Sprzedaż kont.

  • Rozpoczynający wątek litwinek270596
  • Data rozpoczęcia

Czy potrzeba jest zmiana w regulaminie.

  • Tak

    Głosy: 8 38,1%
  • Nie

    Głosy: 13 61,9%
  • Trzeba to jeszcze dopracowac.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Gram w wiele gier przeglądarkowych i dziwi mnie dlaczego nie można sprzedawać konta. Przecież konto to jest coś na co ktoś poświęcał swój czas . Np. ktoś ma mało czasu , a ma konto będące w czołówce rankingu. Musi je więc porzucić ? Jeszcze jak kupował premium ? A przecież co to za różnica czy konto ma Heniek czy Franek. I jeszcze jedno pytanie dlaczego na allegro jest pełno kont z gier Plemiona , The West też należących do InnoGames GmbH . To przecież nie ma sensu bo tamci gracze mają więcej swobód i są faworyzowani.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
1)Ankieta jest nieregulaminowa nie ma opcji ,,Obojętnie"
2)Jestem na nie np Franek daje konto Wieśkowi a Wiesiek gra na Grepie i wchodzi na tamte konto i bam bam! mamy multi!

na NIE
 

DeletedUser946

Guest
konto nie jest Twoją własnością więc nie możesz go sprzedać, proste...

co do innych gier Inno, też nie wolno sprzedawać (to, że sprzedaje się narkotyki nie oznacza, że są one legalne... :rolleyes: )
 

DeletedUser

Guest
I jeszcze jedno pytanie dlaczego na allegro jest pełno kont z gier Plemiona , The West też należących do InnoGames GmbH . To przecież nie ma sensu bo tamci gracze mają więcej swobód i są faworyzowani

polecam zapoznać się z zasadami z tamtych gier:
http://www.plemiona.pl/rules.php
§5) Komercyjne użycie gry

http://wiki.the-west.pl/wiki/Regulamin_gry
§5)Komercyjne wykorzystanie konta, liniki do stron zewnętrznych

jak widać nie są faworyzowani. konta z grepolis też się pojawiają na allegro. to, że nie ma ich w tym momencie oznacza jedynie, iż nikt nie chce swojego konta sprzedać. kont na plemionach jest sporo, bo gra jest dość stara. west też jest starszy od grepolis

Np. ktoś ma mało czasu , a ma konto będące w czołówce rankingu. Musi je więc porzucić ?
nie. może jej przekazać poprzez support innemu graczowi. sam na plemionach po wielu m-cach grę porzuciłem. miasta rozdałem współplemieńcom. mogłem przekazać ale nie było nikogo komu mógłby je oddać.

oczywiście jestem przeciwko propozycji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chyba większy będzie zysk jak ktoś inny przejmie konto bo będzie potencjalnym klientem bo być może kupi złoto. A tak to konto zostanie skasowane . Zresztą jak ktoś będzie chciał sprzedać konto to i tak to zrobi.
Btw. jak siedzi u mnie kuzyn i zagląda mi przez ramię i od czasu do czasu sobie poklika to multikonto ? :cool:
 

DeletedUser

Guest
Chyba większy będzie zysk jak ktoś inny przejmie konto bo będzie potencjalnym klientem bo być może kupi złoto. A tak to konto zostanie skasowane .
no właśnie niekoniecznie :)

Zresztą jak ktoś będzie chciał sprzedać konto to i tak to zrobi.
Powodzenia.

Btw. jak siedzi u mnie kuzyn i zagląda mi przez ramię i od czasu do czasu sobie poklika to multikonto ? :cool:
Polecam zapoznać się głębiej z regulaminem:
§1) Jedno konto na gracza

Każdy gracz może zarządzać na danym świecie maksymalnie jednym kontem. Przekazywanie hasła innym graczom jest zabronione. Nie jest dozwolone zarządzanie kontem innego gracza ani jego zastępowanie. Każde konto w grze może być zarządzane przez dokładnie jednego gracza. W przypadku posiadania odpowiednich powodów do przekazania konta należy zgłosić to do supportu, który zadecyduje o zmianie właściciela.
Przykłady:

* Kilku graczom wolno grać z jednego komputera. Każdy gracz używający tego komputera musi grać samodzielnie oraz przestrzegać §2.
* Zabronione jest granie za innego gracza, który w danym momencie jest nieobecny.
* Zabronione jest logowanie się na kontach innych graczy. Również próby logowania się są zabronione.
 

DeletedUser946

Guest

DeletedUser

Guest
O ile się nie mylę to jest jeden z rodzaji multikonta, a o tym już jest w regulaminie.
§1.3 Gra kilku osób na jednym koncie (dzielenie konta lub hasła).

* Pierwsze wykroczenie: ban na 5 dni bez ochrony, możliwość restartu.
* Drugie wykroczenie: ban globalny.
 

DeletedUser6708

Guest
nawet handel (sprzedaż) surowcami jest zabroniony bo te naleza do inogames:)

Ortografia się kłania.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
sora155 - to co zacytowałeś to jest tabela kar za multikonto które jest zdefiniowane w 1§ zasad, czyli chodzi tutaj o jednego gracza albo kilku graczy - gra kilku osób na jednym koncie to by była multiosobowość a nie multikonto :p
sprawdzenie czy na jednym koncie gra jedna osoba jest niemożliwe przez co przepis taki byłby martwy - jedyne co da się sprawdzić to czy na jednym koncie nie gra kilka osób posiadających konta w grze i tego ten przepis się tyczy
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, to jest dzielenie konta, które jest nieprzepisowe. I jeżeli przepis byłby martwy to czemu taki jest. I nie jest tam napisane, że kilku graczy gra na jednym koncie tylko kilka osób.
 

DeletedUser

Guest
No właśnie, ja takze straciłem checi do gry, miedzy innymi przez brak sprzedania poswieconego czasu w grze i administracji jaka tutaj panuje:) mega korupcja, zalosne sa chwile gdy gracz zna regulamin na pamiec, wrogowie dostaja bana za multikonto, i razem zostaja odblokowywani..;D śmiech na sali..:)
Nawiasem nawet sama kolezanka mi o tym powiedziała:)

Pozdrawiam administratorów! :)
 

DeletedUser7672

Guest
jestem na nie. Co by tu się działo, jeśli sprzedaż byłaby dozwolona..
 

DeletedUser

Guest
przecież w regulaminie nie ma niczego co by zabraniało grać np. całej rodzinie na jednym koncie
jeżeli gra za mnie siostra/brat/ojciec/matka/ciotka/wujek/babcia/dziadek/kuzyn/kuzynka/chomik/kot/pies/myszoskoczek, to wtedy nazywa się go graczem. zgodnie z regulaminem:

Każdy gracz może zarządzać na danym świecie maksymalnie jednym kontem. Przekazywanie hasła innym graczom jest zabronione. Nie jest dozwolone zarządzanie kontem innego gracza ani jego zastępowanie

tak więc "1 świat - 1 konto - 1 gracz". opcje "1 świat - n-kont - 1-gracz" oraz "1 świat - 1 konto - n-graczy" są niedozwolone.

radzę kolego uważać na słowa, albo przeczytać definicję słowa korupcja. nigdy nie przyjąłem nic od gracza poza podziękowaniami za reakcję/pomoc.
jeżeli masz jakieś podejrzenia że administrator przyjmuje jakieś korzyści od graczy możesz zgłosić to w tickecie.

Wracając do tematu sprzedaży (bo odbiegamy od niego) - możecie się nie łudzić. ten punkt regulaminu nie zostanie zmieniony. Jakiś czas temu została nawet zaostrzona kara za komercję (obecnie jest to ban globalny). Jak ktoś wcześniej wspomniał - konta są własnością IG. tak jest w innych grach (czy to w IG czy u firm konkurencyjnych).
 

DeletedUser

Guest
Technicznie po sprzedaży konto fizycznie dalej jest własnością IG. Więc o cały ten szum? Jeśli jest taki regulamin to dlaczego jest aż tyle kont z plemion i the west na allegro ? Przecież można pobanowac.
 

DeletedUser

Guest
Technicznie po sprzedaży konto fizycznie dalej jest własnością IG.
wyobraź sobie sytuację: wynajmujesz komuś mieszkanie, ten ktoś sprzedaje 'swoje' miejsce w mieszkaniu komuś innemu i się wyprowadza. byłbyś zadowolony? przecież mieszkanie nadal fizycznie do ciebie należy :) a ten ktoś tylko sprzedał miejsce, które zajmował a ta druga osoba płaci normalnie za wynajem.

Więc o cały ten szum? Jeśli jest taki regulamin to dlaczego jest aż tyle kont z plemion i the west na allegro ? Przecież można pobanowac.

pisałem już wcześniej - są to starsze gry, więc więcej mają graczy i tym samym więcej kont do sprzedania. poza tym to, że nadal wiszą, nie znaczy, że konta nie są już zablokowane.
jakiś czas temu nawet kont z grepolis było w jednej chwili wystawione.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry