Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Sam z niego skorzystaj bo jak widać tylko prowokujesz a prawdopodobnie nawet nie grasz juz na Atenach bo cie ktos zjechal :)

A jak już pisalem to co robie z wolnym czasem to moja sprawa :)


pokaz ta karte pilkarza , bo cos ucichłeś :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

pokaz ta karte pilkarza , bo cos ucichłeś :D

Tam są moje dane chyba chory jesteś że wstawię je tutaj bo ty tego chcesz :)

hehehehe.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

pokaz ta karte pilkarza , bo cos ucichłeś :D

Nic nie musze ci udowadniac a tym bardziej wlasnie tobie skoro siedzisz na fejk koncie i sie boisz ujawnic kim jestes :) A bez problemu skan mojej karty i dowodu moge wstawic na forum sojuszu bez zakrywania danych osobowych bo nie mam sie czego wstydzic w porównaniu do ciebie skoro sie chowasz pod fejkowym koncie na forum ogolnym ;)

W DH graja juz ludzie ktorym sie ufa i nikt nie ma problemu zeby tam cokolwiek wstawic czy napisac o swoim zyciu prywatnym :) Więc mozesz pomazyc ze wstawie cos tutaj co bedziesz mogl kopiowac i przerabiac i nie wiadomo co jeszcze z tym robic ;)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Na Fo nie bo kasuja xd jak bedzie trzeba to powysylam masowki po wszystkich sojuszach razem z fotkami i wszystkim :D a co pobawie sie w adasia, na mnie tez pisal maski. niech wszyscy sie dowiedza :D wiec niech twoj ogier juz lepiej wyluzuje :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

I mnie do niczego nie zmusisz ;) a tym bardziej do obrazanai i robienie offtopicu :)
skoro grasz na Atenach i taki kozak jestes to pokaz co potrafisz w grze :) o sprawach prywatnych to moge pogadac ze znajomymi, dziewczyna czy kikloma osobami z Aten ktorych znam od ponad 2 lat jak np Wojtka czy Andrzeja ktorzy grali ze mna juz na kilku serwerach. Pozdro

moze jak zrobimy sobie zlot w sojuszu to zaprosimy kogos spoza DH i wtedy moze chociaz jakies akty poznasz z zycia naszych graczy ): teraz zyja bajkami jakie pisza twoi 2koledzy :) 2 michałki :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na Fo nie bo kasuja xd jak bedzie trzeba to powysylam masowki po wszystkich sojuszach razem z fotkami i wszystkim :D a co pobawie sie w adasia, na mnie tez pisal maski. niech wszyscy sie dowiedza :D wiec niech twoj ogier juz lepiej wyluzuje :D

no to wysylaj a nie straszysz :) slij na Atenach i wszedzie gdzie grasz i jesteś farmą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

najwieksze bajki to chyba sam tworzysz :)

nie pisz ze jestes pilkarzem , skoro nie umiesz tego udowodnic ;)

a udowodnic musisz , bo zawsze wszytko udowadniasz i opierasz sie na scrn , rapkach i skanach wiadomości :p
wiec albo wycofaj sie z tego co napisaleś , albo oficjalnie sie pucujesz ze jestes bajkopisarz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

jak bede konczyl gre to tak zrobie masz to jak w banku :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

jak bede konczyl gre to tak zrobie masz to jak w banku :p

No tak nie masz odwagi tak samo jak nie masz odwagi na walke z aktywnym graczem :) jak pisalem moze dac ci znac kto ma bana ? moze uda ci sie podbic jakies miasto :) chyba ze znowu na atenach jakis oszust z twojego sojuszu dostal globala i szaraczki sie pojawily ktore łykacie jak pelikan wode :)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ja mam odwage. z tego co slyszalem to ty karzelku nie masz odwagi xd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tobie nie musze nic udowadniac :) wystarczy ze w moim sojuszu wiedza nikt poza nimi nie musi a szczegolnie ktos kto sie boi i chowa na fejk koncie

skoro nikt inny nie musi wiedzieć ( pomijam że nie umiesz tego udowodnić :p) to nie pisz tych bzdur na FO , ok ? chwal sie tym na swoim forum , może tam łykają takie farmazony ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ja mam odwage. z tego co slyszalem to ty karzelku nie masz odwagi xd.

Zabłysnąłeś :) nic o mnie nie wiesz, nawet ile mam wzrostu a znasz mnie od PI :) i tu cie boli że wiem o tobie wiecej niż ty o mnie :) Fotki masz ? To no dajesz pokazuj na Atenach wszystkim ;) jakoś się nie boje w przeciwieństwie do ciebie bo na forum wstawilem swoje foto tak samo jak inni gracze i nikt w twoje bajki czy przeróbki fotek nie uwierzy :) ale jak kazdy wie mocny jestes tylko w buzi i wielu graczy na Atenach to potwierdzi :) gdybyś mial odwagę to byś to juz zrobil ;) twoja odwaga polega na tym ze jak kogos nie masz to jestes wielki wojownik i atakujesz a jak ktos jest to sie chowasz za bunkrami ktore ci zrobila koalicja anty DH ;) tak samo bylo z casiooo ktorego sie bales i sam goatakowalem bo ty nie mialeś na to jaj zeby nawet fejka puscic na niego czy na anabibi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

skoro nikt inny nie musi wiedzieć ( pomijam że nie umiesz tego udowodnić :p) to nie pisz tych bzdur na FO , ok ? chwal sie tym na swoim forum , może tam łykają takie farmazony ;)

bzdury to ty piszesz jak na razie
nie musze tobie udowadniać ze gram w klubie, ile lat to juz trwa itd ;) jesteś nikim dla mnie i innych wiec z jakiej racji mam takiej osobie cos udowodniac ? bo ty tak chcesz ? to chciej dalej moją karte moze zobaczyc kazdy gracz DH a ty takiego zaszczytu nie dostąpisz:)

pozdro
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

z casiooo bylo tak ze tylko pisales aby do supportu go zglaszac caly czas :p zreszta jak wszystkich zglaszasz. ja casiooo nawet nie mialem obok siebie. to ty sie go bales i nie zabrales mu wioski nawet, oprocz tego co byl na banie. ty nie wiesz nic o mnie a ja wiem bardzo wieleee o was xd caly czas tylko klamiesz ale nikt ci juz w twoje brednie nie wierzy xd tak samo skasowales si i boisz sie do tego przyznac. jestes zwyklym noobkiem ktory mysli ze jest kims. polowe dh z ktorymi teraz grasz i podlizujesz sie obrabiales na rowno xd jestescie falszywymi ludzmi i wiekszosc moze to potwierdzic
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Cały Adam każdemu karzę pokazywac dowody a sam ich nie mma hehehe

Rapki pokazuje jak go atakuje Hellios i że niby on bunkrów nie ma tylko wiadomo że wie co pokazuje i omija te rapki gdzie bło więcej deffa oj Adaś troche mi ciebie szkoda że musisz tak walczyc o to żeby ktoś obcy pomyślał że jesteś fajny :<

Dobra starczy bo znowu to się w żenadę zamienia :<

Pozdrawiam i życzę Powodzenia,
Michał
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Casanti napisze prawde o twoim zlotniku bo widze ze zyjesz iluzja :) zaatakowal mnie raz sprawdzajacym atakiem, byc moze nie wiedzial kim jestem bo gralem na nowym nicku :) jak sie chlopaczek dowiedzial to juz mial pelne gacie;) straszyl mnie i innych graczy z lordsow ze nas zjedzie w miesiac :) no jakos minelo pol roku a on nic mi nie zrobil czy Number of the Beast czy jeszcze **SCOOTER** a kazdego z nas straszyl ;) zaatakowal mnie kilka razy az nacial sie na 1 miasto gdzie jego ofik padl :) od tamtej pory nawet mnie nie atakowal bo rozbijal sie o straz w innych miastach gdzie w porcie byly biremy. Jak mu wybilem ofy i ognie to wtedy ze zlosci poscil z 14 atakow na mnie ale jak mu odpowiedzialem atakami to zaraz je cofnal ze strachu. Napisales ze masz 150 raportow z niby atakow a mnie to pokaz chociaz 1 z twojego forum jak mnie zaatakowac nie liczac okupacji bo jak zobaczyl ze podbijam miasto obok niego to ze strachu puscil wszystkie ognie jakie mial zeby to rozbic ale mu sie nie udalo :D jaka szkoda): pozniej wibilem kolona do HERAKI i mimo tego ze helios o tym wiedzial to nawet 1 ognia nie puscil a dlaczego ? bo nie mial tam miasta czyli nie musial sie bac ze bede go jechac;) jak zabralem tam jeszcze 2-3 maista w okolicy to helios zaczal robic w gacie bo kazal waszym graczom oddac miasta jemu zeby sie zblizyc do nas bo inaczej nie potrafil:) pokaz mi podboje heliosa :) 65% szaraki 30% przejacia wewnetrzne 5 % miasta wroga i taka prawda cie boli :) ja od swoich miast nie musze brac tak jak on zeby sie do kogos wbic na wyspe a on musial to robic inaczej mogl tylko pomarzyc o tym zeby wbic kolona mi, skuterowi czy numberowi chociaz i tego nie potrafil dokonac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a ja nie bede pisać kim ty jestes dla mnie bo dostane bana ;) ale takie ladne slowo na f bo sie chowasz za fejkiem
a posty Gosi to byl sarkazm ktorego jak widac nie rozumiesz ;) zrobila sobie jaja piszac taki post a ty w to uwierzyles jak jakis glupek ale o to nam chodzilo bo zaraz po tym jak to przeczytales to plotke pusciles wszedzie gdzie tylko mogles i zrobiles z siebie matoła

cykarz sie dostac bana ? :D przecież najpierw idzie upomnienie :p piłkarz:) cykor cykor cykor :D
bardzo dobrze rozumiem ten sarkazm ( jak i definicje tego slowa) - jednak ty nie bardzo znasz znaczenie tego słowa , bo jeśli byś go znał - to zauważył byś go w moim poscie również :D

Ładne rzeczy tu wychodza " o to nam chodziło " :D czyli wspolnie tam knujecie co napisac na FO ? hahaha to ciekawe co bedzie z tą karta PIŁKARZYKA :D

pisząc jak to nazwałeś "plotke" na FO ogolonym , jak możesz posadzić mnie że to pusciłem dalej hehehe - możesz to wyjaśnić jakoś dokładniej bo nie czaje tego :D

BTW: Administratorze i Moderatorze - widać jak na dłoni kto tu wam zgłasza cały czas tickety :D moje posty sa kasowane ( jeden bo pisałem o psychiatrze i uznaliście to za obraze :D) a adas pisze ze zrobiłem z siebie "matoła" i dalej jest to na forum - no no no ;)
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

BTW: Administratorze i Moderatorze - widać jak na dłoni kto tu wam zgłasza cały czas tickety :D moje posty sa kasowane ( jeden bo pisałem o psychiatrze i uznaliście to za obraze :D) a adas pisze ze zrobiłem z siebie "matoła" i dalej jest to na forum - no no no ;)

Spokojnie, narazie konczy sie na kasowaniu postow i ostrzezeniach.. Po za tym nie siedzimy non stop na forum by kasowac post po poscie i jak widzisz posta o ktorym mowisz juz nie ma od paru minut, a polezal cale 20minut (i nikt go nie zglosil).
Daj nam troche wiecej czasu, rozumiem gdyby lezal post dzien-dwa..

Wroccie do tematu i dyskusji na poziomie, bo gdzies 1/3 tego co piszecie obecnie wylatuje - szkoda waszych klawiatur.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

jestescie falszywymi ludzmi i wiekszosc moze to potwierdzic

Cieszę się,że Ty nie jesteś fałszywy i za to Cb szanuję :eek:
Dziwi mnie tylko,że tak nisko upadasz by mieszać real do gry.To czy byliście z Adamem kumplami z PI nie jest moją sprawą.Więc nie mieszaj mnie więcej do tej dziecinady.Grając na Atenach w 1 sojuszu pisaliśmy sporadycznie i tylko o grze.Więc nic o sobie nie wiemy i tak jest dobrze.To co o mnie myślisz nie interesuje mnie więc wyluzuj kolego.
Jeśli masz potrzebę pisania o graczach pisz o tych których znasz.
Dziękuję:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehe nie moge założyć innego konta bo dostane bana za multi - kto jak kto , ale ty powinieneś o tym wiedzieć :p

na Atenach wcale sie nie ukrywam - ale jak pisałem wcześniej nie podam swojego nicka bo mam z tego wielki fun :D a walczyć z toba mi sie szczerze nie chce bo nie rajcuje mnie bitwa z cyborgami :eek:

zazdroszcze :D na jakiej pozycji grasz ? chyba nie w defensywie ? :D


uuuuu chyba juz nerwy ci szarpia - skoro wkraczasz na temat rodziny ;) - ale spoko odpowiem , rodzice mi nic nie musza czy musieli kupować , zawsze starałem sie byc samodzielny :p
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adam Hellios ci powiedział że za miesiac was nie będzie hmm.. Minął miesiąc i gdzie jesteście? Szaraki a Scooter bez sojuszu na Urlopie wiesz mydlic oczy dalej możesz ale fakty są inne Nie ma cię wojowniku :)
Nie miałeś z kim walczyc a nie zabrałeś Ani jednego miasta Aktywnemu jak to powiadasz a tym bardziej Helliosowi :))))
Number? Nie mów mi o nim nawet cżłowiek po całym serverze oppowiada bajki jaki to ze mnie zły człowiek, zdrajca i obrońca THeBilli tak ajkby im to potrzebne było.. wiele Pw dostałem swojego czasu tego typu dobzi jesteście a najlepsze że wyzywasz mnie że w Polityką świat wygraliśmy a na Heraklionie mamy 1 pakt i z resztą się lejemy wiesz czemu? Na Atenach wygraliśmy w jeden sposób na Herze wygramy w inny a wam pozostaną jedynie gadki na koniec servera jak teraz hihihihihihi Pogadaj sobie dalej ale i tak wychodzi na Moje i ostatni raz pytam Gdzie Twa Korona KrUlu?! A tak się puszyłeś z 3 cudakami na koncie.

Dobra bo się zniżam do twojego poziomu w ten sposób Starczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Brawa dla admina :) Noob znowu wrocil tam gdzie jego miejsce :D czyli na margines spoleczenstwa. nareszcie bedzie mozna normalnie podyskutowac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry