Sojusz *TRIADA*

  • Rozpoczynający wątek *HUNTER*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
nowa prezentacja. dzięki segita za pomoc

zwj.jpg
 

Załączniki

  • ggggtt.jpg
    ggggtt.jpg
    23,2 KB · Wyświetlenia: 288
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

Może być chociaż przydałoby się coś więcej 4/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

Strasznie mało wszystkiego... 6/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

zapomnialem dodać ze to wersja robocza
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

gdzie mało ok w sam raz, bezguścia wy
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

W takim razie popraw style i powtórzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

jak pozbędę się kataru i przestanie mi kapać na klawiaturę ;I
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

popraw te 2x "się się"... i napisz że oprócz terroru, grają w nim ludzie na poziomie.... Ogólnie wiele do zmian w tym opisie. Za "prosty"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

dlatego masz sie odezwać do mnie na priw, bo w gorączce cięzko się pisze prezentacje ;I a chcę wygrać GŁÓWNĄ nagrodę w konkursie 50 sztuk złota ;D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

Prezentacja na tą chwilkę 6/10
Trzeba ją troszkę stylistycznie i interpunkcyjnie dopracować oraz trochę jeszcze informacji dodać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

4,5/10. Jeśli zmienisz tą ''zapaśniczą'' wersję, poprawię ocenę.Mógłbyś zamieścić też ile sojusz ma punktów, kto jest liderem, ilu macie graczy itp. Pomysłów jest wiele. Ale czytając to wzbudziłeś mój respekt, a uwierz mi że to trudno zrobić. Więc masz też do oceny punkt reputacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

ogarne to za kilka dni tylko stane na nogi w realu , dodam jeszcze więcej achów i ochów jak kolega mówił i bedzie git ;)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

a czy opis jest tak istotny ?wystarczy spojrzec na triade i widac ze w poczatkach niezle sobie poczynają stawiajac na zgranie nie na ilosc na lamie wpadłem zerknac jak idzie kilku graczom z innego swiata i kibicuje CAMORRA i wszelkim jej odłamom bo to jednosc ale triada wydaje sie byc dobrym i ambitnym sojuszem z mych obserwacij a z reszta doszło juz tam do małych starc pomiędzy nami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

a tak teraz na serio. to nie zamierzam nic tutaj zmieniać bo;
po pierwsze ,nie jesteśmy jakąś masówką i nie potrzebujemy więcej ludzi do sojuszu jest nas 45/90 i to w zupełności wystarcza
po drugie ,jeśli ma ktoś ochotę zobaczyć nasz sojusz, zapraszam na świat Lamia, rankingi są dostępne dla wszystkich
po trzecie skład rady i inne rzeczy są ściśle tajne /poufne więc nie zamierzam więcej info podawać dla mas ;)

pozdrawiam i przepraszam tych którzy liczyli na więcej info ;) ta prezentacja ma przykuć tylko i wyłącznie uwagę a nie przechwałki kto gra ,od kiedy i inne pierdoły...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

3/10 - logo fajne, zdjęcie nie takie złe. Natomiast opis to żenada za przeproszeniem. Dlaczego?
Ponieważ tchnie nawoływaniem do przemocy i nie jest to opis sojuszu tylko nędzna reklama która ma zastraszyć nieletnich, którzy grają w Grepolis. To ma być PREZENTACJA?! To stek głupstw i pustych gróźb. Jajca jak w Wielkanoc normalnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

po twoim wpisie widzę że jesteś bardzo znerwicowaną osobą,albo muszisz iść na urlop albo zacznij układać pasjansa ;) aaa i ze 2 x dziennie parz sobie meliskę heheh
 
Do góry