Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No to dajcie te propozycje ;)

A właśnie - zmieniłam nieco Regulamin wczoraj na prośbę graczy :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No to mam jeszcze tydzień, na pewno kogoś podam :)
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

ktoś mi może to wytłumaczyć bo nie rozumiem?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ale czego nie rozumiesz ? Bo wszystko wytłumaczone ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

ktoś mi może to wytłumaczyć bo nie rozumiem?
Wybierasz po jednym graczu do każdej kategorii, wstawiasz swoje typy w tym miejscu Link. Twoich typów nie widzą inni gracze, tylko uprawnione osoby. A 21 lipca rozpoczynamy otwarte głosowanie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No to dajcie te propozycje ;)

A właśnie - zmieniłam nieco Regulamin wczoraj na prośbę graczy :)

Bardzo dziwny jest ten konkurs. Mam kilka pytań do organizatorki. Czemu zasady są zmieniane podczas zabawy? Na prośbę jakich graczy i pod kogo ta prośba?. Dlaczego jest wielka tajemnica kto jest zgłaszany? Nie powinno być tak, że zgłaszajacy krótko uzasadnia swój wybór? Czemu usuwane są stąd posty w ktorych ludzie piszą kogo zgłaszają i dlaczego? Dlaczego zabroniona jest dyskusja nad kandydaturami? Czy bedzie wiadomo kto zgłosił kandydatury czy to tez tajemnica?
Po co tyle tych tajemnic i zakazów?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Te tajemnice to właśnie element zabawy. Coś na kształt budowania napięcia w czasie oczekiwania czy ktoś mnie zgłosił, a jeśli tak to i w jakiej kategorii.

Nie, nie będziemy zdradzać kto kogo wytypował, ale jeśli ktoś będzie miał ochotę sam to napisać to od dzisiaj może - tak jak ustaliłam wcześniej.

A dlaczego zmiana w Regulaminu w trakcie trwania zabawy? Ano dlatego, że jest to pierwsza edycja i chociaż przygotowywałam ten konkurs i dopracowywałam przez pół roku, to i tak zawsze może się zdarzyć, że jednak mogłam coś pominąć. Konsultowałam go z wieloma osobami z forum i Regulamin zmieniał się chyba z kilkadziesiąt razy. Chcesz wiedzieć na prośbę jakich graczy zmieniłam? Wybacz, ale nie udostępniam informacji z PW. Ale jeśli chcą - mogą sami tutaj to napisać co mi napisali :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Niczego się nie uczycie na własnych błędach. Tajność wszystkiego na tym forum wzmacnia tylko przeświadczenie, że jesteśmy obiektem manipulacji.

(...) ale jeśli ktoś będzie miał ochotę sam to napisać to od dzisiaj może - tak jak ustaliłam wcześniej.

z kim ustaliłaś? jest to zawarte w regulaminie Konkursu, w regulaminie działu lub forum? czy usuwanie postów to widzimisię?

ps. pozgłaszaliście, się już wzajemnie w teamie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Jaki cel ma ta dyskusja, bo nie rozumiem.
Nie podoba Ci się konkurs to po prostu nie bierz w nim udziału.
Wiele ludzi się bawi i jakoś nie ma pretensji o wszystko.
A nawet jakbym chciała to po prostu nie da się zadowolić wszystkich.
To co Tobie się nie podoba, to innym tak.

I proponuje przeczytać Regulamin dokładnie do samego końca. Polecam punkt 3 i przypis na samym dole.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Przeważnie ludzie dyskutują na rózne tematy bo mogą.

Regulamin przeczytałam uważnie. Moje pytanie dotyczyło tego gdzie w tym regulaminie jest zakaz rozmowy o zgłaszanych kandydatach. W przypisie na dole jest uwaga, że zasady mogą być zmienione, ale musi byc to poprawione w regulaminie. Możesz odpowiedziec czemu nie mozna było o tym rozmawiać?

I ja nie zarzucam, że chcecię się połasić na rangi czy nagrody. Pytam tylko czy już się wzajemnie pozgłaszaliście, żeby sprawic wrazenie jak was bardzo lubimy :)) To dlatego ta tajnośc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A gdzie widzisz zakaz rozmowy o kandydatach?
Bezimmienny zapytał czy można i poprosiłam o
wstrzymanie się jednak na kilka dni, by nie sugerować innym kandydatur.

A moje pytanie takie, czy ulżyło Ci jak wypisałaś te swoje teorie spiskowe?
Możemy się dalej bawić, czy mam oczekiwać jeszcze jakichś absurdalnych zarzutów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A gdzie widzisz zakaz rozmowy o kandydatach?

No bawmy się, bawmy tylko się chcę upewnić. Nie było zakazu pisania kogo się zgłosiło? Nie było to łamaniem zasad konkursu ani regulaminu? Nie usuwano takich wpisów?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Mówisz o nieregulaminowych postach i błędnym miejscu zgłoszenia kandydatur? A to były, przecież widziało to kilka osób. Zostały usunięte, bo miejsce do zgłaszania jest gdzie indziej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Mówię o regulaminowych postach zgłoszonych w prawidłowym miejscu i zamieszczonych też tutaj, żeby zaprezentowaać wszystkim kogo się nominowało.
Były takie posty?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nie. Napisałam wyżej jakie były.

Jeśli osoby, których posty zostały usunięte nie zgadzają się z decyzją moderatora niech napiszą ticketa zaznaczając opcję forum. Z osobami postronnymi o zasadności usunięcia postów nie dyskutuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nie. Napisałam wyżej jakie były.

Mój post zamieszczony w prawidłowym miejscu a potem w tym dziale został usunięty. Dostałem na PW informację, że nie mogę tutaj.

Post kolegi zaś został zakwalifikowany jako nieregulaminowy i dostał nagrodę za ponowienie próby podzielenia się swoimi kandydaturami.

Nie ma co tu więcej komentować. Daj mi bana teraz, żeby to szybko ukryć.
 
Do góry