Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Ej ale powiem Ci rambow, jesteś chyba najodważniejszy z tego całego sojuszu XD
Nawet Łukasz sobie wstawił deffa za murek koło mnie, u Ciebie jeszcze tego nie doświadczyłem :D Postawa godna pochwały, tak trzymaj mordo
 

DeletedUser27580

Guest
Mordo chodzi Ci o waszego młodego?

View attachment 9221
chcesz się licytować?
vq59E4z.jpg

Wstawić ci screeny z pozostałych wioch typa który jest top 10, a ma wstawione 8k birem do 4 wioch na wyspie gdzie mamy dwie wioski? :D
Screeny z bunkrów na całym froncie na każdej wyspie gdzie jestem? :D
Może gdybyście nie mieli wszędzie stałek za murami to by wasz kolon przetrwał więcej niż 2 ataki mitem :)
 

DeletedUser27580

Guest
Aha, i obstawianie wioch moralowca to rozumiem że dla Ciebie jakaś abstrakcja? :D Zbijcie te biremy jak wam przeszkadzają, dzisiaj chyba już raz próbowaliście :>
 

DeletedUser32434

Guest
Ja tam nie wnikam kto sobie obstawia miasto i mnie to nie interesuje czy tam stoi jego 1k czy 10k defa
Chyba coś mu morale wzrosły ostatnio więc zbijamy
 

DeletedUser32434

Guest
Jest tyle slotów do palikowania i miast do przejęcia w dominacji , że twoje miasta i twojego sojuszu mi dyndają.
Jak tego zabraknie pogadamy o poważnej grze, pozdrawiam
 
różnica jest taka, że nawet jakbym was tam wpuścił, to kwestia 3 dni i miasto jest ponownie moje, a jak ktoś od nas tam wpadnie, to prędzej w totka wygrasz niż tam kolonem wbijesz XD
 
ja nw co z wami nie tak, kazdy gra 4fun a wy spinacie pupciusie jakby to niewiadomo co było, przez was ten swiat i ten dzial forum jest nienormalny
 

DeletedUser27580

Guest
ja nw co z wami nie tak, kazdy gra 4fun a wy spinacie pupciusie jakby to niewiadomo co było, przez was ten swiat i ten dzial forum jest nienormalny
Koksy coś ostatnio ucichły i ktoś musi nakręcać dyskusje.




Larry też jest super tak btw
HCSNsdC.png
 
Do góry