1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sojusze

Dyskusja w 'Beta' rozpoczęta przez użytkownika andrev1, 21. Lut 2010.

1. manfred

manfred

A mi ten sojusz 10 LEGION bardzo się podoba i uważam że wiele może namieszać w czołówkach.

sam jestem ciekawy co ich założyciel zrobi za jakiś czas.

oczywiście życzę sukcesów

2. Duox

Duox Guest

Tak mogą wiele zaszkodzić LA oraz innym Sojuszom Top.

3. booraz

booraz Guest

Z tego co widac w statach legion już szkodzi LA i innym sojuszom z top :)

4. manfred

manfred

Dokładnie, tym bardziej że LA nawet nie zaczęło dobrze walki i inne sojusze chyba też z tego co widać po statystykach.

5. Tregrat1987

Tregrat1987 Guest

Masarnie znowu ruszył w górę topu,ilość nad jakość:)

6. booraz

booraz Guest

Wygląda że troja idzie w ślady LA i bierze wszystko jak leci :)

7. loni21

loni21

masówki nigdy do niczego dobrego nie prowadzą.tak było jest i będzie:cool:

8. booraz

booraz Guest

Tylko niektórzy tego nie rozumieją. Wydaje im się że jeżeli przyjmą 30 chłopa to zapanują nad nowym obszarem. A w większości przypadków przyjmują 30 problemów :)

9. shakero

shakero Guest

Wakacje

Wakacje to spore zagrożenie dla siły sojuszów, myślę że za 2 miesiące zobaczymy z tego tytułu spore przetasowania ;)

10. Woren

Woren Guest

A ja powiem tak to zależy do jakiego trafi się sojuszu są zgrane i nieroby tylko na papierku sojusz jest...

pierwszy sojusz w którym byłem był pracowitym już nie pamiętam nazwy, ale pamiętam lidera pozro Dudukondrad osoba którą darzę szacunkiem było też paru innych, ale jak widzę zakończyli grę....

tyle na temat sojuszów co do wakacji to one są zmorą każdej gierki ten problem dotyka każdą grę z osobna, co też wpływa na upadek sojuszów w grepolis niestety, ale to jest mały problemi w niektórych grach administracja ma w dupie graczy [sory za takie słowo, ale taka prawda] gry upadają, a oni nic nie robią, bo kasa za kody i inne bajery im leci...

tyle do tematu ode mnie

11. Saymos

Saymos

Banik

Widzę, że nie wszystko można powiedzieć:)))

Wakacje to zmora takich gier - a i ogólnie sposób na nadszarpnięcie własnego życia prywatnego - bo człekowi szkoda - i gra kosztem słońca, lata i zabawy... brak zastępstwa w tej grze to porażka - naprawdę sporo tracimy...

//ten banik nie ma zwiazku z tym tematem // Fablee :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18. Lip 2010
  12. manfred

manfred

To prawda - LA to amator. Nie ma to jak Wy.

13. chaos777

chaos777 Guest

nie żartuj manfred - naprawdę aktywnych jest kilka osób z top 10 - srednio aktywnych ze 40-50 - a reszta to osoby logujące się 1 raz dziennie :eek:

14. manfred

manfred

a to ciekawe bo ja jestem na 24 godziny 18-19godzin a nie jestem w TOP-10 :)

zaliczysz to do średnio aktywnych czy do aktywnych?

15. Vwoo

Vwoo Guest

@chaos777: jesteś poza top10, czy mamy rozumieć, że jesteś średnio aktywny? Dobrze wiedzieć ;)

16. Satania

Satania

Ja też jestem na grepolis 18-20h dziennie, a do Top 10 mi troszkę brakuje:) Ale chaos ma rację. Jestem poza Top 50 i loguję się raz dziennie - rano, a wylogowuję się jak idę spać;)

17. shakero

shakero Guest

chaos777

ciekawe skąd masz takie statystyki ;> śledzisz nasze IP ?

18. chaos777

chaos777 Guest

nie - po prostu w ciągu 1.5 miesiąca spadłem w rankingu tylko do top 30 - a gram bardzo słabo (w porównaniu do tego co było wczesniej)

obecnie głównie festyny robię a za czasów no life to 2 dziennie to była norma

zapraszam do siebie - armia i flota czeka a kryjówki pełne srebra

manfred - ciebie zaliczę do średnio aktywnych bo zarzadzanie a własciwie rozkazywanie w sojuszu jednak sporo czasu ci zajmuje

nie wazne ile siedzisz - wazne ile zdązysz zrobic

shakero - krótko bo krótko ale byłem top 1 i w zastępstwie próbowałem wprowadzic reformy w LA (dawno temu) wiec wiem ile czasu trzeba poświecic

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Sie 2010
  19. manfred

manfred

ehh "rozkazywanie" -- Chaos czy Ty twierdzisz że ja ludziom rozkazuje??

a to że ja proszę i ludzie spełniają moją prośbę to nie oznacza że ja im rozkazuje

20. Robin65

Robin65 Grepolis Team

To oznacza, że masz autorytet wynikający z szacunku :) lub strachu :eek:, ale nie wyklucza rozkazywania :D

Do góry