Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser29747

Guest
Wszyscy wiedzą że mają pona z jonami, bo się boją walczyć, z nami też chcieli Pona, spytaliśmy z kim chcą walczyć to odpowiedź była, a po co walczyć?
teraz pewnie to zaprzeczą, chcą zamazać słowami swoją nieudolność i bezradność w stosunku do nas :)



Beznadziejnych Massówek i to nie trzech czy czterech :D Jonowie mają 3 sojusze wy 2,

Więc 5 sojuszy :)

Kiedy ja napisałem "a po co walczyć"?
Nie chcieliśmy PoNa z Wami tylko fuzję na zasadzie wasze miasta do nas(ew. Wy jako gracze).
Nigdy nie baliśmy się walczyć. Gdy Last Stand się rozpadło nie mieliśmy żadnego sojusznika.
Jonom zabieraliśmy miasto za miastem. Pon zawarliśmy by nie wzmacniać dodatkowo Woźnych
 

DeletedUser19767

Guest
zeusownia lepiej zostawcie sobie prawo do klepania festynów :)
i wysyłania nie wiem nawet ile szpiegów z 1k srebra
 

DeletedUser30330

Guest
Kiedy ja napisałem "a po co walczyć"?
Nie chcieliśmy PoNa z Wami tylko fuzję na zasadzie wasze miasta do nas(ew. Wy jako gracze).
Nigdy nie baliśmy się walczyć. Gdy Last Stand się rozpadło nie mieliśmy żadnego sojusznika.
Jonom zabieraliśmy miasto za miastem. Pon zawarliśmy by nie wzmacniać dodatkowo Woźnych

Brzmi to jakbyś zrobił coś przez przypadek i kolorujesz to słowami i chyba tak jest.

Po za tym jak przeczytałem to co napisałeś do nas to

Po pierwsze pisałeś jak typowy dowódca massówki, tak żenującej wiadomości nie czytałem dawno. Ty w ogóle masz pojęcie o tej grze?
Chociaż najmniejsze?

Jak można komuś proponować współprace jednocześnie obrażać?
I ta propozycja z zapleczem :DDDD i aktywni mieliby pójść na front? u nas 90% jest aktywna.

Rada cała się zastanawiała czy sobie jaja robisz czy pierwszy raz grasz w tą gre?(ale ty na poważnie)

dobrze Cosiek, jedziesz z nimi

Łańcuch się skończył w rowerze :( oddać ci go?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry