Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Lol no trochę się rozpisaliśmy :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Pozgłaszałem, co sądzisz Sisi, ktoś z kandydatów wygra? :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Wystarczy już jak po nas jedziecie. Te osoby to już nawet nie chcą nic napisać miłego w stosunku do supportu na forum, bo zaraz są besztani przez innych.

Chciałam, abys potraktowała mój wpis jako feedback w związku z tym tematem. Czyli konkurs bardzo o.k., nad komunikacją trzeba popracować, bo tak to odbieram. A Ty to przyjęlas jako wyraz nienawiści do supportu. To jest jakaś totalna psychoza i niezrozumienie. No ale o.k. Chociaż jestem przekonana, że pomiędzy znajomymi teamu a tymi co jakoby chca wykorzystać chwilę i członków teamu wyśmiać jest ogromna rzesza zwykłych graczy, w ogóle nie biorących pod uwagę tego typu kryteriów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Okej okej sru fiu to ja zgłaszam swoich kandydatów :)
można na się rozpisywać ale nie ma po co, bo konkurs jasno i wyraźnie napisany :) a ten któremu on się nie podoba to niech się nie odzywa :)

proste nie ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Świetny pomysł. Dużo lepszy niż maskotka :)

Żeby Ci nie było smutno, że Cię ktoś olał manfredzie więc odpowiem :) (sorki kontra za karczmę)

Bardzo fajna propozycja, ale proszę o dokładne zdefiniowanie, bo być może pojawi się w kolejnej edycji.
To zależy od tego jak to będzie doprecyzowane :)

Manfredzie i rozczaruję Cię - Maskotka nie zniknie mimo nowych propozycji nie zależnie od tego czy Ci się podoba czy nie. Bo wbrew pozorom, ale wiele osób potraktowało poważnie tę kategorię i za to im dziękuję :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Bardzo fajna propozycja, ale proszę o dokładne zdefiniowanie, bo być może pojawi się w kolejnej edycji.
To zależy od tego jak to będzie doprecyzowane :)

Manfredzie i rozczaruję Cię - Maskotka nie zniknie mimo nowych propozycji nie zależnie od tego czy Ci się podoba czy nie. Bo wbrew pozorom, ale wiele osób potraktowało poważnie tę kategorię i za to im dziękuję :)

Proszę bardzo co do definicji mistrza prowokacji ( utrzymując konwencję przyjętą przy definiowaniu kategorii konkursu:

mistrz prowokacji - osoba, która przez swoje wypowiedzi na forum potrafi wywołać burzliwą i pełną zaangażowania dyskusję na tematy związane z grą, w tym zamierzenie i z sukcesem wpływać w ten sposób na przebieg gry na danym serwerze

Osobiście znam kilku takich gości zupełnie rewelacyjnych w te klocki.

O to mniej więcej mi chodziło.

Natomiast co do Maskotki, to przynajmniej ja zrozumiałam, że Manfred był zdania, iż nazywanie osoby łagodzącej spory na forum Maskotką nie jest najszczęśliwsze i jest to jak najbardziej pełnoprawna kategoria a nie z przymrużeniem oka. Czyli kategoria o.k., natomiast jej nazwa taka sobie.
Z przymrużeniem oka to pewnie jest nazwanie Wielkim Mówcą kogoś spamującego wszelkie tematy ( ale to moje zdanie, inni mogą mieć inne).
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No i o takie uwagi mi chodzi. Nie zawsze do końca da się przekazać co chce się uzyskać.
Maskotka to pozytywna postać, ale dałam z przymrużeniem oka tylko dlatego, że jednak nie wszyscy tak to postrzegali z osób testujących i był mały spór o nią. Może jej opis nie szczególny, ale to taka osoba miała być, która potrafi poprzez żarty często łagodzić napiętą atmosferę na forum.

Co do mistrza prowokacji - bardzo podoba mi się ten opis. Po zakończeniu konkursu zbiorę te Wasze uwagi wszystkie tutaj i jeszcze będę prosić o komentarze, by kolejna edycja była już taka jaką chcecie, bo jednak za mała to była ta grupa testująca :)

P.S.
A sama nazwa Maskotka - to naprawdę dla ludzi co potrafią popatrzeć na siebie z dystansem i się dobrze bawić.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No i o takie uwagi mi chodzi. Nie zawsze do końca da się przekazać co chce się uzyskać.
Maskotka to pozytywna postać, ale dałam z przymrużeniem oka tylko dlatego, że jednak nie wszyscy tak to postrzegali z osób testujących i był mały spór o nią. Może jej opis nie szczególny, ale to taka osoba miała być, która potrafi poprzez żarty często łagodzić napiętą atmosferę na forum.

Co do mistrza prowokacji - bardzo podoba mi się ten opis. Po zakończeniu konkursu zbiorę te Wasze uwagi wszystkie tutaj i jeszcze będę prosić o komentarze, by kolejna edycja była już taka jaką chcecie, bo jednak za mała to była ta grupa testująca :)

P.S.
A sama nazwa Maskotka - to naprawdę dla ludzi co potrafią popatrzeć na siebie z dystansem i się dobrze bawić.


To ja się zgłaszam do testów następnej edycji :p A co do tego, to też mam kilka ''rang'', które mogłyby Ci się spodobać.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nie będzie raczej testów następnej edycji, bo myślę, że po zakończeniu tej wspólnie dopracujemy kolejną :)

Oooo a jakie masz propozycje rang - pochwal się...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ja też mam kilka propozycji ale to jutro, bo muszę przeziębienie doleczyć :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Przypominam, że dziś ostatni dzień do typowania swoich kandydatów :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Hmmm , może ja już zacznę rozmowę o kandydatach , te 2,5h jakoś przeżyjesz Sisi?
Osobiście uważam ,że najbardziej jednorodnym wyborem będzie strateg... jak myślicie , ile procent osób zagłosuje na Mańka?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

to raczej nie możliwe. Ale bardzo mnie interesuje ile osób postanowiło zgłosić swoich kandydatów, czyli ile osób zechciało się zabawić.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ilość myślę, że podam Manfredzie. Nie jest porażająca :p
Ale cieszę się, że jednak są osoby, które typowały i jeszcze raz im za to dziękuję.

Bezimienny - jeszcze zależy od tego, czy Manfred będzie chciał się z nami pobawić.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No to podaj tą ilośc.

Ja już Ci powiedziałem że do póki w konkursach będą brali udział admini to nie będę brał w nich udział.

Oczywiście wyróżnienie w takim konkursie było by naprawdę czymś wielki i nie mówię tu o wygraniu a już o samo bycie kandydatem zgłoszonym przez innego gracza. W takim wypadku rezygnacja była by zła. Ale niestety ja miałem próbkę walki (gracz roku)gracza z administracją i nie będę brał w tym udziału nigdy.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Oj Maniek ,zrób dla Sisi wyjątek.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No to podaj tą ilośc.

Ja już Ci powiedziałem że do póki w konkursach będą brali udział admini to nie będę brał w nich udział.

Oczywiście wyróżnienie w takim konkursie było by naprawdę czymś wielki i nie mówię tu o wygraniu a już o samo bycie kandydatem zgłoszonym przez innego gracza. W takim wypadku rezygnacja była by zła. Ale niestety ja miałem próbkę walki (gracz roku)gracza z administracją i nie będę brał w tym udziału nigdy.

Oj zostałeś zgłoszony ;)
 
Do góry