpliwa, przedsmak tego można sobie podejrzeć na stronach prezentujących ruch lotniczy nad Europą
 

DeletedUser

Guest
Odp: ruchy wojsk itp

Te animacje większości graczom nie podobały się przecież, a zostały wprowadzone zupełnie bez konsultacji z graczami. Teraz większość ma to wyłączone.

A wracając do samego pomysłu pokazywania ruchów wojsk na podglądzie mapy, to w sumie wyglądałoby to nawet ciekawie, jednak jestem przeciwny wprowadzeniu tego do gry. Zdaję sobie sprawę, że im więcej tego typu bajerów, tym można przyciągnąć więcej osób do gry. Jednak, aby można było sobie pozwolić na takie bajery trzeba by sporo zainwestować w nowe serwery, bo te aktualne mają problemy z aktualną rozgrywką czasami, a co dopiero z takim dodatkiem, gdzie mając na świecie 90-100k miast każdy wysyła jakieś wsparcia/ataki/handlarzy/szpiegów. Miejsca by nie wystarczyło na mapie
smiley_emoticons_biggrin.gif

Mi by się to też podobało myślałem też o tym :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry