Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z dnia wczorajszego wykorzystałem wszystko co mogła dać... dzis mimo wolnych miejsc na paszę to coś kiepsko to idzie...czyli im dłużej trwa event to trudniej dostać coś od kury ? na to wygląda...
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z dnia wczorajszego wykorzystałem wszystko co mogła dać... dzis mimo wolnych miejsc na paszę to coś kiepsko to idzie...czyli im dłużej trwa event to trudniej dostać coś od kury ? na to wygląda...
a wytarłeś kurze przed świętami ?
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Już wszystko ok...ale i tak to dziwna sprawa...może za szybko po północy zleciłem budowę i serwer tego nie ogarnął jeszcze...
teraz jak zleciłem budowe 2 kolejnych to od razu wyskoczyły pasze...no nic trudno sie mówi...dla swsietego spokoju napisałem także do supportu...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Właśnie, jeśli ktoś stracił ostatnie miasto, to jego sloty przepadają?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Potwierdzam. Zaczynasz od nowa, a slotów będziesz miał standardowo - 3 jak się nie mylę.

A kto to Cię okupuje?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeszcze nikt :)
Ale zapewne będzie

Jak ma okupować jak atakuje samym deffem?
500 szreków, 250 łuków i 50 hopków i to na bonusie?
Ach jo... ktoś musi uświadomić tę osobę, jaki błąd popełnia.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak ma okupować jak atakuje samym deffem?
500 szreków, 250 łuków i 50 hopków i to na bonusie?
Ach jo... ktoś musi uświadomić tę osobę, jaki błąd popełnia.

Miło, że jestem to ja.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty nie uświadamiaj, punkty mi się przydadzą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i znów trzeba do sklepu po latacze się wybrać. Kozacy + koalicja zbili nam kolejną okupcję
Zatonęło 1000 mantek, 800harpii, 150Gryfów i ok 15k innego wojska

Inno kupiło podobno maszynki do liczenia kasy

Czy ta gra ma jeszcze sens?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i znów trzeba do sklepu po latacze się wybrać. Kozacy + koalicja zbili nam kolejną okupcję
Zatonęło 1000 mantek, 800harpii, 150Gryfów i ok 15k innego wojska

Inno kupiło podobno maszynki do liczenia kasy

Czy ta gra ma jeszcze sens?

Tak jakby furia nie kupowała mityków :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak jakby furia nie kupowała mityków :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Wcale nie zaprzeczam, że kupujemy. Chodzi o to, że teraz gra straciła sens.

Nie ma znaczenia kto komu umie wstawić kolona, tylko kto ile ma mityków od kury.'

Wcześniej kolon po 30 min w 90% przypadków był nie do odbicia, a teraz w 90% przypadków jest nie do utrzymania!

Szybciej odbudowuje się mityki niż defa ... bzdura


Masówki zyskują przewagę (wcale nie mam zmiaru napisć, ze nasi przeciwnicy to masówki, bo tak nie jest), której takie małe zgrane sojusze jak Furia nie są w stanie skompensować umiejętnościmi. Ta gra stała się rąbanką dla noobów ... odechciewa się grać

Jeszcze na Retimno taka np Sisi traciła po kilka miast dziennie, a dzisiaj po kilka kolonów dziennie jej noobolandia z MDG mitykami odbije. Taka to teraz gra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wcale nie zaprzeczam, że kupujemy. Chodzi o to, że teraz gra straciła sens.

Nie ma znaczenia kto komu umie wstawić kolona, tylko kto ile ma mityków od kury.'

Wcześniej kolon po 30 min w 90% przypadków był nie do odbicia, a teraz w 90% przypadków jest nie do utrzymania!

Szybciej odbudowuje się mityki niż defa ... bzdura


Masówki zyskują przewagę (wcale nie mam zmiaru napisć, ze nasi przeciwnicy to masówki, bo tak nie jest), której takie małe zgrane sojusze jak Furia nie są w stanie skompensować umiejętnościmi. Ta gra stała się rąbanką dla noobów ... odechciewa się grać

Jeszcze na Retimno taka np Sisi traciła po kilka miast dziennie, a dzisiaj po kilka kolonów dziennie jej noobolandia z MDG mitykami odbije. Taka to teraz gra


Panie premierze !!!! Jak żyć ????????????????
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no racja , cały czas szukam miast z wysokim murek 25 lvl by był ten cień szansy utrzymania okupki , taka masówka jak np. AA ma pewnie sporo mityków , a grac nie potrafią :p wkurzająca ta kura
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przydałby się lis :)
Ja tam na kurę nie narzekam, pomaga w szybszym rozwoju gracza na początku :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przydałby się lis :)
Ja tam na kurę nie narzekam, pomaga w szybszym rozwoju gracza na początku :)
Kura jest ok ale nagrody powinny być niektóre inne np mant nie powinno być wcale.. następnym razem może jeszcze gryfy dadzą? no przegięcie i tyle.. a jeśli już tak się uparli na te manty to nie wiem np 5 sztuk max w bonusie jednym
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kura jest ok ale nagrody powinny być niektóre inne np mant nie powinno być wcale.. następnym razem może jeszcze gryfy dadzą? no przegięcie i tyle.. a jeśli już tak się uparli na te manty to nie wiem np 5 sztuk max w bonusie jednym

W zasadzie racja. Mam 3 zaklęcia na łącznie 21 mant. Tylko nie wiem na co mi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wcale nie zaprzeczam, że kupujemy. Chodzi o to, że teraz gra straciła sens.

Nie ma znaczenia kto komu umie wstawić kolona, tylko kto ile ma mityków od kury.'

Wcześniej kolon po 30 min w 90% przypadków był nie do odbicia, a teraz w 90% przypadków jest nie do utrzymania!

Szybciej odbudowuje się mityki niż defa ... bzdura


Masówki zyskują przewagę (wcale nie mam zmiaru napisć, ze nasi przeciwnicy to masówki, bo tak nie jest), której takie małe zgrane sojusze jak Furia nie są w stanie skompensować umiejętnościmi. Ta gra stała się rąbanką dla noobów ... odechciewa się grać

Jeszcze na Retimno taka np Sisi traciła po kilka miast dziennie, a dzisiaj po kilka kolonów dziennie jej noobolandia z MDG mitykami odbije. Taka to teraz gra


Oh noobku Glorku :)
skoro ta gra straciła sens to po co grasz ?

Czy ktoś zabrania wam powiększyć sojusz ? a bym zapomniał że wszyscy się na was poznali i to wstyd grać w Furii
na jakim murku została rozbita ta okupacja :confused:
 
Do góry