Shakes & Fidget

  • Rozpoczynający wątek XxHannibalxX
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

gram na s22, nawet to zbieranie klasera było ok, ale jak się już ma +80% to ciężko na coś trafić nowego.

w sumie mało atrakcji w tej grze, dochodzę teraz do 100lvl, nie wiem czy dociągnę do ustępu. A opcje w gildii/społecznościowe są bardzo mizerne, w porównaniu chodziażby do Grepolis.
 
Odp: Shakes & Fidget

gram na s22, nawet to zbieranie klasera było ok, ale jak się już ma +80% to ciężko na coś trafić nowego.

w sumie mało atrakcji w tej grze, dochodzę teraz do 100lvl, nie wiem czy dociągnę do ustępu. A opcje w gildii/społecznościowe są bardzo mizerne, w porównaniu chodziażby do Grepolis.



Jak masz kase na te grzybki to mozesz sam grać ,a w S&F najlepsza gra jest do 100 lvl gdy się po kolei lochy robi potem to traci sens.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

100lvl już przekroczony, na grzyby nie zamierzam wydawać kasy, zresztą mam zapas wydropionych.

Od 100lvl w karczmie można skorzystać ze sracza. To chyba nowość w S&F. Wrzuca się do niego kilka itemków, spuszcza wodę i dostaje się jakiegoś epicka (humor typowy dla tej gry).
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Shakes & Fidget

ja też gram w tę gre mam 31lv wojownika na 20 świecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Jak masz kase na te grzybki to mozesz sam grać ,a w S&F najlepsza gra jest do 100 lvl gdy się po kolei lochy robi potem to traci sens.
Ja włąśnie kasy na grzybki nie mam , zresztą nie opłaca się tam kasy wydawać. ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

mam 100 level i jakoś nie chce mi sie grać. Zdobyłem klucz do tego kibla i nie ma co do roboty ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

gra jest glupia, a nie fajna jedyne co moge osiagnac to zmarnowane 80 zl na fonie i prosilem o odkupienie, a oni nic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Jak wydałeś 80 zł na grzybki to nie możesz liczyć na zwrot kasy ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

no i teraz powspominaj te 80 zl, od tego pana co nie chcial mi ich dac to dlatego nie lubie dlatego tej zalosnej gry :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Gram od pewnego czasu i mega mi się gra podoba, mamy swoją zgraną gildię i jestem z niej zadowolona. Podoba mi sie śmieszna grafika. Jest to gra tabelkowa, a takie lubię. Jak najbardziej zapraszam do gry!
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Shakes & Fidget

grałam kiedyś ale mi sie szybko znudziło jakos do 30 lvl tylko doszlam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Ja gram i mam lv 40 obecnie, gramy całą paką, może dlatego jest jeszcze interesująco ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Jedyne co jeszcze moge powiedziec, ze wracam do gry :) Bez premium :)

Moge powiedziec tez, ze mialem 11-osobowa gildie. Oddalem jednej pani Szefa, napisalem do niej, ze niech da zalozyciela i zaczynamy na nowo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Ja też wróciłem do gry ale będe grał tylko na telefonie bo na komputerze to mi sie nie chce ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shakes & Fidget

Super! I juz 13 osob, od kiedy dolaczylem. Troche odmienilem Regulamin. Na ktorym serwerze/swiecie gracie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry