Shakes & Fidget

  • Rozpoczynający wątek XxHannibalxX
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Polecam fajną gierkę przeglądarkową Shakes & Fidget.Mamy do wyboru 8 ras (człowiek,elf,krasnolud,gnom,ork,mroczny elf,goblin,demon),które mają różne bonusy do atrybutów co powoduje że trzeba odpowiednio ją dobrać do klasy(wojownik,mag,zwiadowca).W grze możemy założyć lub dołączyć do gildii która może prowadzić wojny z innymi,by wpinać się na szczyt rankingu i zdobywać łupy.Są tam dostępne lochy(można znaleźć tam różne ciekawe przedmioty oraz bardzo silne potwory które niełatwo pokonać,oraz bossa) które odblokowują się po odnalezieniu klucza w misji.Mamy do wyboru również 4 rodzaje wierzchowców,które im są droższe tym lepsze.
Jakby ktoś miał jakieś pytanie to mój nick w Shakes & Fidget to Blood Hunter.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nuudna ;/ 8 level wojownik mialem ;p niepolecam nikomu tej gry ;>
 

DeletedUser

Guest
xplode11>> nie znasz się,

Ja gram teraz na s3 mam 22 maga, i gra mi się bardzo miło :)
 

DeletedUser

Guest
zgredeek

Fajna gierka jak dla mnie :D:D:D powaga .szacun
na myślenie !!!
mam 21 lv !! ejo

z poważaniem zgredeek
 

DeletedUser

Guest
grałem fajna gierka i polecam niestety mi jakoś nie przypadła do gustu ale polecam :)
 

DeletedUser

Guest
Polecam grę bardzo fajna wbiłem 96lvl z braku czasu musiałem przerwać grę ale z chęcią oddam komuś konto :) Jak coś pisać priv
 

DeletedUser

Guest
grałem spoko gra ale nie mam teraz czasu w nią grać bo inne gry na mnie czekają :D

Słownik też na ciebie czeka //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gra nawet fajna ale po pewnym czasie robi sie nudna tym bardziej jak nie mozna przez 3 dni zabic 1 bossa w lochach Xd!
 

DeletedUser

Guest
Grałem, nawet miałem w tym bardzo wysoki poziom (jeden z pierwszych na serwerze 1) ale gra wymaga wiele czasu, który poświęcamy na ciągłe klikanie zadań i pieniędzy (tych prawdziwych) aby przywracać punkty, za które robi się zadania.

Wniosek prosty jeśli masz kasę i dysponujesz czasem to gra jest idealna dla ciebie! Grafika spoko i wciąga nieźle.
 

DeletedUser

Guest
gra jest ok
bez kasy też można, o ile się nie jest w gildii w której nie wymagają doładowania grzybami
np. w mojej gildii na s7 nie ma takiego wymogu, rozwijamy się może wolniej niż zawodowi grzybiarze, ale i tak dobrze się bawimy, w zasadzie tylko ja i jeden oficer raz, na miesiąc, dwa doładujemy konto i wpłacamy grzyby do gildii
na s1 mimo że tam też udzielam się jako oficer w gildii, to doładowań nigdy nie robiłem i nie zamierzam
zadania z karczmy robi się w tle (czyli kliknąć a na te kilka minut zapomnieć i spojrzeć w okienko z grepo ;)), jak nie ma czasu to tylko ustawia się wartę i zagląda co kilka godzin na dwie sekundy sprawdzić czy jakaś gildia nas nie atakuje lub któryś z naszych oficerów nie zarządził ataku na inną gildię lub lochy gildii (pomiędzy zainicjowaniem ataku a bitwą mija 10 godzin więc luzik można się bezproblemowo podłączyć do akcji)
gra bezstresowa i cokolwiek śmieszna, ale tylko jako dodatek - jako podstawowa zabawa będzie nudzić po pewnym czasie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Kiedyś mi to ktoś polecił, tydzień pograłam i znudziło mi się. Nic ciekawego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Ta gra jest beznadziejna. KIedyś dobiłem do 160 lvla i do teraz żałuje czasu spędzonego przy tej głupiej grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Ja se pykam Magiem i zwiadowcą na s14 Aktualnie prowadze gildie LOST Zagubieni więc jak ktoś chce dołączyć to pisać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

hehe grałem miałem maga 50 lvl i zapomniałem hasła :)
 
Odp: Shakes & Fidget

Nawet mi się przytrafiło w to zagrać.
Lvl koło 180 konto oddałem nick tratakan s7 .
Szkoda tylko kasy w te muchomory wrzuconej , bo gra nudna strasznie .
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Shakes & Fidget

też w to kiedyś grałem mag prawie 200lvl na s4 ale mi się znudziło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Miałem 1 miejsce, ale to rzuciłem, to żenada. C:
 
Status
Zamknięty.
Do góry