Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja Cie prosze jak cos piszesz to sie najpierw dowiedz czemu tak sie dzieje bo mi łzy zaczynaja oczy zalewac walusiowi rozebralismy wiochy tylko dlatego ze pilipek sie u nas zabunkrował i nic innego nie robi tylko katy i nam próbuje wioski rozebrac to on zaczał swirowac z katami a poniewaz jest młody i niedoswiadczony to mu pokazalismy ze kazdy kij ma dwa konce a kazdy as bije raz
co do jego zbijania kolonów to kupa smiechu be te kolony stały nie obstawione wogóle a na forum oznaczone jako suchary bez prosby o wsparcie wiec wielki wojownik pilipek faktycznie błysnał zwłaszcza ze to nie on tylko ktos na jego koncie ale to juz inna historia :)

Ty mnie prosisz heh no tak walusek 1 miasto na wyspie 19 czerwonych na tej samej powiem ci szczerze ze to chyba sensu nie ma co piszesz oczywiscie to przeciwnik zawsze pierwszy zaczyna nigdy inaczej nie chce mi sie dyskutowac bo tu konca nie bedzie liczylem na odpowiedz moniurki i nagle 3 inne osoby sie wlaczyly do dyskusji jakbym mial wiecej czasu to bym popisal ale jeszcze jestem dzieciakiem z tego co widze i mam szkole i inne sprawy wazniejsze takze Pozdrawiam serdecznie miłej kariery wykanczania ludzi na FO bo chyba za to dostales tego gracza roku 2014 nie zebym zazdroscil ;) Powodzonka

[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

walusek jedno miasto na wyspie ? tego nie rozumiem bo dwa mu spalikowalismy ale koledzy mroczek i ten drugi as nawet sie z jednym rycerzykiem nie ruszyli do waluska co jakby tez swiadczy o soju
wykanczania ludzi na forum ?
po co ?
sam to zrobiłes perfekcyjnie
pozdro
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Najśmieszniejsze jest, że z bekę z Gloriana toczą gwiazdorzy z MDG którzy dostali od Furii (Rzeźni) baty na Koryncie. Glorian przynajmniej wygrał jakiś serwer a MDG gra 5 czy 6 świat i żadnego świata nie wygrało, na żadnym świecie koronki nie zdobyli. Z każdego świata wychodzą tylnimi drzwiami jak np. z Retimno haha. Wieli top sojusz.
Vlad, nic nie wiesz. My przynajmniej uczciwie graliśmy, a jak Glorek zdobył koronę na Koryncie to było widać na Retimno, te same sztuczki. Mamy do siebie 6h ogniami, skoro taki bohater z Ciebie to zapraszam bliżej, może Odesse stać na to by podeszła blizej MDG, bo na chwile obecna to my idziemy w wasza stronę.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wlasnie.... Sęk w tym, że nic.
hahahaha dobre;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Vlad, nic nie wiesz. My przynajmniej uczciwie graliśmy, a jak Glorek zdobył koronę na Koryncie to było widać na Retimno, te same sztuczki. Mamy do siebie 6h ogniami, skoro taki bohater z Ciebie to zapraszam bliżej, może Odesse stać na to by podeszła blizej MDG, bo na chwile obecna to my idziemy w wasza stronę.
Upgrade Glorek nie wygrał na Koryncie, On uciekł z Koryntu;)
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Świat się sypie jeszcze przed Erą Cudów wokół coraz więcej szaraków... MSF nie chce podejmować walki wbijamy im na wyspe bez większego oporu.. chłopaki jeszcze nie zaczęli dobrze się bawić z jednym od nich a tu dziś szary.. słabo się robi ;)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Świat się sypie jeszcze przed Erą Cudów wokół coraz więcej szaraków... MSF nie chce podejmować walki wbijamy im na wyspe bez większego oporu.. chłopaki jeszcze nie zaczęli dobrze się bawić z jednym od nich a tu dziś szary.. słabo się robi ;)

Sypie się, w MDG też się sypie.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie do końca samotny ;) Było ok, ale Turek wywalił koleżankę, to odszedłem. Teraz jestem ich wróg numer 1 :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hl7XEdr.jpg


takie punkciki za kolona :)
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak się uprą to długo nie pociągniesz ale pewnie im się nie chce :p

gdzie to takie mocne kolony puszczać na aktywnego gracza :)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

niech się spieszą :) Mam nadzieję, że takie kolony częściej będą leciały :)
 

DeletedUser24262

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no nieźle polecieli na odbicie kolona
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hahahaha dobre;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Upgrade Glorek nie wygrał na Koryncie, On uciekł z Koryntu;)

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Masz żebyś nie zapomniał:)

http://pl.grepostats.com/world/pl29/alliance/701/colonizations?type=lose&enemy_alliance=169&min_points=&max_points=

przyjrzyj się dokładnie tym statystykom są tam też przejmowane miasta na Waszych cudach... Te miasta broniła Wasza czołówka.
Najwspanialsi i najwierniejsi gracze Mydygy...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hmm.. jeszcze coś na temat Koryntu? :rolleyes:

Taaa szaraki się nudzą i przychodzą na forum Akcjum wspominać swoje lata chwały.
Może niech tak każdy sobie napisze, gdzie co komu wsadził i na jakim świecie,
a o sytuacji na świecie Akcjum nie wspominajmy, bo nie warto ;/

przemko100 - może w ramach zmiany tematu - jakieś ciekawe akcje u Was?
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaa szaraki się nudzą i przychodzą na forum Akcjum wspominać swoje lata chwały.
Może niech tak każdy sobie napisze, gdzie co komu wsadził i na jakim świecie,
a o sytuacji na świecie Akcjum nie wspominajmy, bo nie warto ;/

przemko100 - może w ramach zmiany tematu - jakieś ciekawe akcje u Was?


no my nie narzekamy jeszcze tak bardzo, choć nam się nie podobają te szaraki : ) idziemy na dwa fronty :p teraz próbujemy chyba się zając troszkę MSF ; ) Klimaty do Odessy przeszły... nowa czerwień hah.. :)) Dziś nic ciekawego jeszcze nie ma : ) Ciągle trzeba przejmować szaraki.. dziś już nowe są - ruda z M55.. :/ reszta od nich wróci z urlopu(lub nie) to też będą..
 

DeletedUser24988

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A już niedługo sytuacja się zmieni na Akcjum :]
 
Do góry