Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Przypominam tylko żeby słup devilek - krzykacz i słup z pierwszej ławki na przyrce bobuś nie mówili o rzeczach o których nie mają bladego pojęcia.

Sojusz komedia nigdy się nie rozpadł i istnieje dalej w innym sojuszu(cały) czego o blenderach nie można powiedzieć, bo gracze rozeszli się po różnych sojuszach i takim tokiem myślenia bobuś jak koksy frontowe wygrają świat to blendery także bo grała tam śmiejżelka z blenderów? xdd

Blendery się rozpadły a komedia nie, Komedia jedynie zminila tylko flage nic więcej, umiejętności, miasta i gracze pozostali, o czym nie można powiedzieć u blenderów którzy pouciekali wszędzie razem z szarakami.

łatwiej tego wytłumaczyć nie można chyba.



U ciebie w soju jest taki burdel że nie wiem czy ty wiesz co się w nim w ogóle dzieje. W massówkach mają lepsze forum i mniej bałaganu, przypadkiem wam się udaje, gdyby nie siwesłupy to by was już nie było, bo synchro to wam w snach się śniło jedynie nie wspomnie o wojsku.

Idąc twoim tokiem rozumowania to komedia się pospała w cholerę, zaczynając od mururgana który dzień przed fuzją przeszedł do blenderów, kiedy inni czekali i nie wiedzieli co robić :) Teraz Murugan, o którym napisałeś(cytat)"że jest skreślony na grepo" do was wrócił, bo okazało się że ładnie wam zamknie lukę na froncie i ma sporo miast. beka


Co do akcji celowania i wojska to nie uciekaj w stronę m53 a będziesz miał okazję zobaczyć jak celujemy i czym, myślę że na tej płaszczyźnie zjadamy was z palcem w nosie ale szczekając na forum się tego nie dowiesz słupku :*

I nie prowokuj bo dostaniesz fejki i znowu będziesz płakać że ci telefon wyje :(
 

DeletedUser15394

Guest
Jest jeszcze wielu chętnych do nas dołączyć z ekipy blenderów więc jak ktoś ma ochotę wygrać dominacje na priv śmiało rozważymy każde zgłoszenie :) a podobno nikt z nami grać nie chce a to od devilka z soja uciekają gracze z czołówki :p
 

DeletedUser30330

Guest
Idąc twoim tokiem rozumowania to komedia się pospała w cholerę, zaczynając od mururgana który dzień przed fuzją przeszedł do blenderów, kiedy inni czekali i nie wiedzieli co robić :) Teraz Murugan, o którym napisałeś(cytat)"że jest skreślony na grepo" do was wrócił, bo okazało się że ładnie wam zamknie lukę na froncie i ma sporo miast. beka


Co do akcji celowania i wojska to nie uciekaj w stronę m53 a będziesz miał okazję zobaczyć jak celujemy i czym, myślę że na tej płaszczyźnie zjadamy was z palcem w nosie ale szczekając na forum się tego nie dowiesz słupku :*

I nie prowokuj bo dostaniesz fejki i znowu będziesz płakać że ci telefon wyje :(
tak z ciekawości ile ty masz lat?

Bo chciałem zapytać czy w tej bajce był mulard na smoku
 

DeletedUser27580

Guest
Jest jeszcze wielu chętnych do nas dołączyć z ekipy blenderów więc jak ktoś ma ochotę wygrać dominacje na priv śmiało rozważymy każde zgłoszenie :) a podobno nikt z nami grać nie chce a to od devilka z soja uciekają gracze z czołówki :p
a no, poodchodzili. Może muszę zacząć wysyłać massy do wrogów z propozycją przejścia jak wy żeby coś ugrać?
 

DeletedUser30644

Guest
Ekhem. Nie mogę się doczekać tego waszego synchro. Wezmę się za was i znowu płacz o boty będzie ;)

Toretto mądry chłopak wybrał wygranych.
 

DeletedUser30330

Guest
Devilku w jaki sposób patrzysz na mapę ?

Zaskoczyłeś mnie tym m53, nawet nie wiem gdzie to jest.

w szkole nie nauczyli gdzie jest północ?

Albo ten monitor wreszcie odwróć, nie dziwie się że krzywo patrzysz na wszystko ;/
 

DeletedUser27580

Guest
tak z ciekawości ile ty masz lat?

Bo chciałem zapytać czy w tej bajce był mulard na smoku

Po pierwsze
6JUwyoa.jpg


Po drugie
x3v2Ubm.png


No i dla przypomnienia jak to było kiedyś :)
ePQsZIF.png
 

DeletedUser27580

Guest
Ekhem. Nie mogę się doczekać tego waszego synchro. Wezmę się za was i znowu płacz o boty będzie ;)

Toretto mądry chłopak wybrał wygranych.

To tak jak ja, zobaczymy kto komu wepchnie więcej klocków na moralach żeby potem się do tego brandzlować na ogólnym :v

Co do Toretto, nie dogra świata do końca ;p
 

DeletedUser30644

Guest
Na pewno byłoby ciekawie ale daleko jesteście i możemy nie zdążyć. Muszę przez jonów jeszcze przejść do was ;3
 

DeletedUser15394

Guest
A to na pandosi nie było to samo że od devilka gracze uciekali? czy to nie ten sojusz? Dawno to było i nie pamiętam
 

DeletedUser30644

Guest
Nie mogę się śmieszków doczekać jak już zaczniemy ich cisnąć xD
 

DeletedUser15394

Guest
Spoko devilek jak dojdziemy do was to power do Ciebie na wyspe przyjdzie na morale :D
 
Do góry