Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy tego świata. Zawitałem po krótkiej przerwie. Mam nadzieję, że teraz dłużej tutaj zagoszczę.:)
 

DeletedUser1090

Guest
hehe Piotruś też pomyślałem ze będziesz dobrą farmą ale to później...jak będę troszkę bliżej Ciebie;)
 

DeletedUser

Guest
znacie może jakiś dojrzały sojusz, który zrekrutowałby takiego nooba jak ja. Szybko się uczę. Pamiętałem wiele, ale zapomniałem przez moją przerwę.
 

DeletedUser

Guest
Widze ,ze kolejny swiat i kolejne sojusze w ktorych skupiaja sie Ci sami gracze , nudne sie to robi .
 

DeletedUser4387

Guest
hehe Piotruś też pomyślałem ze będziesz dobrą farmą ale to później...jak będę troszkę bliżej Ciebie;)

Czekam z niecierpliwością na Ciebie
tancz.gif
.

Mam nadzieje że nie będę żałował przejęcia twojej wioski ;) Proponuje abyś leciał w surkę,a badania to już sam zrobię.
 

DeletedUser4776

Guest
dobra ja zaraz was pogodze hehehe Piotrek to ja wezme ta wioche nawet z badaniami
 

DeletedUser

Guest
To ja może poczekam sobie, znajdę ciekawszą mieścinkę, gdy Wy będziecie się jedną rozchwytywać :D
 

DeletedUser4784

Guest
O Matus87 ty całkiem blisko mnie wylądowałeś

Kaliszaneczko słońce my ogólnie wylądowaliśmy dziwnie pośrodku was, tak że jesteśmy przemieszani z poplątaniem :p do userka to mam niemal rzut oszczepem :p
 

DeletedUser

Guest
Panie i Panowie
Uprzejmie Was proszę, stosujcie się do regulaminu, żadnych off topów, bo uwierzcie że nie chce mi się kasować tych wszystkich postów, a następne po upomnieniach posypią się bany:eek:

Pozdrawiam
Gramper
 

DeletedUser

Guest
Nie musiałes kasowac, nikt nie narzekał na burdel

sytuacja jest taka ze evelin wszystkich pocisnie bo jest PRO
 

DeletedUser4387

Guest
uuuu ale się posypały bany wśród kotków :)

Oj tam,oj tam...Maniek po prostu stwierdził że da co nie którym fory bo nie kręci go taka gra.A szczytem podobno jest to że będzie chciał przejąć swoją opuszczoną wioskę ;)

Nie musiałes kasowac, nikt nie narzekał na burdel

sytuacja jest taka ze evelin wszystkich pocisnie bo jest PRO

Ciebie bym pocisną bo tylko potrafisz wiatr robić ;) Już kiedyś byłeś farmą :D
A historia lubi się powtarzać czyż nie ;)
 

DeletedUser

Guest
Azzael a jaki tam masz nick, bo Cie jakoś nie mogę zlokalizować.........?:D
 
Do góry