Sprzedaż kont.

  • Rozpoczynający wątek litwinek270596
  • Data rozpoczęcia

Czy potrzeba jest zmiana w regulaminie.

  • Tak

    Głosy: 8 38,1%
  • Nie

    Głosy: 13 61,9%
  • Trzeba to jeszcze dopracowac.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jestem na nie. Co by tu się działo, jeśli sprzedaż byłaby dozwolona..

a co by sie miało dziać?
i tak zmieniają właściciela i tak
za darmo
i jest ok

a odnośnie opcji handlu
fakt, że nie można handlować też jest ok, z punktu widzenia biznesu jaki prowadzą własciciele gry
to przecież oni maja czerpac zyski, nie ktoś inny
gdyby handel kontami pomiędzy graczami przekładał się w jakiś sposób na realne zyski dla Inno, to taka mozliwość na pewno zostałaby wprowadzona
a jeżeli nie jest to nie
jestem na nie, nie ma co "uszczęśliwiać" na siłę włascicieli gry
 

DeletedUser946

Guest
jeżeli gra za mnie siostra/brat/ojciec/matka/ciotka/wujek/babcia/dziadek/kuzyn/kuzynka/chomik/kot/pies/myszoskoczek, to wtedy nazywa się go graczem. zgodnie z regulaminem
graczem jest osoba która zakłada konto i która akceptuje regulamin (i w tym momencie posiada prawa i obowiązki z niego wynikające) a tam nie ma niczego o tym iż mój myszoskoczek jest graczem przez sam fakt skakania mi po klawiaturze kiedy mnie nie ma w pokoju... we wszystkich dalszych przepisach jest mowa o graczach a nie o osobach trzecich, więc jak już tak ma być to by należało sprecyzować definicję gracza...

poza tym jaki sens jest w przepisie który może być egzekwowany tylko wobec osób które będą na tyle głupie/ufne by komuś mówić o tym, że ktoś z domowników gra za niego czasem na koncie i ten ktoś doniesie o tym fakcie? ktoś kto z premedytacją go łamie nigdy nie zdradzi faktu, że na koncie ktoś inny siedzi a Wy nie macie żadnego sposobu by to sprawdzić - równie dobrze można by zakazać pierdzenia w czasie gry ;) - poziom wykrywalności były taki sam

(wiem, że off-top, dlatego założyłem nowy temat do tego -> http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=7124)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie jestem na nie. W ogóle nie powinno się przekazywać kont, chyba, że w wyjątkowych sytuacjach. Człowiek za długo pracuje na swoje konto, żeby je potem za parę groszy oddawać byle komu. Raz tylko przez głupotę oddałam konto na plemionach (za darmo i legalnie) graczowi z końca sojuszu. Efekt był taki ze po 2 miesiącach konta nie było, a co w tym czasie nawyprawiał to nawyprawiał. IG bardzo dobrze robi, że tego pilnuję. Nie ma tu tyle tego syfu ze sprzedawanymi kontami co w innych grach.
 

DeletedUser4

Guest
Propozycja na pewno nie zostanie zrealizowana, a handel kontami jak i surowcami/wojskiem nadal bedzie karany wykluczeniem z gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry