Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Na karpika nie zdązyłem ale spokojnych św popaprańcy :):)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

He he, wiesz - nikomu nie mówiłem bo podobno mój fanclub jest < 3 :D Niestety nie posiadam konta na facebooku czy nk i nie jestem w stanie tego sprawdzić. Wierzę na słowo mojemu ulubionemu manga-anime ;-)
Co do raportu mojego drugiego ulubieńca, prawdziwego samca alfa vel - Kochaś to szkoda ze nie pochwalił się ich poczynaniami sprzed 2 dni. No ale niech będzie że nas naciskają ;-)

Synku pisałem ci że "kochasiu" to wołaj na swojego chłopaka jak lubisz :D

Wierz że moje raporty
poczynaniami sprzed 2 dni
są jak najbardziej na plusie...zresztą pewnie wiesz,bo koledzy pewnie pochwalili się na waszym forum :D

a ty czym chciałeś się pochwalić? wstawiłeś jakiś marny raport i udajesz świetlika
Pokaż lepszy Czaruś :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

i właśnie tego nie lubię w tym całym LA ^^
jesteście dumni i pyszni.kolos na glinianych nogach :)


"kochasiu to możesz mówić"...
czarusiu to możesz mówić...
rozumiesz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Maaaniek... a Ty komu zabrałeś miasto? Oczekujesz od deffensora którego wyśmiało masę osób za obronny styl gry, żeby był pionierem w podbojach? Mimo moich punktów w ataku (jako deffer mam więcej niż 97% waszego sojuszu) nie jestem w stanie zagrozić podbojem miasta nawet średnio zorganizowanemu sojuszowi, a co dopiero wam ;-) Nie lubię prosić kogoś o pomoc w podboju i wolę przejąć mniejsze, nawet nieaktywnego gracza. Poza tym zdobycie dużego miasta kłóci się z moją strategią gry, im więcej miast do obrony tym gorzej. Połowy obecnych nie zamierzam wcale bronić w razie buntu. Zapewniam Cię że te moje śmieszne punktowo miasteczka, mają większy lvl gospodarstwa niż połowa wysokopunktowych miast w waszym sojuszu i stanowią większą wartość bojową . Liczba mojej armii chyba nie jest wam tak obca bo nie stać mnie na wysoką jaskinię i walkę na srebro ze szpiegami. Albo wojsko, albo rozbudowa ;-)
Widzisz... Jako gracz offensywny, porwałeś się parę razy na większe miasto, sam utopiłeś masę wojska i każesz defferowi z 3x mniejszą armią offową aby popełniał te same błędy? Maniek, mnie wystarcza że 80% punktów z ataku i 95% z obrony, zdobyłem na waszym sojuszu ;-) Jednocześnie nie mając żadnego ataku powyżej 100 offa z waszej strony, mimo 20 kilku miast świecących się na czerwono w zasięgu 3-4h. Nie oczekuj od obrońcy żeby strzelał gole :)
Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę sukcesów w grze ;-)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

moje sukcesy w grze są nie możliwe jak się nie gra ale i tak dziękuje.

A co to znaczy ofowiec i defowiec ?? czy ja byłem którymś z nich??
czekaj czekaj jak grałem to posiadałem i wojska defowe i ofowe czyli co byłem pół na pół - z tego co obserwowałem miałem podobnie rozłożone wojsko jak Ty czyli co mieliśmy podobną taktykę - ok zaliczam się do defowca :)) (czekaj jak kończyłem grę miałem więcej birem od Ciebie a wiosek mniej)

no i chciał bym zauważyć że sojusz w którym byłem nigdy Ciebie nie atakował, nigdy nie próbował przejąć (nie wspominając tu o jakiś atakach fejkowych) jedna marna akcja w której miałem przyjemność brać udział bo strasznie mi się nudziło i to było nie na Ciebie tylko na Twoich kolegów.

co do moich błędów no cóż robiłem ich mase, co prawda zabrałem wam dwie wioski jakiś czas temu ale masz racje pewnie Ci gracze to lamy i oddali bez walki.
Grunt że Ty nie popełniasz błędów - coś się tam nauczyłem od Ciebie mistrzu defowy :))

I wiesz co, nie znasz mojej techniki gry bo ja sam jej nie znam, za każdym razem ją zmieniam pod przeciwnika z jakim mam przyjemność walczyć. Na Sigmie miałem przeciwnika za Twój sojusz L.E.G.I.O.N i SGP i przegrałem mam nadzieje że mi wybaczysz ale nie dałem rady tu grać z tą prędkością i z tak silnym przeciwnikiem jakim jesteś Ty sam.

również pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

WITAM w ŚWIĄTECZNEJ PRZERWIE
dawno już tu nie zaglądałem!

http://www.youtube.com/watch?v=6wknz...el_video_title
Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar

obraz.aspx
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

i właśnie tego nie lubię w tym całym LA ^^
jesteście dumni i pyszni.kolos na glinianych nogach :)


"kochasiu to możesz mówić"...
czarusiu to możesz mówić...
rozumiesz ?

Widzę Czaruś że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem :D
Przeczytaj jeszcze raz i zastanów się zanim coś napiszesz ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Atak na gracza z absolutnej czołówki,prosze nie komentować mojego HIPER offa który sie robił 1dzień:

 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

no brawo za odwagę hehe, no i w nocy tym bardziej jestem w szoku.
 

DeletedUser12095

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam.
Mógłbym się dołączyć do dyskusji?
 
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Już się zaczynają uszczypliwości:D Jedni kreują się na prowokatorów z ironicznym stylem pisania a drudzy kreują się na jedynych sprawiedliwych mówiących drugim co mogą pisać a czego nie:D
Fajnie:D:D.
Oby tylko zaraz tylko nie wpadła banda tzw. panów poważnych dla których na forum ma się toczyć szlachecka dyskusja o problemach nam doskwierających;)

Także Ilmar jak jesteś jednym z nich to nie możesz:D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Cenzura ma święta to można troszkę poszaleć przed banami za spam :p Ale jak Admik wróci to na pewno roboty mu nie braknie :p Więc z pewnością za ten prezent hojnie nas obdaruje warnami bądź bankami :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Kochasiu ...bla bla bla ^^
nawet mi sie pisać z tobą nie chce :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Maniek rezygnuje??? Szkoda bo teraz LA się posypie, zaraz zaczną pisać że na inny serw... znaczy że tutaj nie ma godnych przeciwników i nie ma po co grać, czy tam jakieś inne bajery. Kurde... Kargule mi się zabierają i też stracę sens gry :-/
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Maniek rezygnuje??? Szkoda bo teraz LA się posypie, zaraz zaczną pisać że na inny serw... znaczy że tutaj nie ma godnych przeciwników i nie ma po co grać, czy tam jakieś inne bajery. Kurde... Kargule mi się zabierają i też stracę sens gry :-/

Maniek nie gra od dłuższego już czasu więc nie becz już ;)
Nic się nie posypię ,jakieś dziwne jazdy macie.Ale cieszy nas troska o ORGY.
My mamy się dobrze...jak zwykle opowiadasz nie stworzone historię...skąd ci się to bierze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

uff... dobrze że chociaż ten najprzystojniejszy z LA ma chęć dalej grać ;-)
Pozdro ty mój Kargulu he he
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Najprzystojniejszy już nie gra :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Kurde... Kargule mi się zabierają i też stracę sens gry :-/

Ammon Jero podejdź no do płota...znaczy bliżej granicy m54... to od razu nabierzesz chęci do gry:D
 
Do góry