Sojusze

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
:D
Saymon! Ja wiem dlaczego o tym wspominasz. FALANGA, to sojusz, którego głównym celem jest eliminacja GNIEWu ;)
Dajcie im ze 2-3 lata, to zobaczycie gdzie raki zimują!!!!


Ta, jak narazie nie caly miesiac a juz paru z Falangi na urlopie. 2-3 lata? Za tyle czasu o ile przetrwa BETA mysle, ze zostana 2 najsilniejsze sojusze, skladajace sie doslownie z paru graczy
 

DeletedUser

Guest
Więcej optymizmu! No to może za 1-2 lata. A poza tym cóż to jest kilku (mniej niż 10.), czyli tylko 5%, a reszta was zmiecie. Poza tym powody urlopu mogą być różne.
 

DeletedUser

Guest
Z tymi sojuszami to sam nie wiem.Według mnie bardzo liczne sojusze(chodzi mi o liczbę graczy w sojuszu) nie przetrwają zbyt długo.Dlaczego?
1-Ich założyciele na początku myślą , że zrobienie sojuszu to tak jak jazda na rowerze.Ja myślę , że każdy na początku powinien dojść do istniejącego sojuszu założonego przez ludzi z głową(nie chcę nikogo obrażać) i zobaczyć jak to jest , a później myśleć o założeniu sojuszu.
2-Jeśli sojusz ma z 200 graczy to jeden przywódca nie ogarnie wszystkich.Ja myślę powiedzmy , że każdy większy sojusz powinno się podzielić na grupy.Np jest sojusz abcdef i w nim jest 200 graczy to wtedy dzieli się go na grupy np: gr1,gr2,... .Każda grupa ma swojego wybranego w wyborach przewodniczącego , który np: dostał rozkaz od przywódcy żeby jego grupa atakowała tych graczy z takiego sojuszu , do drugiego gada żeby jego grupa atakowała tych gości z tego sojuszu itd.
3-Sojusze nie powinny być rozrzucone po całej mapce bo to utrudnia pomoc dla zagrożonej atakiem polis przyjaciela.Sojusznicy powinni znajdować się obok siebie na sąsiadujących wyspach a nie na drugim końcu mapki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Na becie jesteś chyba nowy, tu już nie ma masówek po 200 członków, zostały tylko po 100+ i to nieliczne bądź nie będące w czołówce
 

DeletedUser

Guest
No i co się dzieje na tej becie ciekawego?
Guda Caro i jej ekipa *Sparta* rozumiem, że się trzymają? =]
 

DeletedUser5408

Guest
W tym temacie nawet lepiej nie pisać. Wymarł już dawno. Wszyscy gadają na forum masowym w soju (do którego mają dostęp wszystkie szanujące się sojusze)

A Sparta się trzyma :)
 

DeletedUser

Guest
Uuu...czyli niczego się nie dowiem, jeśli przypadkiem ktoś tu nie wejdzie :'(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusze

Najszybciej rozpadnie się Zakon i ak. Templariuszy
 
Do góry