Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser4387

Guest
Rail pewnie nie grasz bo świat jest zbyt wolny dla waszej paczki ;)
No jak to z jakiej...sam tam mieszkasz miszczu :D
 

DeletedUser

Guest
Rail pewnie nie grasz bo świat jest zbyt wolny dla waszej paczki ;)
No jak to z jakiej...sam tam mieszkasz miszczu :D


nie no Evelinko kochana ty moja .... nie grywam już w grepo chyba że na jakiejś 1.0 sie tam logne z nudów


P.s> miszczunio :D:D:D dobre sobie :p
 

DeletedUser

Guest
Kilka miesięcy się nie pograło i już w czołówce wszyscy mi nie znajomi
 

DeletedUser4776

Guest
tu nie ma czolowki a przynajmniej nie znam takich co czolo maja hehehe

dobra tylko Matus87 napisz mi czy 5m5m jeszcze gra na theta i czy moze tu gra bo tak jak ja to chce go u siebie dobry wariat jest i swietnie gra

ale spadlem na omi jak mnie nie ma to rozbieraja heh ciekaw jestem kto hehehe pewnie tu sie nie przyznaja bo .......... i jego sojusz zniknie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4776

Guest
nie poprostu wybaczcie burakowi bo i tak nie z tego swiata a ze kociaki na ta chwile zadrapia tenswiat to swoja droga no i zmienimy nazwe zeby wam lepiej utkwila w glowie hehehehehehehe
 

DeletedUser

Guest
Tacy sa mocni tylko w gadce napewno wystepuje pod innym nickiem w grze,nie ujawni go bo wie ze oznaczaloby to jego koniec ;)
 

DeletedUser

Guest
Czołówka sigmy to prawie sami starzy gracze. Wiekszość na starych nickach..........
A teraz ważniejsze pytanie - czy to tylko mnie co chwilę wyskakują dzisiaj błędy czy innym też?
 

DeletedUser9588

Guest
matus tylko się nie zakochaj tak jak to było na NY bo znowu wystawisz sojuszników
 

DeletedUser4784

Guest
Hej stary, postaram się :D Ale wiesz jak to jest... serce nie sługa ;)
 

DeletedUser

Guest
ty też jesteś mocny tylko w gębie bo co świat to szybko rezygnujesz,wielki mi pogromca

Przez takich krzykaczy jak ty odechciewa sie grac,wiec nic dziwnego ze tak szybko rezygnuje z gry,ale jak widze przed glupota sie nie ucieknie:D
 

DeletedUser4784

Guest
W każdej ,ale nie w żadnej kotce czasem

Skąd macie te przecieki ?? Normalnie zero prywatności nawet poza grepo :(

Matus87 to zakoncz tu ten ponury zywot i zjedz tego popieprzonego tomka na theta

Theta nie zając nie ucieknie ;) I tak go dorwiemy ;)

Dobra nie offtopujmy już tak bo nas pobanują :D

Tak z innej beczki, ciekawe kiedy przy tej prędkości doczekamy się pierwszych podbojów bo patrząc na obecne osiągi graczy to raczej do koca przyszłego tygodnia nikt się nie wybije przed szereg :D
 
Do góry