Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

"Nie straciłem na akcjum żadnego miasta będąc online" ja nigdy nie straciłem miasta będąc online. Udowodnisz to czy dalej będziesz strugał najlepszego gracza na świecie?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

"Nie straciłem na akcjum żadnego miasta będąc online" ja nigdy nie straciłem miasta będąc online. Udowodnisz to czy dalej będziesz strugał najlepszego gracza na świecie?

Pisałem o akcjum, dostałem tu w sumie 2 kolony i przy oby mnie nie było więc przestań pisać głupoty. Z tego co pamiętam ty kilka miast straciłeś będąć online i broniąć sie więc z czym do ludzi?

Wszystkie kolony które na mnie szły gdy byłem online spoczywają na dnie akcjum. Rozumiem że zazdrościsz umiejętności klinowania bo ty to robiłeś nie udolnie gdy wbijaliśmy do ciebie ale to nie oznacza że masz mnie prawo tu oczerniać

btw i nie dopisuj mi słow w cytacie bo mój post inaczej wygląda

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdybym był online nie dałbym sobie zbić tych birem

raport1.jpg

raport2.jpg

raport3.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

w sumie dwa.
pierwsze fakt... straciłem bo nie doceniłem wroga.
Drugie... bo miałem je 15h i akurat byłem na telefonie. Tu ukłon w stronę sierot... nigdy nie byli wstanie sprawdzić tego, że mnie nie ma od rana do 16.00 - 19.00:D

wielcy gracze, którzy wypominają Rzeźni Retimno... tacy wielcy, że nie tylko na akcjum częściej wypoczywali niż Rzeźnia przez całą moją kadencję gry z nią:)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mnie nie interesuje ile miałeś dane miasto, wstawiłeś pełnego ofa przed atak który go zdjął i kolon wszedł. Mnie w obu przypadkach nie było i nie miałem szans obrony. Mam nadzieje że MoNiA** przekazała moje gratulacje za utrzymanie okupacji w moim miescie. Wbić jak widać nie mieli problemu bo zupełnie mnie nie było od ok 9:50 do 14:12.

Nie przejmuje się tą stratą miasta bo to tylko piksel, pretensji do nikogo też nie mam. Wszystkie miasta były praktycznie puste obok babć i gdyby wcześniej sprawdzili mnie to pewnie na 1 kolonie by się nie skończyło. Tutaj wróciły biremy które rano cofnąłem z okupacji co MoNiA** może potwierdzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to jesteś chłopie w błędzie:)

offa wstawiłem przed pierwszego kolona.
Czemu?
bo na agresorze miałem morale 30% a trafiliście 4 wsparciami w sekundę kolona.
Dlatego off powędrował przed kolona a nie za...
rozumiesz czy Ci rozrysować?


to, że gość miał miasto 4 dni a kolona wysłał z 115 ogniami i gruuubym offem to inna sprawa.

mój błąd powinienem lepiej przewidzieć ruchy wroga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to jesteś chłopie w błędzie:)

offa wstawiłem przed pierwszego kolona.
Czemu?
bo na agresorze miałem morale 30% a trafiliście 4 wsparciami w sekundę kolona.
Dlatego off powędrował przed kolona a nie za...
rozumiesz czy Ci rozrysować?


to, że gość miał miasto 4 dni a kolona wysłał z 115 ogniami i gruuubym offem to inna sprawa.

mój błąd powinienem lepiej przewidzieć ruchy wroga

ja wiem czemu wstawiałeś ofa przed kolona ale wstawiłeś go też przed atak a one nie były tak zgrane jak wsparcia
ja nie jestem zielony i wiem jak się należy bronić w każdym przypadku, myślisz ze czemu cilantre utopiła cie ogniami ? Dograliście wtedy wsparcia i jedyną szansą było wstawić paczkę ogni przed kolona bo też morale by ją zabiły. Gdybym grał jak prorok czy turek i obstawiał wioski to pewnie zdążyłbym wrócić zanim by wbili kolona. Tylko że ja mam to gdzieś a wy się podniecacie jakby Polska została mistrzem świata w piłce nożnej:) No pogratulowałem sukcesu skoro dla was wbicie kolona nieobecnemu to sukces i to wszystko:) dziękuje za uwagę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a te Twoje dowody...
nie grasz od dziś. Wiesz, że możesz sobie gadać i do jutra, że Cię nie było a i tak wszyscy tu zebrani powiedzą, że szukasz wymówki.

nie ma Cię o 6.00. Wtedy Newski Ci procki zdejmował jak chciał. później... jesteś bo po każdym moim ataku na Ciebie zmieniałeś nazwę wioski. Tego się nie da zrobić z telefonu:)

Teraz równasz się do Turka. Obaj jesteście (obok sisi oczywiście) najlepszymi obrońcami na świecie. Ty dodatkowo jeszcze jesteś magicznym agresorem (z wioskami na akcjum po 15k)

życzę Wam dalszej owocnej współpracy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja wiem czemu wstawiałeś ofa przed kolona ale wstawiłeś go też przed atak a one nie były tak zgrane jak wsparcia
ja nie jestem zielony i wiem jak się należy bronić w każdym przypadku, myślisz ze czemu cilantre utopiła cie ogniami ? Dograliście wtedy wsparcia i jedyną szansą było wstawić paczkę ogni przed kolona bo też morale by ją zabiły. Gdybym grał jak prorok czy turek i obstawiał wioski to pewnie zdążyłbym wrócić zanim by wbili kolona. Tylko że ja mam to gdzieś a wy się podniecacie jakby Polska została mistrzem świata w piłce nożnej:) No pogratulowałem sukcesu skoro dla was wbicie kolona nieobecnemu to sukces i to wszystko:) dziękuje za uwagę.
dalej twierdzę chłopie, że masz zbyt duże mniemanie o sobie. Nie umiesz przyznać, że nie dało się obronić miasta...

guru Adasiu nie stracił miasta na Akcjum... Ty tracisz kolejne:)
a tak mi się chwaliłeś, że się od Ciebie uczył gry... podobnie zresztą jak "plejka"

wytrzyj sodówkę i zacznij wymyślać wymówkę na kolejnego kolona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja nie szukam wymówek to ty tutaj przylazłeś i piejesz z zachwytu że wbili mi kolona.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale to nie ja zacząłem płacze na FO jak to szukam nowej gry a w tej gram tylko dla znajomych...
sam chciałeś to masz:)

jako że jestem trollem i uczniem Twojego ucznia nie śmiem wspomnieć, że mało mnie obchodzi Twoja deklaracja o nieobecności:)

tracisz kolejną wioskę a Glorian nie stracił żadnej:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bardzo proszę o .......niepodkręcanie atmosfery dyskusji. Można przecież się spierać bez wzajemnego obrażania.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a co nas obchodzi coś Ty pisał?!

od wieków wypominasz ludziom jakimi są miernotami. jeszcze parę stron temu pisałeś tu i ówdzie na FO, że Odessa ma mniej punktów ataku niż Mydygy.
Broniłeś ich mając średnią punktów na miasto większą niż nie jeden sojusz bobów.
Teraz? Teraz Cię zostawili bo tak im jest wygodnie...
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jako że jestem trollem i uczniem Twojego ucznia nie śmiem wspomnieć, że mało mnie obchodzi Twoja deklaracja o nieobecności:)

tracisz kolejną wioskę a Glorian nie stracił żadnej:)

No i co z tego że stracę 2 wioski bo mnie nie było? Glorian tracił wioski na retimno i co powiesz? Każdemu się zdarza więc nie rozumiem do czego pijesz. Chciałeś coś udowodnić to było szaraków jak tchórz nie robić i walczyć z nami do końca a nie pod pretekstem zmian w grze skasowales konto. Większej ściemy nie czytałem bo zaraz pójdziesz na nowy świat i zmiany w grze przeszkadzać ci nie będą

To rozumiem ze mam płakać bo ty tego chcesz? No sorry ale nie mam nicku zimne piwko by płakac z powodu utraty miasta tym bardziej że mnie nie było
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bardzo proszę o .......niepodkręcanie atmosfery dyskusji. Można przecież się spierać bez wzajemnego obrażania.

Jeśli na siłę próbują mi wmówić coś to tak się to będzie kończyć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pisz sobie no-name co chcesz:) skoro jestem noobem to czemu ani razu mi miasta nie zabraliście jak byłem on-line? A ja waszemu prorokowi z paluszkiem w tyłku wiochę na żywca wziąłem:) Zabranie mu miasta w dodatku obstawionego było łatwiejsze niż zabranie lizaka dziecku. Pozdro

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co nas obchodzi coś Ty pisał?!

od wieków wypominasz ludziom jakimi są miernotami. jeszcze parę stron temu pisałeś tu i ówdzie na FO, że Odessa ma mniej punktów ataku niż Mydygy.
Broniłeś ich mając średnią punktów na miasto większą niż nie jeden sojusz bobów.
Teraz? Teraz Cię zostawili bo tak im jest wygodnie...

chyba z kimś mnie mylisz, zapewne ze swoim guru, on lubi pisac jakie to mdg jest slabe i nie tylko

Żyj dalej w swojej błogiej rzeczywistości :)

Zapraszam no-name z kolonem jak będę na kompie zobaczymy co potrafisz bo pisać farmazony na forum potrafisz nieźle. Udowodniłem wszystko co miałem do udowodnienia a nie będę się tłumaczyć z życia prywatnego bo macie problemy. Skoro się chwale kolonami do graczy których nie ma to czemu nic o tym nie napisałem?
Gracz -Achaszwerosz- z sojuszu Sieroty podbił miasto m65 California Love należące do gracza MoNiA**. dzisiaj o godz. 10:11

Po chwili Monika była na koncie ale od razu mi pogratulowała i tyle. Tak powinna wygladać gra a nie szydzenie z kogoś bo mu się wbilo kolona pod nieobecność. Brak wam jaj? Tylko do nieobecnych czy zbanowanych wbjacie i macie wielką podjarke ale teraz rozumiem że na więcej was nie stać

Rozumiem że za wszelką cenę macie mnie tu zamiar oczerniać ale mam to gdzieś :) Idę zająć się ciekawszymi rzeczami niż odpisywaniem na forum.

Pozdrawiam ozięble
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zachowujecie sie jak //ciach//. Jak mozna sie tak obrazac i jechać po rodzinie? Wspolczuje Wam naprawde. Straciliscie kontakt z rzeczywistoscia. Wlasnie takie posty powinny byc usuwane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Co Ci ktoś na siłę próbuje wmówić?
nie rozumiem tego co piszesz... nawet jeśli Cię nie było to po co tu nam mówisz jaki to dobry jesteś?
Widzisz ( tu podkreślę po raz który) czepiasz się Gloriana, że "krull", że "bug" tymczasem prawda jest taka...
Glorian na Akcjum był lepszym graczem niż Ty:)..

nie stracił miasta, nie brał ich od sojuszników.

Tymczasem Ty, tracisz kolejne i wmawiasz nam jaki to nieobecny jesteś. Glorian też miał prawo do nieobecności jednak koalicja tylu sojuszy go na niej nie dopadła. Ciebie Adasiu dopadła Furia i Babcie:)

Tu po raz kolejny wspomnę jak bardzo zostałeś sam w tej batalii na FO.
Ty turka broniłeś. On Ciebie olał. Tak jest wygodnie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

valdez... Adaś to nie noob:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jako że jestem trollem i uczniem Twojego ucznia nie śmiem wspomnieć, że mało mnie obchodzi Twoja deklaracja o nieobecności:)

tracisz kolejną wioskę a Glorian nie stracił żadnej:)
Co do trolla to popieram Twoja pozycja na 200%
taka jest prawda :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dostałem i co z tego? Jaki to ma związek? Nie straciłem na akcjum żadnego miasta będąc online a ty ile straciłeś?

Wbili mi dziś kolona pod nieobecność , zdarza się :)

A co do nowej gry to już jej szukam od dawna ale nic mi nie przypasowało.
Dlatego zamiast gry grepolis która poszła na psy
Wole zagrać coś na Ps4
Grepolis już nie ta sama gra która była dawno temu :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wow Glorek jest the best;) Pozdrawiam wszystkich którzy tracą wiochy jak są off lane, a także tych którzy są online. Jesli nic się nie zmieniło to o ile pamiętam Furia bohatersko szaraki zrobiła, wiec powinniście sobie darować komentarze odnośnie tego świata.
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no coz. ci co byli obok furi widzieli co sie dzieje, przechwalki o tym ze beda top1 szybko legly w gruzach, nie byli w stanie praktycznie podbic nic z wrogich miast, statystyki 33:7 w miastach dla kozakow, czyli pogrom :D wielkich wojownikow:eek:, pozniej pouciekali na urlopy a po wyszarakowaniu wielki "muzg" glorian napisal ze mu sie gra nie podoba xD najslabsza wymowka jaka slyszalem :rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tylko ze pewnie niedlugo uslyszymy o nich gdzies na innym swiecie, moze znajda sie gdzies na morzu 22 pobija paru slabiakow :eek: to i gra sie na nowo spodoba:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry