Sojusz *TRIADA*

  • Rozpoczynający wątek *HUNTER*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

ładna prezentacja Marcin ,naprawdę ładna
 
Odp: Sojusz *TRIADA*

Jedna z lepszych prezentacji. Jedynie do interpunkcji mogłabym się doczepić, ale poza tym jest bardzo przejrzyście i wyglada na prawdę zachęcająco. W sumie to tylko prezentacja, więc osoby kontaktowe według mnie niekoniecznie muszą być - to pewnie jest gdzieś w grze podane. Daję 9/10 :)
 
Odp: Sojusz *TRIADA*

viroch farmo ... jak dla mnie prezentacja taka sobie 6.5/10 ogolnie uwazam ze prezentacja kwalifikuje sie pod bana przedstawiajac przemoc
tak przy okazji
jak maka moze byc uwazana przez was za narkotyki to dziwne ze takie cos przechodzi
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

8/10 mi się widzi ta prezentacja,dobre jest to z tą laską,w grepo często kokietują dla spełnienia własnych ambicji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

9/10 ładna starannie wykonana grafika tylko trochę mało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

Pracę viroch'a oceniam na 3+/10. Tak jak już pisałem, tworzę w Photoshopie i wiem ile taki projekt może zająć czasu. Jeśli mam już pominąć kwestie obrazków, które (np. w przypadku Pani "Jadzi") zostały nieudolnie wklejone (z prawej strony gumkowanie, z lewej pozostawiona prosta krawędź?), to tekst pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Szanuję Twój wkład, ale to za mało. Jeśli już ktoś chce wygłaszać swoje racje, tj. "Nie sztuką jest wbić bunt! Sztuką jest zdobyć miasto!" to proponuję, by najpierw przemyślał to, co chce napisać, a potem dopiero zaczął pisać. Używanie skrótów typu "Gramy wg 3 zasad" też tutaj jest niefortunne i wygląda to co najmniej dziwnie. Nie wspomnę o samych "zasadach", ale nie liczę na więcej (biorąc pod uwagę średni wiek graczy).

3+/10 to i tak dużo, przed Tobą wiele pracy.

PS. Masz literówkę w postscriptum :)


Może nie jestem jakimś "znawcą" PS'a, ale staram się ocenić pracę obiektywnie. To, że tak oceniam, to nie znaczy, że nie darzę Ciebie lub Twojego sojuszu szacunkiem. Chyba to rozumiesz :) Zresztą gdybyś potrzebował z czymś pomocy, np. związanej z PS'em, to możesz śmiało do mnie pisać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17301

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

Bardzo dziękuję za interesujące opinie. Zarówno pozytywne jak i negatywne opinie :) Wszystkie przyjmuję z pochylonym czołem.

W mojej ocenie, forma podania "reklamy sojuszu" winna tutaj być na poziomie zainteresowania samą grą, a nie tym czy ktoś jest grafikiem, copywriterem, czy jeszcze kimś "z branży". Poziom językowy - biorąc pod uwagę rozpiętość wiekową graczy Grepo - również powinien być w miarę uniwersalny. Stąd moja propozycja była zgodnie z tym co napisałem zgłaszając się, tylko moim prywatnym spojrzeniem, a nie stanowiskiem sojuszu. Po prostu lubię tę grę, podobnie jak swój sojusz :)

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę,

Do Lucs. Za ocenę 3+ dla znawcy PS'a uważam że i tak mi dałeś wyjątkowo dużo :) (A literówkę jak możesz - wskaż proszę, bo szukam szukam i znaleźć nie mogę :p ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

no i jest nie tak źle w porównaniu z tym co było na początku
tylko trochę większą czcionkę zróbcie bo takie dziadki jak ja ledwo widzą
za ogół to 9/10
za samą treść 4/10
Wiem, to przez studia, ale też i ogólnie jestem przeciwnikiem takiej nowomowy. Choć z drugiej strony jak niby inaczej zachęcić ludzi do wstąpienia? Tylko, że skoro rekrutacja jest zamknięta to może i zmienić trochę ten opis lub dodać nieco humoru?

Aha! No i nie zmyślajcie tak zupełnie:p Jesteście dopiero na 5 miejscu więc może by tak zmienić pierwsze zdanie na: Jeden z najbardziej...ble ble ble.

Następna sprawa: Jeśli jednemu z naszych, bla bla bla. Dalsza część nie ma logicznego następstwa.
Proponuję Wam to zmienić na coś z humorem chyba że jesteście naprawdę poważni (tacy w garniturach i w ogóle)
podpowiadam:
...jeśli skrzywdzisz jednego z naszych....
Tyle że takie groźby może trochę śmiesznie brzmią? Lepiej coś z humorem.
...jeśli zabierzesz jednemu z naszych cukierka, my zabierzemy Ci ich 10!

No i na koniec: Jeśli jesteś...
Wiem. Przesadzam. Ale można byłoby jednak napisać coś w duchu tej gry. Napisać, np. Jeśli lubisz zmagania wojenne, adrenalinę, zdobywanie wrogich miast i obronę przed przeważającymi siłami wroga ramię w ramię z towarzyszami broni, itd. itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

Widzę że masz dużo koncepcji i pomysłów,więc czekam z utęsknieniem jak zrobisz prezentację demonicznej camory
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz *TRIADA*

ja nie mogę. nie jestem założycielem:p
no i mam zepsutego laptopa tylko notebook działa ale tu photoshop nie odpali.
 
Do góry