Stolica;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem stolic?

  • Tak.

    Głosy: 358 85,4%
  • Nie.

    Głosy: 45 10,7%
  • Obojętne

    Głosy: 16 3,8%

  • W sumie głosujących
    419

DeletedUser7672

Guest
tylko proponowałem złoto, ale nie musi być. Może jednak pkt kultury załatwią sprawę.
 

DeletedUser

Guest
Mi również się spodobał ten cały pomysł :)
I potwierdzam słowa kolegów wyżej:p
(tak z innej beczki)
Jak wgl wygląda realizowanie jakiegoś pomysłu?
Jeśli pomysł jest na prawdę praktyczny...
Najpierw trafia on do ludzi z wyższej półki w Polsce, a potem już do InnoGames?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Mniej więcej w ten sposób. Wszystkie zmiany, są jednak wprowadzane na całym świecie, we wszystkich językowych odmianach Grepolis i nie zawsze nawet bardzo dobry pomysł, koresponduje z innymi pomysłami, wdrażanymi do gry, a o których my na polskiej wersji forum nawet nie pomyśleliśmy.
 

DeletedUser7672

Guest
dobrze, dobrze do rzeczy. To jak? Pasuje propozycja? Coś trzeba poprawić?
 

DeletedUser

Guest
spokojnie, jeszcze możemy o kosztach pogadać. Może złoto byłoby walutą? Jakieś minimalne koszty, nie wiem 20-50 monet żeby nie było takich sytuacji?

za zloto mamy premium a tu chodzi o cos dla kazdego a nie tylko dla tych co laduja kase w gry
 

DeletedUser7672

Guest
Więc kultura wydaje się najlepszym rozwiązaniem. No to co w końcu, nie chcę żeby temat upadł..
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się, też myślę, że punkty kultury będą dobrą walutą...
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie jeśli chodzi o pomysł jest on bardzo dobry i mam nadzieję , że zostanie wprowadzony w życie.Jeśli chodzi walutę to niech to będa pkt. kultury , a jeśli chodzi o wymagania to niech ją będzie można założyć dopiero jak się ma minimum 5 miast.
 

DeletedUser9137

Guest
Bardzo ciekawy i przemyślany pomysł.
Mi się bardzo podoba.
 

DeletedUser7315

Guest
bardzo dobry i przemyślany pomysł koszt powinny być za pkt kultury i może troche surowców też trzeba by zapłacić tak żeby było że miasto rozbudowywuje się do stolicy. Co do wymagań to mogło by być 5-10 miast i 30 poziom akademii
 

DeletedUser

Guest
Super pomysł. Nic dodać nic ująć. Ze złotem pomysł kiepski ale za punkty kultury jak najbardziej :)
 

DeletedUser7672

Guest
Super pomysł. Nic dodać nic ująć. Ze złotem pomysł kiepski ale za punkty kultury jak najbardziej :)
Widzę, iż pomysł się podoba wszystkim, z wyjątkiem tych 3 głosów na nie, przydałoby się napisać, dlaczego? Z drugiej strony jednak moja propozycja powinna wejść, ale pożyjemy, zobaczymy..
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie świetny pomysł, ale punkty kultury muszą być walutą, złoto odpada, choć za niecałe 10 zł można mieć go 180, to to zły pomysł, to jest dla wszystkich, jestem za.
 

DeletedUser7343

Guest
Tak ,pomysł świetny.Bonusy spoko,choć można by dać troszkę lepsze,albo możliwość wyboru dwóch,ale to tylko moje zdanie.Co do wyróżniania się- duża flaga była by idealna co do tego a mam jeszcze pytanko,czy mianowanie miasta na stolicę dodawało by temu polis punkty?
Oraz może zdobywanie stolic dawało by jakiś bonus?Choćby taką symboliczną nagrodę jak odznaka?(oczywiście zdobywanie stolic sojuszników by nie było do tego wliczane i można by dodać że trzeba by zabierać stolice różnym graczom,czyli za drugą od tego gracza już nie dostaniemy)
 

DeletedUser7672

Guest
Jak wspomniałem, bonus przez zdobycie stolicy nie wchodzi w rachubę, najwyżej odznaki. Wielkich bonusów nie powinna dawać, a 1 bonus jest w sam raz. Co do "Demokracji", jest "zbadana" od razu, kiedy miasto zostaje ogłoszone stolicą.

Proponuję także wprowadzić czas odstępu zmiany stolic. Na przykład tydzień.
 

DeletedUser

Guest
Coraz bardziej dopracowany staje się ten Twój plan jekop :)
Przydałoby się to teraz wszystko podsumować, żeby łatwiej było zrobić korekty.
 

DeletedUser7343

Guest
Tak jak pisałem,czy mianowanie miasta stolicą doda temu miastu punkty?
 

DeletedUser5941

Guest
Jekop tak się zastanawiałem nad tym twoim pomysłem i można by było go trochę ulepszyć a wyglądało by to tak

Po osiągnięciu tych 10 miast możemy założyć Stolice
Po osiągnięciu np 25 miast moglibyśmy wybrać któryś z bonusów
Po osiągnięciu np 50 miast moglibyśmy wybrać kolejny bonus
Po osiągnięciu 75 lub 100 miast mielibyśmy do wyboru kolejny bonus

tak mogło by być ciekawiej.
 
Do góry