Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
I jaka mila niespodzianka top 1 to Zedzik,czyli nie tylko kociaki to maniaki ;)
 

DeletedUser4784

Guest
Ale zedzik jak zwykle da nogę jak tylko ktoś zacznie go atakować ;) Więc spokojnie :D
 

DeletedUser

Guest
Tak się podłączę do dyskusji
nie poprostu wybaczcie burakowi bo i tak nie z tego swiata a ze kociaki na ta chwile zadrapia tenswiat to swoja droga no i zmienimy nazwe zeby wam lepiej utkwila w glowie hehehehehehehe
Słownictwo "sędziego" niewiele lepsze co widać po następnych postach :D
 

DeletedUser

Guest
Ale zedzik jak zwykle da nogę jak tylko ktoś zacznie go atakować ;) Więc spokojnie :D
Matus stary druhu choć nie lubię Turka to muszę się po części zgodzić z tym co pisał. Na wielu światach zaczynałeś i dawałeś nogę zostawiając sobie furtkę w postaci "ja tu tylko na chwilę bo mam thetę" na, której to nawiasem mówiąc kiedy atakowany byłeś przez LCN,SiH też zamierzałeś nie grać:p
Ja się tam nie chcę wybijać przed szereg :) Jak zostanę farmą to zostanę:)
 

DeletedUser

Guest
Eve jak to Turka nie znasz,przeciez to najslynniejszy bajkopisarz w calym Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Coś ostro te kociaki miauczą he he :D Jest masa dobrych graczy, pewnie masa lepszych i nikt się tak nie rzuca jak owa banda ;-) Wróżę powtórkę z historii, powtórkę NonSensa. Może już się koalicja zbiera...
 

DeletedUser

Guest
Coś ostro te kociaki miauczą he he :D Jest masa dobrych graczy, pewnie masa lepszych i nikt się tak nie rzuca jak owa banda ;-) Wróżę powtórkę z historii, powtórkę NonSensa. Może już się koalicja zbiera...

...caly swiat na 25 graczy jak bylo na RHO ??? hahaha zabawa byla przednia :) koalicja i tak sie nie popisala atakami-chyba ze na wlasna okupacje.
 

DeletedUser4387

Guest
Kiedyś w sześć osób (Omikron) doprowadziliśmy do rozpadu sojuszu TOP1 !
Więc nie ma rzeczy niemożliwych w Grepo ;)

Jest masa dobrych graczy, pewnie masa lepszych i nikt się tak nie rzuca jak owa banda ;
Czy dobrych to się okaże.Na razie to widzę że TY tutaj najgłośniej szczekasz :D

Wróżę powtórkę z historii, powtórkę NonSensa
Całe szczęście że nie jesteś wróżbitą :D
A co do naszych losów to się nie martw ,spokojnie sobie poradzimy :D
 

DeletedUser

Guest
No pewnie było tak jak piszesz :D ale kilkudziesięciu nawet najlepszych graczy nie jest w stanie się obronić przed takim naporem
 

DeletedUser4784

Guest
Matus stary druhu choć nie lubię Turka to muszę się po części zgodzić z tym co pisał. Na wielu światach zaczynałeś i dawałeś nogę zostawiając sobie furtkę w postaci "ja tu tylko na chwilę bo mam thetę" na, której to nawiasem mówiąc kiedy atakowany byłeś przez LCN,SiH też zamierzałeś nie grać:p

Oj Zedzik przyjacielu, i tu pewnie też tak będzie :) Praca, obowiązki :p Zbuduję parę ładnych wiosek dla kociaków i pewnie wrócę na stare śmieci ^^

A nawiasem mówiąc brakuje mi starych dobrych czasów z wicherków z theta, chociaż stary team dalej gra ale w LCN :) Szkoda że razem z marcinkami zakończyliście tam grę :)

Kto to jest Turek i dlaczego typa nie znam

Oj to taki typek którego swego czasu z railim, baa nawet z lusią zjechaliśmy za kłapanie dziubkiem bez ładu i składu na temat o którym nie miał pojęcia a mądrował jakby wszystkie rozumy zjadł ;) Nie ma się nim co Evelin przejmować :D Pogada pogada i da sobie spokój :)
 

DeletedUser

Guest
Kurcze myślalem że sobie na tym swiecie po przerwie pogram,ale patrząc ile tu gwiazd gra to pewnie szybko mnie wykończa
 
Do góry