Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czy tylko ja nie moge wejść na akcjum znowu do chole...
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to mój "znajomy" co mi ucieka na wyspie offem - będzie mieć peszka.. :p bo nie zdąży uciec..
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czy można ubiegać się o zwrot złota za aktywna premkę ? Przecież gdyby operator mojego neta miał awarie przez dłuższy czas i nie miałbym dostępu do sieci to obniżyłby rachunek za usługę :D czy inno zrekompensuje te przerwy w grze bo gracze przecież na tym tracą :) ?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zacytowałbym pana Dorocińskiego z filmu "Pod Mocnym Aniołem", ale pewnie bym bana dostał...Inno jak zwykle daje ciała, ale czy to kogoś jeszcze dziwi? Rzetelność świadczenia usług przez tą firmę stoi na poziomie naszego NFZ, albo i niżej...
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to mój "znajomy" co mi ucieka na wyspie offem - będzie mieć peszka.. :p bo nie zdąży uciec..

jesli ktoś zdąrzył puścić atak an niego to niestety tym razem nie ucieknie
podobne zajście miałem na retimno,serwer padł a przeciwnik jeszcze zdążył puścić atak i mi 1,5k hopka sciągnał :mad: ticket oczywiscie nie pomogl a to nie z mojej winy poniosłem straty
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to mój "znajomy" co mi ucieka na wyspie offem - będzie mieć peszka.. :p bo nie zdąży uciec..

ja mam gorzej już nie zdąze wysłać deffa pod kolona.. :p to jest wkurzające.. :<<


to niech to potrwa tak jeszcze z godzinke i ja jestem happy ;)
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Miałem wysyłać kolona a tu lipa... przez błedy w grze doszedł by juz w bonusie !
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No prosze nagle z nastaniem nowego dnia i zakonczeniu Walentyna gra ożyła...
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ładzia jak ta lala już ;]
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mi wczoraj cały dzień działała :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ło matko, tydzień mnie nie było, a tu takie zmiany.
Jeszcze nie widziałam świata z taką rotacją ludzi :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Manfredzie, ależ nie sprzyjaj sobie :)

ja wcale nie zabiegałam i nie zabiegam o Twoje lubienie czy nie lubienie :) na prawdę nie muszą mnie lubić wszyscy na grepolis, wystarczy mi garstka przyjaciół a reszta mi LOTTO Słonko ;)

heh czy Marto na kazdym swiecie musisz prowadzic dyskusje na temat kto Cie lubi, lub nie lubi?:O Poza tym to forum chyba nie jest do takich wyznan :)

Mi gra chodzila, choc ta syrena byla denna - az 500 surki mi dawala.

Ktos wie cos ie stalo z gwardia? bylismy za, a jestesmy przed nimi i to sporo xD
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

heh czy Marto na kazdym swiecie musisz prowadzic dyskusje na temat kto Cie lubi, lub nie lubi?:O Poza tym to forum chyba nie jest do takich wyznan :)

Mi gra chodzila, choc ta syrena byla denna - az 500 surki mi dawala.

Ktos wie cos ie stalo z gwardia? bylismy za, a jestesmy przed nimi i to sporo xD


No mnie też to irytuje powoli...... Ja powiem, ze cie nie lubie ;d a jak jesteś ciekawa kto cie lubi a kto nie idź do off-topu i załóż temat "Kto lubi Martę"

Loni.... Nie żeby coś, ale z nimi nic się nie stało, a wy macie 60 graczy wiecej od nich więc ekhm...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry