Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie u ksiedza, to Glorian w prywatnej kapliczce poswiecil:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No masz rację
Sisi wyłapuje wszędzie każdą uwagę na temat swojego nowego guru (to jest już chyba trzycyfrowa liczba tych guru) , nawet te między wierszami. Jak "sprytnie" przyuważy, to natychmiast staje w obronie pryncypała erudyty. No ale jest przecież najlepszą obrończynią na Grepo .... tak pisała swego czasu.

Lol :D Niech Ci te guru napisze ile ma ze mną użerki. On i Rada, bo ja to upierdliwa jestem, ale to już wiesz :D
I gdzie widzisz, że bronię MDG? Piszę jak wygląda sytuacja tylko, no ale Ty wiesz zawsze lepiej.
Co do guru to mam tylko jednego, ale coś ostatnio się nie odzywa. Może dlatego, że ma urlop na Retimno? No nie wiem.

To ilu MDG ma tych wasali? :eek: i co trzeba zrobic aby takim wasalem zostac:confused: jakis hold czy cos takiego:confused:
Każdy kto śmie z nami nie mieć wojny jest w mniemaniu Gloriana wasalem :D

Nie u ksiedza, to Glorian w prywatnej kapliczce poswiecil:D
Padłam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak Banda Chlopaczka psuje staty Furii i zabiera wiochy to automatycznie sie staje wasalem, Glorek my przynajmniej je zabieramy a nie za zloto kupujemy, zreszta te Twoje chore wstawki o wasalach tylko sprawia ze nastepne bedziecie tracic.
Pozdrowienia dla Marty, poszla pod ochronke Glorusia i ....nic to nie dalo hihi (wiem ze nie bronilas tych wioch i tylko czekalas zeby je oddac, jak zawsze zreszta:D)

Drpogi Kaflu, jak już nam coś faktycznie zabierzesz, to się wtedy zgłosisz. Puki co to się nie przechwalaj na zapas
Wioski Marty pozostałe po przeprowdzce są do brania bez kłopotu, poradzicie sobie z nimi. Piszcie którą chcecie po kolei.

ps
pamiętasz jak to obaj nawaleni z Phiritem się zarzekaliście jakie to macie szczytne cele i jak to MDG będzie klękało?
Wtedy już uznłem Was za dwulicowców .... pomyliłem się?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Oj tak byłoby co czytać :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Martusia to oszustka, wszystkim pisała że leży w szpitalu itd
Gdy dostała kolona od phirita (furia nie miała pona z bandą na święta) to nagle okazało się że wraca z pracy i jedzie do rodziny:D
W jej słowa nie warto wierzyć bo kazdemu mówi i piszę co innego. Idealnie wpasowała się do sojuszu xd

O jest i Adaśko

też czyścisz lakierki, zeby zapukać do MDG? Bo punkciki już łapiesz widzę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Drpogi Kaflu, jak już nam coś faktycznie zabierzesz, to się wtedy zgłosisz. Puki co to się nie przechwalaj na zapas
Wioski Marty pozostałe po przeprowdzce są do brania bez kłopotu, poradzicie sobie z nimi. Piszcie którą chcecie po kolei.

ps
pamiętasz jak to obaj nawaleni z Phiritem się zarzekaliście jakie to macie szczytne cele i jak to MDG będzie klękało?
Wtedy już uznłem Was za dwulicowców .... pomyliłem się?
Ty sie pomyliles? PRZECIEZ TO JEST NIE MOZLIWE, TY ZAWSZE MASZ RACJIE I WIESZ WSZYSTKO hihi
Co do wiosek Marty, powiedz mi po co je zakladala od zera? Mieliscie inne plany ale ze jednak Banda nie zrobila tego co chciales zeby za Twoje miesko armatnie robila i nie mielismy problemu zeby Twoj wielki sojusz kliknac na czerwono to na nic te wiochy nie byly w stanie sie przydac bo bobami nie jestesmy, ale ta wioche co Phiryt ostatnio przejol to tez bez znaczenia byla tak? Ciekawe czemu tam bunkierek zrobiliscie? Troche maly sie okazal no ale w na taki sojuszek jak Banda to byles pewny ze starczy hihi A jednak omylny jestes :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cytat Napisał C HI 4 OS Zobacz post
oj boli co MDG pomagalo do OZ DALEJ:)
A NAPRAWDE NUDA NUDA NUDA JEDNO I TO SAMO WRRRRRRR

Czy ja bym mógł prosić o to, żeby któryś z paziów przetłumaczył co szanowny Turek chciał ale nie dał rady napisać?

a tak w ogóle to jaki to skandal, żeby rzecznik MDG przepuścił tekst Pryncypała bez odpowiedniej korekty!
Jak tak można?!
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak Banda Chlopaczka psuje staty Furii i zabiera wiochy to automatycznie sie staje wasalem, Glorek my przynajmniej je zabieramy a nie za zloto kupujemy, zreszta te Twoje chore wstawki o wasalach tylko sprawia ze nastepne bedziecie tracic.
Pozdrowienia dla Marty, poszla pod ochronke Glorusia i ....nic to nie dalo hihi (wiem ze nie bronilas tych wioch i tylko czekalas zeby je oddac, jak zawsze zreszta:D)

Dziękuję za pozdrowienia, rzeczywiście miałam kłopoty z tymi pryszczykami bo za maleńkie i nie bardzo ktoś je chciał spośród sprzymierzeńców, w sumie rozumiem - po co maleńkim pryszczykiem blokować sobie sloty? :) Także bardzo dziękuję za pomoc w wyzbyciu się zbędnych i szpecących pryszczyków :)
Fajnie, że lubicie podbijać w święta jak stado hien, sorry - wybieram takie wartości jak: rodzina, szacunek do bliskich, miłość, przywiązanie, oddanie, poczucie odpowiedzialności, tradycja chrześcijańska i narodowa ect. Czyli te wartości, które np. Phiritowi i jak wnioskuję całej Twojej gromadzie pod wodzą egocentrycznego przywódcy są zupełnie obce. Przynajmniej za tym przemawiają fakty i treść niektórych pw

Ps. I jeszcze odniosę się do tych "skrzydełek Gloriana": ja nie wiem jak dalej się potoczą moje losy na tym serwerze, ale zwyczajnie Furia jest dla mnie obecnie jedyną uczciwą opcją: ten sojusz na 1000% będzie walczył przeciwko MDG, a nie tak jak chłopaczki - tylko ściemnia, że będzie walczył, a później zawiera bezpiecznego pona z MDG. Furia nie działa jak nędzny szczur w okopach siejący jad zdrady niczym złowrogą dżumę (bo tak zachowała się ekipa z chłopaczków, posiali naokoło jadem zdrady, chcieli być bardziej cwani od wszystkich, ale poniosę jeszcze tego konsekwencje, jestem pewna)
Furia dla mnie, nawet jak na ten etap gry wcale nie jest opcją doskonałą i wcale nie uważam, że się tutaj mam szansę zrealizować chociażby w 5% swoich możliwości. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele: po pierwsze - moje ograniczone możliwości czasowe przez pewien niedługi okres ; po drugie - no coś tam jest bardzo zasadniczego, czego nie powinnam wywlekać na forum. Faktem jest, że wiele osób, które ostrzegały mnie, iż Furia nie jest sojuszem, w którym będę miała szansę się spełnić miały rację, ale ja byłam tego świadoma od początku.
Może i w pewnym sensie zgodziłam się na bycie pod skrzydełkami Furii, ale chyba to żadna ujma być po postu w sojuszu dając dla tego sojuszu chociażby ostatniego wojaka wyskakującego z koszar, czy ostatni możliwy czar bądź ostatniego surowca? Teraz owszem jestem pod skrzydełkami Furii i przysięgam, że co tylko będę w stanie wszystko dam dla sojuszu, ale na pewno za jakiś czas będę chciała się na tym świecie zrealizować. Nie wystąpię nigdy przeciwko Furii, zawsze będę przeciwko MDG, ale też kiedyś będę chciała dobrze się tu pobawić i zrealizować w grze nie na 2% ale na 100% - bo to też jest przecież ważne, po to się gra aby się dobrze bawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cytat Napisał kafelpl73 Zobacz post
Nie u ksiedza, to Glorian w prywatnej kapliczce poswiecil
Cytat Napisał Sisi Zobacz post
Padłam

Ty Sisi przy jakich to jajkach tym razem padłaś?
Do mojej kapliczki proszę nie podchodzić ... poszła fuj
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martusia to oszustka, wszystkim pisała że leży w szpitalu itd

Wiesz Adasko oszustem to jesteś TY CHŁOPIE BEZ MORALNOŚCI

kłamiesz kłamco bo ja nigdzie niczego takiego nie pisałam

i proszę Cię nie pisz mi bzdur na gg bo ja z kłamcami i ludźmi bez 1 grama moralności po prostu nie rozmawiam
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty Sisi przy jakich to jajkach tym razem padłaś?
Do mojej kapliczki proszę nie podchodzić ... poszła fuj

Ojej, jak zwykle prywatne aluzje. Ech Glorian, Glorian.
Normalnie argumentów jakichś brak na porażkę
dyplomatyczną w grze?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiesz Adasko oszustem to jesteś TY CHŁOPIE BEZ MORALNOŚCI

kłamiesz kłamco bo ja nigdzie niczego takiego nie pisałam

i proszę Cię nie pisz mi bzdur na gg bo ja z kłamcami i ludźmi bez 1 grama moralności po prostu nie rozmawiam

Mogę wrzucić rozmowy prywatne gdzie ciągle piszesz o szpitalu, chcesz tego ? Zapomniałaś już co pisałaś? Czy to taki nowy sposób obrony i będziesz oczerniać innych :) ? Nie znasz mnie więc nie masz prawa wypisywać o mnie takich kłamstw, Jeśli gdzieś skłamałem na forum to udowodnij to. Póki co kłamcą jesteś ty i wiele osób to potwierdzi (wystarczy prześledzić forum by wyszukać wiele dowodów na twoja osobę).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dziękuję za pozdrowienia, rzeczywiście miałam kłopoty z tymi pryszczykami bo za maleńkie i nie bardzo ktoś je chciał spośród sprzymierzeńców, w sumie rozumiem - po co maleńkim pryszczykiem blokować sobie sloty? :) Także bardzo dziękuję za pomoc w wyzbyciu się zbędnych i szpecących pryszczyków :)
Fajnie, że lubicie podbijać w święta jak stado hien, sorry - wybieram takie wartości jak: rodzina, szacunek do bliskich, miłość, przywiązanie, oddanie, poczucie odpowiedzialności, tradycja chrześcijańska i narodowa ect. Czyli te wartości, które np. Phiritowi i jak wnioskuję całej Twojej gromadzie pod wodzą egocentrycznego przywódcy są zupełnie obce. Przynajmniej za tym przemawiają fakty i treść niektórych pw
Ale patosem powialo to masakra, liczysz ze pomnik Ci za to postawia? Takich tekstow to nawet Narodowcy nie wciskaja hihi
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marto jeszcze raz mnie tu obrazisz i skonczy sie moja cierpliwość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty sie pomyliles? PRZECIEZ TO JEST NIE MOZLIWE, TY ZAWSZE MASZ RACJIE I WIESZ WSZYSTKO hihi
Co do wiosek Marty, powiedz mi po co je zakladala od zera? Mieliscie inne plany ale ze jednak Banda nie zrobila tego co chciales zeby za Twoje miesko armatnie robila i nie mielismy problemu zeby Twoj wielki sojusz kliknac na czerwono to na nic te wiochy nie byly w stanie sie przydac bo bobami nie jestesmy, ale ta wioche co Phiryt ostatnio przejol to tez bez znaczenia byla tak? Ciekawe czemu tam bunkierek zrobiliscie? Troche maly sie okazal no ale w na taki sojuszek jak Banda to byles pewny ze starczy hihi A jednak omylny jestes :))

podesłać Ci link do mapek, czy sam dasz sobie radę?

ps
Buty pryncypała wyczyszczone? Bierz się do roboty, bo z grafika wypadniesz, wieczór już.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

podesłać Ci link do mapek, czy sam dasz sobie radę?

ps
Buty pryncypała wyczyszczone? Bierz się do roboty, bo z grafika wypadniesz, wieczór już.

Lol każdy kto nie jest po stronie Furii jest po stronie MDG ?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaśko, ale ja Ciebie nie obrażam, chyba się zdecydowanie pomyliłeś, bo to Ty mnie obrażasz i łgasz co najgorsza

Owszem, pisałam nawet z Tobą o szpitalu i o wielu problemach, z którymi w danym czasie się zmagałam, ale było to kilka miesięcy temu, a nie teraz!!! Po co więc kłamiesz? Czujesz chęc zaszkodzenia mi, oczernienia mnie? No bo tylko tak można tłumaczyć Twoje kłamstwo.
No chyba, że jak zwykle chciałeś zaistnieć, bo toteż lubisz, ale widzisz - źle trafiłeś, bo nie pozwolę, abyś istniał moim kosztem
Jeżeli nie masz honoru i nawet odrobiny moralności to pewnie wyciągniesz te prywatne rozmowy, to całkiem w Twoim stylu i dałeś już kiedyś tego wyraz.
Ale wybacz, przed obecnymi świętami nic nie pisałam, że wybieram się do szpitala na okres świąt, pewnie ku zasmuceniu niektórych źle mi życzących jakimś cudem udało mi się prawie wrócić do zdrowia :)
A w ogóle to bardzo dawno rozmawialiśmy, więc też zwyczajnie nie mogłam pisać do Ciebie, że idę do szpitala. Rozmawiałam z Tobą dobrych kilka miesięcy temu

Ps. kafel, dla mnie to żaden patos, zwyczajnie napisałam to, co pierwsze nasunęło mi się na myśl :) taka tam dość płytka i powierzchowna moja refleksja, bardzo oczywista i oparta na faktach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaśko, ale ja Ciebie nie obrażam, chyba się zdecydowanie pomyliłeś, bo to Ty mnie obrażasz i łgasz co najgorsza

Owszem, pisałam nawet z Tobą o szpitalu i o wielu problemach, z którymi w danym czasie się zmagałam
Jeżeli nie masz honoru i nawet odrobiny moralności to pewnie wyciągniesz te prywatne rozmowy, to całkiem w Twoim stylu i dałeś już kiedyś tego wyraz.
Ale wybacz, przed obecnymi świętami nic nie pisałam, że wybieram się do szpitala na okres świąt, pewnie ku zasmuceniu niektórych źle mi życzących jakimś cudem udało mi się prawie wrócić do zdrowia :)
A w ogóle to bardzo dawno rozmawialiśmy, więc też zwyczajnie nie mogłam pisać do Ciebie, że idę do szpitala. Rozmawiałam z Tobą dobrych kilka miesięcy temu

Ps. kafel, dla mnie to żaden patos, zwyczajnie napisałam to, co pierwsze nasunęło mi się na myśl :) taka tam dość płytka i powierzchowna moja refleksja, bardzo oczywista i oparta na faktach :)


W moim stylu ? Kolejna obelga w moim kierunku bez poparcia tego dowodami. Nazwałem cie oszustka dlatego bo widzialem co pisalas do Marcina. Ja na twoim miejscu bym sie wstydzil. Przypominam, jeszcze raz mnie tu obrazisz i skonczy sie moja cierpliwosc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To nie chodzi że Szadzio miał czelność zwrócić się o Pon do jaśnie Pana Glorka o Pon, to nie chodzi o to że jakiś Grasko wstawił nic nie wartego kolona wam, to nie chodzi o to że ktoś powiedział że ma coś w //ciach// Chodzi o to że Twój sojusz dostaje po //ciach// konkretnie jest bez możliwości rozwoju i tylko Event Was broni, obstawiam że 2 tygodnie po nim real wezwie was hurtowo.... Każda sytuacje trzeba wykorzystać aby namieszać u wroga, nie ? Może Sieroty i Węże wypowiedzą sobie wojnę to będziesz miał 20% lżej ?

Dla mnie to buractwo wyciąganie treści z wiadomości priv i i opisywanie ich tu, dokładnie buractwo , pamiętaj że ten pon uchronił też Twoich graczy bardziej niż naszych.

Ps. My nie wklejamy wiadomości Twoich graczy jak skamlą o nie atakowanie....

Nie wiem kim jesteś ale widzę, ze chyba z Sierot
Przypominam, że to ja pisłaem o rozbijaniu naszych kolonów z powodu eventu (kilka dni temu). To nie nas on chroni.
Gdzie i kogo lejecie to ja nie wiem, ale jeśli nawet nas ktoś kiedyś zleje, to nie pójdziemy po prośbie do Turka
Być moze się wyszarzymy, być może przegramy ale bez wstydu i tego właśnie buractwa, które ładnie samokrytycznie przywołałeś

Jeśli chopdzi o to buractwo, to faktycznie jest nim niewątpliwie proszenie o PON, później łamanie go cichaczem po nocy i lekceważenie
sprzeciwów.

PS.
też nie wklejam waszych postów. Streściłem, a jak się wstydzisz swoich słów to radzę dotrzymywać słowa i nie będzie tematu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

podesłać Ci link do mapek, czy sam dasz sobie radę?

ps
Buty pryncypała wyczyszczone? Bierz się do roboty, bo z grafika wypadniesz, wieczór już.
Ale PANA zabolalo ze Banda staty popsula, to nie dobre chlopaczki jak smieli Furii tyle wioch zabrac hihi Tak jakos wyszlo ze nie tylko Marta stracila wiochy bo jeszcze kilka straciliscie:)
Co do pucowania to lepiej Ty szukaj szczoteczki zeby siebie wypucowac, moze byc nawet ze zlota a i tak nic to Ci nie da, widzisz tak to juz jest ze nie wszystko mozna kupic i chyba z tym masz problem hihi
Jak to ktos kiedys powiedzial PINIADZE TO NIE WSZYSTKO PANIE DZIEJU
 
Do góry