Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

zawsze i wszedzie The Black Company najlepsze bedzie:p oj ale ja jestem madry:D hehehe
 

DeletedUser13684

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja próbuję odbudować na Achillesie sojusz z Pi i ha, będę nim dowodziła :D przynajmniej na razie :p Myślę, że Kartel zagości tu na dłużej ;) nie jet nas wiele, ale mam nadzieję że coś z tego będzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

The Black Company to ten sojusz z Tau co najpierw prosil MDG o pakt i walke z ss a potem osral sie i skapitulowal przechodzac do ss a reszta uciekajac na inny swiat? Czy to tylko zbieżność nazw?

Co do sojuszu deffmana to jaki to sojusz?

Na tym swiecie nie ma zadnego znanego i dobrego sojuszu. Sa same nowe lub masowk, ktore sie rozpadna z czasem.

Na pewno kilka sojuszy bedzie tu walczyc ale poziom pozostaje wiele do zyczenia...

To szansa dla sredniakow z ambicjami bo tutaj niskim kosztem moga byc top i sie jarac. Na swiatach z czolowymi sojuszami takie klaniki szybko padaja mimo bardzo ambitnych deklaracji w oprofilach:D
 

DeletedUser13684

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Na tak młodym świecie trudno o gotowy, silny sojusz z którym można konkurować, gdzie na razie osoba u szczytu rankingu ciągle ma ochronkę :) Na razie poczekamy na selekcję tych sojów, co są. Wiele sojów przenosi się z innych światów, więc co do ich "nowości" mogę mieć wątpliwości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

The Black Company to ten sojusz z Tau co najpierw prosil MDG o pakt i walke z ss a potem osral sie i skapitulowal przechodzac do ss a reszta uciekajac na inny swiat? Czy to tylko zbieżność nazw?

Co do sojuszu deffmana to jaki to sojusz?

Na tym swiecie nie ma zadnego znanego i dobrego sojuszu. Sa same nowe lub masowk, ktore sie rozpadna z czasem.

Na pewno kilka sojuszy bedzie tu walczyc ale poziom pozostaje wiele do zyczenia...

To szansa dla sredniakow z ambicjami bo tutaj niskim kosztem moga byc top i sie jarac. Na swiatach z czolowymi sojuszami takie klaniki szybko padaja mimo bardzo ambitnych deklaracji w oprofilach:D

jestem dopiero na etapie wymyslania nazwy ale dam znac bedziesz mogl wpasc zeby sie podszkolic:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

jestem dopiero na etapie wymyslania nazwy ale dam znac bedziesz mogl wpasc zeby sie podszkolic:)
Dobre
Co do TBC to powiem tak: na rho rzadza (rzadzili?), wystarczy jednak, ze brakuje 1 lub 2 osob i to juz nie to samo...
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

znacie jakaś inną podobną grę? mam już dosyć pewnych osób,zawsze przemądrzałych itd. np. nasza polska księżna która pewnie odpisze że jestem na jakiś silnych lekach lub coś podobnego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Na Rho mielismy najsilniejszy sojusz jak by pan turek(u turkow to chyba sama terorka:p) nie wiedzial a na tau nasz sojusz byl bez dobrych gracz kto tam byl z elity TBC? nikt:) ale turek jak zawsze chce byc najmadzejszy hehe:p tylko ze u turkow nie ma madrych ludzi:p bo terorka sam sie wysadza:D hehe a co do paktu z wami:) SS nas nie atakowal chcielismy z nimi wojny a ze wy z nimi mieliscie wojenke to dlatego chcielismy z wami pakt... a chcesz wiedziec jak sie sojusz rozpadl na tau? nasz kolega usmiechnieta(co z wami pakt podpisal) po kilku dniach mojej nie obecnosci wykopal wszystkich graczy z sojuszu.
ale co tu duzo mowic turek byl jest i bedzie naj najmadrzejszy:) i jak tu turkow nie lubic?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

znacie jakaś inną podobną grę? mam już dosyć pewnych osób,zawsze przemądrzałych itd. np. nasza polska księżna która pewnie odpisze że jestem na jakiś silnych lekach lub coś podobnego
Lord of Ultima:) nawet fajna gierka troche inna od tych grepolis plemion... budujesz budynki w miasteczku gdzie chcesz i sie napierdzielasz:) ale szybko sie nudzi:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ooo nie wiedzialem ksiezniczko:) wiedzialas kiedy odejsc:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Na Rho mielismy najsilniejszy sojusz jak by pan turek(u turkow to chyba sama terorka:p) nie wiedzial a na tau nasz sojusz byl bez dobrych gracz kto tam byl z elity TBC? nikt ale turek jak zawsze chce byc najmadzejszy hehe:p tylko ze u turkow nie ma madrych ludzi:p bo terorka sam sie wysadza hehe a co do paktu z wami SS nas nie atakowal chcielismy z nimi wojny a ze wy z nimi mieliscie wojenke to dlatego chcielismy z wami pakt... a chcesz wiedziec jak sie sojusz rozpadl na tau? nasz kolega usmiechnieta(co z wami pakt podpisal) po kilku dniach mojej nie obecnosci wykopal wszystkich graczy z sojuszu.
ale co tu duzo mowic turek byl jest i bedzie naj najmadrzejszy:) i jak tu turkow nie lubic?:)

Ciesze sie, ze gdzies na rho wy cos... Ale ja sie wypowiadam na temat TBT z Tau gdzie to wlasnie Ty byles wodzem czy osoba zarzadzajaca sojuszem.

Najpierw wasz dyplomata meczyl nas prosbami o pakt przeciw ss a gdy po czasie sie zgodzilismy to niedlugo potem skapitulowaliscie. Ze strachu przestaliscie walczyc z ss nam psizac, ze sie nie mieszacie w ta wojne.

Potem ss mialo was gdzies i was zaczeli gnebic wtedy jeden z waszych graczy prosil nas o pomoc i pisal co sie dzieje. Ale olalismy was.

Wy ratujac sie przszliscie do ss a inni zostali farmami lub uciekli na inny swiat.

Dlatego TBt co dla mnie tchorzliwy sojusz z tau i jak widze tu jest tego kontynuacja a czy to sklad z rho czy z tau to nie wnikam.

Ale jak dla mnie to na ten swiat sie nadajecie gdyz tu nie ma nikogo dobrego wiec moze rozwiniecie kurze skrzydelka

Co do poziomu Twoich argumentow a raczej pisania o turkach itp to szkoda sie wypowiadac bo widac, ze nie mozesz nic napisac madrego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ale Wy to jesteście zauważyliście że możecie mieć napinkę podczas wymiany zdań to próbujecie kąsac Turka... kurde dobra rada dla tych co to lubią chcesz zgasić Turka? to napisz tak mądrze jak nie napisał jeszcze nikt tu... ale tak by zaszyć mu wargi... teksty takie jak Turek jest be i wali mu ze stóp nie są tekstami na poziomie... ludzie jak macie pisać pierdoły to nie piszcie wcale bo to nie dość, że wali przedszkolem i poziomem inteligencji równej 0 to jeszcze wywołujecie efekt rykoszetu...

Chcecie pisać coś na Turka to piszcie mądrze i czytelnie a nie bez sensu... Nie bronie go wcale, ale już mnie szlak trafia jak widzę jak ktoś próbuje zyskać "sławę" organizując napinkowe ataki...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ciesze sie, ze gdzies na rho wy cos... Ale ja sie wypowiadam na temat TBT z Tau gdzie to wlasnie Ty byles wodzem czy osoba zarzadzajaca sojuszem.

Najpierw wasz dyplomata meczyl nas prosbami o pakt przeciw ss a gdy po czasie sie zgodzilismy to niedlugo potem skapitulowaliscie. Ze strachu przestaliscie walczyc z ss nam psizac, ze sie nie mieszacie w ta wojne.

Potem ss mialo was gdzies i was zaczeli gnebic wtedy jeden z waszych graczy prosil nas o pomoc i pisal co sie dzieje. Ale olalismy was.

Wy ratujac sie przszliscie do ss a inni zostali farmami lub uciekli na inny swiat.

Dlatego TBt co dla mnie tchorzliwy sojusz z tau i jak widze tu jest tego kontynuacja a czy to sklad z rho czy z tau to nie wnikam.

Ale jak dla mnie to na ten swiat sie nadajecie gdyz tu nie ma nikogo dobrego wiec moze rozwiniecie kurze skrzydelka

Co do poziomu Twoich argumentow a raczej pisania o turkach itp to szkoda sie wypowiadac bo widac, ze nie mozesz nic napisac madrego.
Tak bylem wodzem ktory dostal bana dosc wczesnie a jak wrucilem to sojuszu juz nie bylo. A jak zaczelo SS nas akowac to mnie wtedy nie bylo nie wiem co sie stalo kto co zrobil nie tak u nas w radzie kto z wami zerwal pakt tego akurat nie wiem wrucilem do niczego.
Na temat tego co sie stalo z TBC przez te 5 dni co mnie nie bylo nic nie wiem... wiem tylko tyle ze do mnie ludzie pisali dlaczego wykopalem ich z TBC a przeciez tego nie zrobilem. To Usmiechnieta wszystkich wywalil ale oczywiscie wszystko wyszlo na mnie bo jak wrucilem to ja bylem ostatnim graczem w TBC... dla tego nie mow my bo ja tam nie przeszlem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Princessa Kokosowa
przeczytałem to i powiem że to jest bezsensu ;]
niech on nie bierze tego albo niech mniej bo za niedługo...kto wie kto wie ;]
zapomniałem...ile wgl osób juz gra na achillesie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Chcecie pisać coś na Turka to piszcie mądrze i czytelnie a nie bez sensu...
Eee... Nie znasz się... Nazwanie Turka kebabem i powielanie tego przez szczuro-kalki (czyt. tyłowłazy) jest naprawdę na poziomie... Dla mnie bomba ;-) To trochę jak opowiedzenie marnego dowcipu i jak się szef zaśmieje to i reszta rechocze jakież to śmieszne było. Najfajniejsze jest to że takie szczurki same giną od razu, ale przykleją się to tu, to tam i kozaczą...
Pozdrawiam starych wrogów i kolegów ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Do głowy mi przychodzą:
andrzej059 i Farciarz (obecnie już tam nie grają)
Gregorek2000 (co do niego niejestem pewny czy już tam obecnie gra)
Patryk Pul
Pozanimi np. hater, siba10 czy Sasimolo
Grało i gra tam masa niezłych graczy, jak na każdym serwerze. Po jaki grzyb kłucic sie jaki serwer jest lepszy?

PS. Wiekszośc graczy, których tam wymieniłem pewnie już nie gra, ale ich sobie tera przypomniałem, a konta na Gammie obecnie nie mam.

Sorki że wracam do tego tematu ale dopiero jakoś mi się zachciało ogarnąć ten temat:) i to mi od razu ściągnęło oczy do uważnego czytania, zgodzę się że gamma to jeden z najlepszych światów do Joty i NY na żadnym siwcie nie było tylu graczy o takich umiejętnościach grania do tego bez złota:) ciekawie by było zebrać całą śmietankę tego świata byśmy się zmierzyli kto co umie bez kaski hehe ale się raczej nie da...:/ i na takich ustawieniach jakie są na gammie ciekawe ilu graczy ma cierpliwość i umiejętności wstawienia kolona przez taki długi czas... na szybkim świecie nie przeżyjesz takiej próby nerwów, umiejętności dostosowania się i odrobiny myślenia aby jakąś taktykę na kolona znaleźć.

ps. dziękuję sucha za zaszczyty:) mam nadzieję tu conieco udowodnić aby nie było to na przerost:)

Edit: możecie negować moją wypowiedź ale nigdy nie spróbowaliście tego więc nie wiecie jak to jest a ja grałem na szybkich światach i swoją opinię mam.

ps 2. Witam tak poza tym hehehe:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Patryk Pul co Ty chcesz tu udowadniać skoro to przede wszystkim tu nie gra żaden mocny sojusz ani top gracze?

To sobie wybrałeś świat do udowadniania umiejetnosci:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

:eek: Ja też myślę że świat bohaterów zaskoczył mnie,myślałam ze będzie gorzej a jest naprawdę ok super to dobrze rokuje potem
 
Do góry