Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A Ci co nie mają konta na forum, to na jakiej zasadzie chcą głosować na najlepszych forumowiczów? Z polecenia zapewne, bo wiedzy na temat innych forumowiczów oczywiście nie mają, a to pewnie wypaczyłoby wyniki konkursu.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A Ci co nie mają konta na forum, to na jakiej zasadzie chcą głosować na najlepszych forumowiczów? Z polecenia zapewne, bo wiedzy na temat innych forumowiczów oczywiście nie mają, a to pewnie wypaczyłoby wyniki konkursu.

Tak, ale grają w grze chyba co nie? Wybieramy stratega na podstawie FO? Kolejny bez sens moim zdaniem, bo na FO można dużo gadać, a w grze być totalną miernotą. Takie moje zdanie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Przeczytaj opis wszystkich kategorii, a dopiero potem wysuwaj takie wnioski...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

to tylko zabawa, której wyjątkowo nie mam zamiaru trollować, choć mi się nie podoba do końca (obiecałem) :eek:

nic co ma sztywny regulamin nie może być zabawne :mad:

moje typy w kategoriach to:

Doborowy Strateg - oczywiście muj pszyjaciel Manfred :eek: (napisalem - gold przelej zgodnie z umową)
Wielki Mówca - tu bezapelacyjnie moderatorka Lawinia ;)
Forumowy Sceptyk - tu wystarczy podliczyć dni na banie i mamy zwycięzcę :cool:
Mistrz Propozycji - równie bezkonkurencyjnie INNOGames :rolleyes:
Forumowa Maskotka - tu bym dal zawody w kisielu - żaden facet na to nie poluje :eek:

aleee tu powinna być możliwość dodawania własnych kategorii i na przykład w kategorii Londi zgłaszałbym oczywiście Londi, w kategorii Ruda Lama - Redkę a w kategorii Najlepszy Awatar Z Kotem - Maję (ale za tego pierwszego kota, bo był najlepszy) :D

ogólnie mam nadzieję, że konkurs się nie uda i nikt nie zagłosuje - to byłoby dopiero wydarzenie :rolleyes: :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

:)
Ten co miał bany na forum to raczej nie zasługuje na tytułu Forumowego Sceptyka, bo zgodnie z definicją to taka osoba, co przekonuje innych siłą argumentów. Banowicz niestety poległ na supporcie, wiec nie jest mistrzem w tej dziedzinie.
Chociaz pomysł, by za najdłuższe bany dawać odznaki jest ciekawy.
Jak Manfred płaci goldem, to też na niego zagłosuję. Ostatnio głosowałam na niego za darmo, no ale czasy się zmieniają , a reelekcja kosztuje:))
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

:)
Ten co miał bany na forum to raczej nie zasługuje na tytułu Forumowego Sceptyka, bo zgodnie z definicją to taka osoba, co przekonuje innych siłą argumentów. Banowicz niestety poległ na supporcie, wiec nie jest mistrzem w tej dziedzinie.
Chociaz pomysł, by za najdłuższe bany dawać odznaki jest ciekawy.
Jak Manfred płaci goldem, to też na niego zagłosuję. Ostatnio głosowałam na niego za darmo, no ale czasy się zmieniają , a reelekcja kosztuje:))

Eeeee.. a ja myślałam, ze sceptyk to ktoś, kto się krytycznie odnosi do wszystkiego.. a wiadomo, ze naszego kochanego supportu nie można krytykować i się mu sprzeciwiać :)

Ja golda mam, więc na mamuta nie będę głosować :D Ale na maskotkę dałabym Gloriana.. tyle radości i uśmiechu przyniosły jego wpisy na retimno :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Moje kandydatury:

Doborowy Strateg - Bigoooss - na każdym serwerze na którym się pojawia prowadzi najlepszą z możliwych strategii dla.... przeciwnika. Tym samym spełnia warunek "pomocy innym". Na Forum Ogólnym wyjątkowo aktywny, a w szczególności gdy temat schodzi na wysadzanie cudów wrogim sojuszom.

Wielki Mówca - NewPlayerBestPlayer - tu nie było nawet chwili zawahania. Każdy z jego prawie tysiąca postów jest dopieszczony do granic możliwości pod kątem gramatyki, składni, interpunkcji oraz głęboko ukrytego sensu. Mistrz mowy pisanej.

Forumowy Sceptyk - Nagroda grupowa - nominuje (albo denominuje ?!) grono ludzi które tu na tym forum powinno pomagać, ułatwiać i podpowiadać innym użytkownikom. W życiu nie spotkałem się z taką dawką sceptycyzmu wobec propozycji zmiany zachowania, toku myślenia oraz traktowania innych forumowiczów.

Mistrz Propozycji - kowalt01 za Poziomy trudności - światy dla graczy Jednym słowem - MISZCZ!

Forumowa Maskotak - Manfred - jest tak pocieszny w tym co robi że aż chciałoby się go przytulić. Te wszystkie próby by zaistnieć jako mentor, jako poważany wszem i wobec gracz są tak słodziutkie że przychodzi mi do głowy taki obrazek:

myszka-maskotka-rezerwacja-dla-pana,tncnwlctpwxdwqrt.jpg
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Możecie jak najbardziej dzielić się w tym temacie swoimi typami, jednak jeśli chcecie, aby zostały wzięte pod uwagę w konkursie, zgłoście je proszę w Kontakt ws. konkursów.

Jaka różnica? Wszystkie nazywają się KONKURSAMI, prawda? Poza tym tu nie ma mowy o tym czego wy chcecie, tylko jakie safakty. Ktoś wygra w jednym dniu w dwóch kategoriach (czy jak to się tam zwie) lotka, to znaczy, że ma oddac jedną wygraną (bo tak postanowią ci odpowiedzialni za losowanie), mimo, że prawnie ta wygrana mu się należy?
5 osób? A jeśli są tylko 3 lub 4 odpowiednie do tych kategorii to trzeba na siłę szukać kogoś innego?
Przykład - osoba X wygrywa w jednej kategorii, w drugiej ma 50 głosów i również pierwsze miejsce. Kolejna osoba gromadzi głosów 5 i zajmuje drugie miejsce i wedlug was osoba która wygrywa ma być pokrzywdzona za to, że inni ją docenili i nagroda przypadnie komuś przypadkowemu, kto niekoniecznie jest tym przykładem a głosowali na tą drugą osobe np tylko znajomi?
Poproszę o LOGICZNE wyjaśnienie.

Rozważymy to w kolejnej edycji :)

Nie przesadzajmy...graczy roku wybieramy co roku, to i możemy docenić forumowiczów roku :)

PS: Choć w takim wypadku w rangach przydałoby się ogarnąć rok zdobycia tytułu...ale to szczegół w porównaniu z wątpliwościami londi
smiley_emoticons_panik4.gif

Z tym nie ma problemu, można dodać rok do rang :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Tak, ale grają w grze chyba co nie? Wybieramy stratega na podstawie FO? Kolejny bez sens moim zdaniem, bo na FO można dużo gadać, a w grze być totalną miernotą. Takie moje zdanie.

Kiedyś na grepolis ankiety urządzano na becie a 2 lata temu to na wszystkich światach i w tych ankietach wszyscy gracze głosowali czy chcą zmiany jaka była proponowana.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

To jeszcze powinniśmy między sobą uczciwie ustalić, czy głosujemy dla jajec czy na poważnie, żeby na końcu niesmaku nie było.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

widzę, że jakieś szutki z Manfreda tu se robicie - ile razy ja już to widziałem :D zaczyna się niewinnie a potem płacz

mi to już nawet sumienie zaczyna szwankować od tej kasacji tych napinaczy - upokarzanie ludzi nie sprawia mi takiej frajdy jak futrzakowi ale co zrobić jak się sami proszą :/


To jeszcze powinniśmy między sobą uczciwie ustalić, czy głosujemy dla jajec czy na poważnie, żeby na końcu niesmaku nie było.

no mówiłem - wszystko byś chciała ustalać - trochę improwizacji Hini (śliczny nick) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

To jeszcze powinniśmy między sobą uczciwie ustalić, czy głosujemy dla jajec czy na poważnie, żeby na końcu niesmaku nie było.

Jak tam chcesz, jedni biorą na poważnie, drudzy robią to z żartów :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ufff długo mnie nie było na FO, ale jak czytam niektóre wpisy na temat tego konkursu to mi się niedobrze robi. Poświeciłam mu wiele czasu, popytałam wielu ludzi na jego temat, zrobiłam pełną ewaluację po konkursie i cóż widzę? Trolują najbardziej osoby, które ... ??
Nie będę się wypowiadać lepiej. Ale na kilka ciekawych wpisów odpowiem. :)

Mi dajcie maskotkę :D
Nie spełniasz wymogów konkursu niestety.
Konkurs jest przeznaczony dla aktywnych forumowiczów.
Ma na celu ocenić wpisy i aktywność właśnie ludzi,
którzy najczęściej się tutaj wypowiadają i są częścią
tego forum już jakiś czas :)
Kolejna edycja w przyszłym roku (mam nadzieję) :)))

Jaka różnica? Wszystkie nazywają się KONKURSAMI, prawda? Poza tym tu nie ma mowy o tym czego wy chcecie, tylko jakie safakty. Ktoś wygra w jednym dniu w dwóch kategoriach (czy jak to się tam zwie) lotka, to znaczy, że ma oddac jedną wygraną (bo tak postanowią ci odpowiedzialni za losowanie), mimo, że prawnie ta wygrana mu się należy?
5 osób? A jeśli są tylko 3 lub 4 odpowiednie do tych kategorii to trzeba na siłę szukać kogoś innego?
Przykład - osoba X wygrywa w jednej kategorii, w drugiej ma 50 głosów i również pierwsze miejsce. Kolejna osoba gromadzi głosów 5 i zajmuje drugie miejsce i wedlug was osoba która wygrywa ma być pokrzywdzona za to, że inni ją docenili i nagroda przypadnie komuś przypadkowemu, kto niekoniecznie jest tym przykładem a głosowali na tą drugą osobe np tylko znajomi?
Poproszę o LOGICZNE wyjaśnienie.
Ty to nie powinnaś się w ogóle wypowiadać na temat tego konkursu.
Przypomnij sobie co było wcześniej - najpierw wow, a za chwilkę be.
Ty nie masz własnego zdania więc zamilcz proszę.
Mogłaś wiele do niego wnieść, gdy byłaś w teamie, więc obecne
trolowanie o czym ma świadczyć?

Ale odpowiem, by inni użytkownicy nie mieli wątpliwości.
Zamierzeniem konkursu było nagrodzić 5 osób na forum.
Zdaję sobie sprawę, że ktoś może wygrać w kilku kategoriach.
Jednakże chciałam, by został nagrodzony za to co najbardziej
do niego pasuje - dlatego też taka osoba, ma wybór do wybrania
rangi w takim przypadku.

Tutaj logiki brak...bo co z tego, jak w konkursie wygra osoba najbardziej odpowiednia do danego tytułu, a potem się okaże, że jednak nie wygrała, bo ktoś miał takie "widzimisię". Szkoda słów...
Twoja opinia jest ważna dla mnie. Możesz sprecyzować o co chodzi?
Proszę, bo nie bardzo rozumiem co masz przez to na myśli :)

To lipa, bo tylko Ty jesteś godna tych tytułów :( ale jeżeli tak to głosuję na siebie :D
Wiem, wiem... Skromny chłop ze mnie :cool:
No dzięki, a ja myślałam, że jakiś tytuł mi przypiszesz :(

Nie przesadzajmy...graczy roku wybieramy co roku, to i możemy docenić forumowiczów roku :)

PS: Choć w takim wypadku w rangach przydałoby się ogarnąć rok zdobycia tytułu...ale to szczegół w porównaniu z wątpliwościami londi
smiley_emoticons_panik4.gif

Świetna propozycja i myślę, że powinna zostać przemyślana przez organizatorów, by jednak dopisać rok do kategorii :)

to tylko zabawa, której wyjątkowo nie mam zamiaru trollować, choć mi się nie podoba do końca (obiecałem) :eek:

nic co ma sztywny regulamin nie może być zabawne :mad:

moje typy w kategoriach to:

Doborowy Strateg - oczywiście muj pszyjaciel Manfred :eek: (napisalem - gold przelej zgodnie z umową)
Wielki Mówca - tu bezapelacyjnie moderatorka Lawinia ;)
Forumowy Sceptyk - tu wystarczy podliczyć dni na banie i mamy zwycięzcę :cool:
Mistrz Propozycji - równie bezkonkurencyjnie INNOGames :rolleyes:
Forumowa Maskotka - tu bym dal zawody w kisielu - żaden facet na to nie poluje :eek:

aleee tu powinna być możliwość dodawania własnych kategorii i na przykład w kategorii Londi zgłaszałbym oczywiście Londi, w kategorii Ruda Lama - Redkę a w kategorii Najlepszy Awatar Z Kotem - Maję (ale za tego pierwszego kota, bo był najlepszy) :D

ogólnie mam nadzieję, że konkurs się nie uda i nikt nie zagłosuje - to byłoby dopiero wydarzenie :rolleyes: :D

:mad: Obiecałeś!

Heh ale i tak zawsze się śmieję jak Ty coś napiszesz :D
Ale za ostatnie zdanie masz u mnie minus.

To jeszcze powinniśmy między sobą uczciwie ustalić, czy głosujemy dla jajec czy na poważnie, żeby na końcu niesmaku nie było.
Dla jajec to można, ale nie takie zamierzenie tego konkursu było.
Cóż, wszystko zależy od ludzi.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A no chodzi mi o to, że są osoby, które bardzo dobrze pasują nawet do 2-3 kategorii. Może nie tylko ja tak myślę, ale także forumowicze, którzy mogliby poprzeć kandydaturę danej osoby w kilku kategoriach. Dochodzi w takim wypadku do sytuacji, gdzie ktoś został wybrany za najlepszego forumowicza w danej kategorii, a tytuł zostałby mu odebrany, bo nie może wygrać w dwóch kategoriach. Jak jest najlepszy i został doceniony przez ogół, to dlaczego ma nie zostać wybrany i nagrodzony?

Jak chcieliście urządzić konkurs, aby wybrać 5 najlepszych forumowiczów, to nie trzeba było tworzyć tych wszystkich rang, tylko zebrać wszystkich wytypowanych w jednej grupie i dać możliwość głosowania na 5 osób wszystkim. Wybralibyśmy wtedy pięciu najlepszych forumowiczów, a nie po jednej osobie w danej kategorii...kategoriach, które nie są sobie równe.

PS: Chyba, że team przewiduje nagrodzenie takiej osoby chociażby złotem za jej zwycięstwo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

dawno mnie tu nie było.
Ale mam prośbę.. Docencie Donbekera bo chłopak jak mało kto się tutaj udzielał i każdemu kto poprosił to pomógł.
Co jak co ale jemu się jakiś znaczek należy.

Dzięki i pozdrawiam.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A no chodzi mi o to, że są osoby, które bardzo dobrze pasują nawet do 2-3 kategorii. Może nie tylko ja tak myślę, ale także forumowicze, którzy mogliby poprzeć kandydaturę danej osoby w kilku kategoriach. Dochodzi w takim wypadku do sytuacji, gdzie ktoś został wybrany za najlepszego forumowicza w danej kategorii, a tytuł zostałby mu odebrany, bo nie może wygrać w dwóch kategoriach. Jak jest najlepszy i został doceniony przez ogół, to dlaczego ma nie zostać wybrany i nagrodzony?

Jak chcieliście urządzić konkurs, aby wybrać 5 najlepszych forumowiczów, to nie trzeba było tworzyć tych wszystkich rang, tylko zebrać wszystkich wytypowanych w jednej grupie i dać możliwość głosowania na 5 osób wszystkim. Wybralibyśmy wtedy pięciu najlepszych forumowiczów, a nie po jednej osobie w danej kategorii...kategoriach, które nie są sobie równe.

PS: Chyba, że team przewiduje nagrodzenie takiej osoby chociażby złotem za jej zwycięstwo?

Hm... postaram się nieco wytłumaczyć, aczkolwiek dobrym mówcą nie jestem.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jest kilka osób, które w celu udowodnienia jaki to team jest zły, zrobi wszystko by strolować nawet fajną ideę. I mogą specjalnie się umówić na wytypowania np. gracza x - który udziela się słabo, a inni będą głosować normalnie. Więc trudno, nie da się tego zablokować całkowicie, ale też nie zrobi się pośmiewiska z konkursu do końca - o to co chodziło niektórym ludziom. Inny przykład, to taki, że ktoś może specjalnie poprosić o wytypowanie siebie we wszystkich kategoriach, później poprosić znajomych o głosy - tylko po to, by wygrać bonusy i złoto. Dlatego też - jeden człowiek: jedna nagroda, jedna ranga!
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Mam pytanie do aktualnych organizatorów konkursu.
Czy mogę zgłosić więcej niż jednego pretendenta w piątej kategorii?
Z każdym kolejnym dniem i pojawiającymi się wypowiedziami, drastycznie rośnie moja lista kandydatów na humorystyczną "Maskotkę Forum"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A właśnie, jak oddaliśmy głos, to już się zmienić nie da?
smiley_emoticons_seb_cowboy.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Hm... postaram się nieco wytłumaczyć, aczkolwiek dobrym mówcą nie jestem.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jest kilka osób, które w celu udowodnienia jaki to team jest zły, zrobi wszystko by strolować nawet fajną ideę. I mogą specjalnie się umówić na wytypowania np. gracza x - który udziela się słabo, a inni będą głosować normalnie. Więc trudno, nie da się tego zablokować całkowicie, ale też nie zrobi się pośmiewiska z konkursu do końca - o to co chodziło niektórym ludziom. Inny przykład, to taki, że ktoś może specjalnie poprosić o wytypowanie siebie we wszystkich kategoriach, później poprosić znajomych o głosy - tylko po to, by wygrać bonusy i złoto. Dlatego też - jeden człowiek: jedna nagroda, jedna ranga!

A aktualnie jest jakoś inaczej? Przecież tego w żaden sposób nie obejdziesz...dlatego też postulowałem o zniesienie tych wszystkich rang, zebranie kandydatów do jednego worka i głosowanie na 3-5 najlepszych forumowiczów, a nie walka o jakieś rangi, które z rzeczywistością mają bardzo mało wspólnego.
 
Do góry