Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser15394

Guest
^^
Flambirowany dzisiaj o godz. 16:40
Hej, sprawa jest prosta. Wcale Cię nie chcę gruzować. Chętniej bym podbił twoje miasteczko, ale nie o to się rozchodzi.
Ja mam miasto na froncie, żeby jakieś PW z tego było, a Ty cofasz wojsko. Zawróć po prostu tego deffa, co tam robisz do miasta lub poproś o deffa kolegów. Ja dostanę PW, Ty święty spokój na jakiś czas. Wszyscy będą zadowoleni.
 

DeletedUser15394

Guest
Blandery = mury 25 po 500+ birem w bonusie i gradowanie :D palikują u nas na wyspach jakbyśmy byli zagrożeniem do dominacji xD a przeciez blandery nie mają szans w bobie z jonami a o pomidorach nie wspominam a my na luziku pykamy dla zabawy
 

DeletedUser31183

Guest
My nawet nie grając ich zjedziemy,zobaczysz miszczu chyba że to nowe pokolenie nas zaskoczy
 

DeletedUser32915

Guest
to tylko gra a niektórzy się wczuwają, romantyczne wiadomości razem z fejkami w nocy tylko to potwierdzają
 

DeletedUser15394

Guest
Stoimy właśnie u pomidorów czy kogoś tam, nie wiem ile ale z 10 będziemy mieli - no nie da się walczyć bez tego kiedy praktycznie wszystkie sojusze z czołówki grają razem jakby pod cuda się szykowali :D
 

DeletedUser32611

Guest
Nam nasz morelka uciekl :c ta ludzie na tym swiecie chyba nie wiedza ze na dominacji wygrywa 45 osob :D
 

DeletedUser31183

Guest
Palikuja przy nas boje się trochę wam powiem Cisna nas że że masakra
 
Do góry