Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
Za co? Nie łamiemy ani regulaminu grepo ani prawa, poza tym do domniemanego wykroczenia musi dojść a same rozmowy o nim nie są wykroczeniem :D
A ja oczywiście pisałem o konkursie organizowanym przez inno, my nie mamy zamiaru nikomu przekazywać złota tylko mu je kupić, dopóki płacimy jestesmy bezpieczni.
 

DeletedUser27580

Guest
Konfidenci są z miejsca skreśleni z udziału w konkursie a głośniczki fajne, już jeden komplet Szoku mi wysłał i papugom się podoba edit, zwłaszcza jak Bobuś217 leci hopkami i syrena wyje na cały blok są szczęśliwe.
 

DeletedUser27580

Guest
Bobuś217 , nie wiedziałem że się uczysz akurat, przepraszam :(

ŻAN BENUL nie słucham głośno muzyki tak czy siak, czasem w aucie podgłośnię jak mi się depnie :rolleyes:
 
kanapek mamy będe bronił do ostatniego zęba
obiecuje ze juz tu nie wejde, żegnam miłego spamu hehe
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33123

Guest
na kazdy mój wpis coś wam zarzucający to wy jedno i to samo aż się zygać chce czytając wasz hejt i oszczerstwa, w kółko to samoa a dyskusje poniżej poziomu i ja nigdy nie działąłam na szkodę soja w przeciwieństwie do was co garcie pod siebie i na tym kończę uczestnictwo na tym forum bo szkoda mojego cennego czasu na takie coś czym jesteście a tym czasem czary mary hokus pokus abrakadabra merliny ja też mam czary tak jak wy pamiętajcie że każdy kij ma dwa końce ;) nie pzdr. nie życzę miłej gry jak i nie żegnam się z takimi zerami jakimi jesteście :)
 
Do góry