Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Widzę tu amerykę chcesz nam zafundować i za spojrzenie na zgrabne nogi do sadu podawać o mobbing. Niestety idąc Twoim tokiem myślenia niedługo można się domagać bana za pomylenie płci forumowicza - bo to przecież obraza dla gracza. Siedź tam gdzie siedzisz i się nie odzywaj. Na boisku "ostra gra" to norma i nie rób tu ciepłych kluch. Strasznie mnie wkurza jak jak ktoś o byle co na skargę leci...

A do kogo to jest skierowane?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

No ja nie latam na skargę to pewnie do Ciebie...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Chyba sam nie wiesz do kogo piszesz, rozumiem pisanina dla pisaniny :)

Poczytaj forum, spójrz na przebieg dyskusji, a może wpadniesz o co mi chodzi.
Jestem ostatnią osobą, która biega gdziekolwiek na skargę, oceniasz innych swoją miarą?

Jeśli nie łapiesz o czym piszą rozmówcy można pomilczeć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

eśli już uznajesz, ze słowo smark nie obraża tego do kogo jest skierowane
to jest latanie na skargę
słowo smark nikogo mocno nie obraża, tak jak spojrzenie na zgrabne nogi
domagasz się bana za byle co...
Ja to na miejscu moderatora jeszcze bym poprzeczkę obniżył i zezwolił na więcej
ps. to że można nazwać "bałwanem" dużo osób nie znaczy że możesz tak nazwać policjanta który zatrzymuje do kontroli czy szefa/moderatora :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Chyba nie masz pojęcia w jaki sposób w cywilizowanym miejscu "składa się skargę". Gdybym miała ochotę to bym to zrobiła tak jak powinno zostać zrobione.

Daruj sobie więc te pouczanki, skoro nie zrozumiałeś o co chodziło w naszej dyskusji.

Ostatniego zdania nawet nie skomentuję... ani pierwszej części (piszesz o sobie?), ani drugiej (porównania moderatora forum do policjanta).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

To nie są pouczanki tylko wyśmiewanie cechy charakteru
"Proszę pani! proszę pani! a on się przezywa!"
Anielski klub jest obok, tu jest forum i porównania typu smark mile widziane
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ammon, powtarzam (ale po raz ostatni), gdybym miała ochotę zgłosić ten fakt, to wiedziałabym jak to zrobić.

Nie zrozumiałeś o czym rozmawiamy, trudno, ale nie sprawiaj wrażenia mądrzejszego niż jesteś.

Czytałam kilka pogawędek z Twoim udziałem, dziękuję, nie skorzystam z zaproszenia do udziału :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Samo narzekanie że pozwala się na takie słowa jest lataniem na skargę. Jeżeli czegoś nie zrozumiałem to pewnie przez uprzedzenie (którego nie ukrywam) do Ciebie i kilku innych osób z ekipy "Obrońców zmian i pokoju na świecie" ;-)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Jeśli widzisz tu taką ekipę (oraz moje w niej członkostwo) to znaczy, że jedyne czym się kierujesz na tym forum, to zasada "kto z nim (chyba nawet sam do końca nie wiesz z kim ;)) ten jest be".

Twoja sprawa, ale zaczynam już rozumieć niektóre Twoje wypowiedzi :). To znaczy sensu w nich zbyt dużego nadal nie widzę, ale chociaż wiem jaki jest ich cel.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Widzę co chcę i kiedy chcę, taki los wolności słowa
Widzę też Twoje szukanie dziury w całym (to właśnie powoduje wrzucenie do jednego worka z resztą ekipy) i próbę nacisków na "zamulanie" forum poprzez wprowadzenie ciepłych kluch i banów za "cichy chód"
Jak się nie podoba praca moderatora to zmień forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Dobrze wam idzie, moi padawani.
CE_134.jpg
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Widzę co chcę i kiedy chcę, taki los wolności słowa
Widzę też Twoje szukanie dziury w całym (to właśnie powoduje wrzucenie do jednego worka z resztą ekipy) i próbę nacisków na "zamulanie" forum poprzez wprowadzenie ciepłych kluch i banów za "cichy chód"
Jak się nie podoba praca moderatora to zmień forum

Jeśli dla Ciebie szukaniem dziury w całym jest protestowanie przeciwko niesprawiedliwemu i tendencyjnemu traktowaniu użytkowników (co widać na przykładzie owego "smarka", który Ci się tak podoba) to mamy rozbieżne oceny tego co powinno być w takim miejscu dopuszczalne i w tej rozbieżności pozostaniemy.

Nie zamierzam opuszczać tego miejsca, bo to nie ja jestem dla moderatora, tylko moderator jest dla mnie. Przynajmniej tak być powinno :)

A widzenie wydarzeń nie występujących w rzeczywistości to chyba urojenia się nazywa... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Aj jakaś ty entelegentna...
protest przeciwko "smark" = ameryka i sprawy sądowe za złe spojrzenia
Granicę ustala moderator i na szczęście "smark" mieści się w ryzach normalnej dyskusji. Inaczej zostaną stare dewoty takie jak Ty i śpiewy chóralne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Jeśli dla Ciebie szukaniem dziury w całym
to sens życia szukaj tej dziury tam a nie tu

a wogóle o co znow poszło
???
bo nie kce mi sie czytać a też chce kogoś obrzucać obornikiem .... oczywiście kulturalnie
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ooooo... tu już większy kaliber niż "smark" poszedł. Dziewczynę "starą" nazwać.
Luz! Nie idź po patelnię!

Hehe, jakoś przyzwyczajona jestem, że jak brakuje chłopcom argumentów to zaczyna używanie się takich jak smark albo dewota :eek:. Każdy walczy jak potrafi :)
Szkoda patelni...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

a wogóle o co znow poszło
poszło o granicę obrazy gracza
luz twierdzi że została przekroczona
ja twierdzę że jest jeszcze pole do manewru obrazy ;-)
 
Do góry