Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehehe prawda jest taka ze Ciebie nigdy nie mialem zablokowanej, nawet nie sprawdzilas :) w zablokowanych mailem Adasko i przez pewien czas skuariesa i szatana, reszta mogla sobie do mnie pisac....
Napisałeś, że blokujesz i że nie mam pisać, więc nigdy nie napisałam :)

Wojtas a Ty się nie denerwuj bo nie ma czym :* Anitę szanuję tak jak i Ciebie. O innych nie chcę rozmawiać, bo sensu nie ma. Nudzą mnie te słowne zaczepki już :)
Ej a ja to nie potrafię pogratulować? Teraz mnie uraziłeś :(
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gdzie riposta?
Cekm - jak będziesz nabijał punkty na kolejne miasta, ja poprosiłam Maskotki z Tobą i The Endem się nie bawimy - wykroczyliście ponad wszelkie normy moralności.

Zakaz nabijania Wam punktów! Dlaczego? Bo jeszcze nigdy w życiu (pomijając Adaśko) nie trafiłam na takie zachowanie...

Dziwi mnie wasza postawa Sisi :/ To cekm dalej będzie wam zabierać miasta a wy nie macie zamiaru nic z tym robić?
Przy takiej biernej postawie to wam z czasem wszystko zgarną. Ta gra polega na walce i nie widzę sensu obrażania się za to , że ktoś podbija miasta.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

All... tak postanowiłam.
Miasta przy nich mają zostać puste, nie odbijamy okupacji.
Co o tym myślę, napisałam na wspólnym naszym forum.
Ta gra polega na walce i owszem, ale oni od nas tego nie doświadczą.

A i zalecenia dotyczą graczy mało aktywnych jakby co ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Napisałeś, że blokujesz i że nie mam pisać, więc nigdy nie napisałam :)

Wojtas a Ty się nie denerwuj bo nie ma czym :* Anitę szanuję tak jak i Ciebie. O innych nie chcę rozmawiać, bo sensu nie ma. Nudzą mnie te słowne zaczepki już :)
Ej a ja to nie potrafię pogratulować? Teraz mnie uraziłeś :(
ja nie napisalem wszyscy :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

(...) sisi ja nie lubię elokwentnie pisać nie mam takiej potrzeby walić na forach jakieś pierdoły byle by ludzie czytali nie dla mnie (...)

Nie ja zaczęłam... Gratuluję przejęcia kolejnego miasta :)

Ja mam jedno pytanie jak to jest że 51 osób boi się atakować dwóch chłopaków jak dla mnie to żenada jestem zniesmaczony taką postawą rzucają tylko plagi :D ślijcie w końcu jakieś ataki maskoty hehe wszyscy się pochowali i tylko płaczą " pomocy " i koalicję zbierają przeciwko dwóm graczom. Nie wiem na co czekacie my i tak będziemy dalej was przejmować .

PS rzucają czarami tylko ci co są daleko :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jak nie wiesz po co napisałem ten pierwszy post o was to nie będę tłumaczył :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

od początku jak odszedłem z maskotek to miałem ochotę was zjechać za to lamersto jakie przedstawialiście dzień w dzień traciliście miasta zamiast atakować musiałem odbijać paranoja :/ Gdyby nie pakty ze wszystkimi to by was już dawno nie było Nie chcecie walczyć bo wiecie że nie dacie nam rady po cichu myślicie że może przestaniemy że się znudzimy tak nie jest i nie będzie wszystko wam będziemy zabierać aż do końca tego serwera :)

Hehehe :) cekm masz 100% racji ;) i chwała Ci za te słowa bo są prawdziwe :eek:
Wreszcie ktoś nie będący w DH napisał prawdę o cudownym sojuszu "Maskotki" Ktoś kto był z Wami i wie jak gracie.Walczyć nie potraficie a Wasza strategia to "BUNKRY" w miastach gdzie dzielicie wyspy z wrogiem.
XXX paktów ratuje Was od całkowitej rozbiórki ale zapominacie,że to gra wojenna nie zabawa w chowanego.
A potem teksty,że nie odbijacie/nie bronicie się bo nie chcecie.Checie ale nie potraficie:p

Teraz szefowa napisze słowa typu "ja nigdzie nie pisałam,że potrafie walczyć/ja jestem słabym graczem" :pciii to taka jej strategia "na litość"

Ps. cekm jak bedziesz potrzebował pomocy to pisz chętnie będę wspierała Wasze okupacje :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A mi Seak i Destroy sklinowali kolona łobuzy wy :(
Znaczy leciał tylko jeden atak to nie wiem czy to można klinem nazwac tak czy siak mi podstawili wojsko pod kolona :(((
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dzięki ale nie trzeba sam utrzymam każdą okupację jeżeli chodzi o maskoty :) Swoją drogą naprawdę mi żal myślałem że trochę powalczę pod koniec a tu taki zawód :(

xCasanti a wiesz czemu utopiłeś bo trzeba wiedzieć jak się śle kolona xD

PS nie wiem jak tu się cytaty wstawia :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Hehehe :) cekm masz 100% racji ;) i chwała Ci za te słowa bo są prawdziwe :eek:
Wreszcie ktoś nie będący w DH napisał prawdę o cudownym sojuszu "Maskotki" Ktoś kto był z Wami i wie jak gracie.Walczyć nie potraficie a Wasza strategia to "BUNKRY" w miastach gdzie dzielicie wyspy z wrogiem.
XXX paktów ratuje Was od całkowitej rozbiórki ale zapominacie,że to gra wojenna nie zabawa w chowanego.
A potem teksty,że nie odbijacie/nie bronicie się bo nie chcecie.Checie ale nie potraficie:p

Teraz szefowa napisze słowa typu "ja nigdzie nie pisałam,że potrafie walczyć/ja jestem słabym graczem" :pciii to taka jej strategia "na litość"

Ps. cekm jak bedziesz potrzebował pomocy to pisz chętnie będę wspierała Wasze okupacje :cool:

Masz w 100% rację Gosiu :)
Nie potrafię walczyć.
Wybacz, zachowałam się jak lamer i jest mi bardzo wstyd
cray.gif


Te wojsko to mi koalicja wstawiła, bo nie wiedziałam jak to się robi :(
Kod:
[font=Courier New][b](26.09.2013 16:35) 04-54-09-M54-r** (**Adasko**) atakuje miasto 54-13, które jest przez ciebie okupowane[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]04-54-09-M54-r**[/b] [b]**Adasko**[/b] [b]Dzikie Hordy[/b] Morale: 100% Szczęście: 23 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=F1[/img]
  229 
[color=#b50307]  229 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]000. Bo lubię Cię...[/b] [b]Mariusz.20[/b] [b]Dzikie Hordy[/b] Mur miejski: 20 (-0) 
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B2.C2.E2.G2.A1.B1.C1.D1.F1[/img]
 3634    19   234     1  2159    12  2112   101   319 
[color=#b50307]    0     0     0     0   158     1   155     7    23 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    45800   100760    73280      916        0 [b]Agresor[/b]
    38265    10745    33505      413        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.27 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie chodzi o miasto które okupowałaś (bo to co wkleiłaś atak sprawdzający okupację) więc wiadomo,że obstawa jest konieczna.Chodzi o inne miasta które masz z nami na wyspach ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Pani wojowniczko najlepsza na świecie co tylko krytukuje innych, możesz przestać słać wsparcia już...

1*RedBull (Gosia*) Tęsknilas? (Sisi) 0:21:48 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:26)
Dobry duszek (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:21:54 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:32)
Słoneczko 1 (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:21:56 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:34)
2.... (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:04 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:42)

1*Tonic (Gosia*) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:05 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:43)
000. Rybka (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:05 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:43)
5.... (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:07 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:45)

1*Tabu (Gosia*) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:08 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:46)
Słoneczko 4 (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:09 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:47)
2*Tofino (Gosia*) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:11 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:49)
3.... (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:12 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:50)
Michałek 2 (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:13 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:51)
Michałek (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:16 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:54)

2*Oreo (Gosia*) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:19 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:57)
4.... (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:20 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:58)
Michałek 3 (Sisi) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:21 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:07:59)

*Sis*2*Żabka (Gosia*) Tęsknilas? (Sisi) 0:22:28 (Czas przybycia dzisiaj o godzinie 12:08:06)

Edit:
Ataków doszło w trakcie pisania, zagęściło się, ale nie chce mi się już dopisywać :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Misiu JAGUAR może i nieaktywny ale Patryk? Zobacz wszystko da się udowodnić:p
odbijanie_1.jpg


Ale powiem Ci szczerze,że bardzo szanuję Patryka.Nie walczę w "V" ze wszystkimi to fakt.
Ale z tymi z którymi mam doczynienia to Patryk jest najlepszym graczem.Cenię go za walkę i to dobrą.Cieszę się,że wrócił do gry :) Przy Patryku nie nudzi się ani mi ani Adamowi i to jest fajne.

No tak , troszeczkę się pomyliłem - Patryk wrocił a nie skończył mu sie urlop - adaś pewnie myślał tak samo i dlatego poleciał:eek:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

No tak , troszeczkę się pomyliłem - Patryk wrocił a nie skończył mu sie urlop - adaś pewnie myślał tak samo i dlatego poleciał:eek:

Polecieć to ty możesz na i tu nie dokończę bo znowu mnie zgłosisz do suportu jak zawsze bo tylko to potrafisz :) znam twój nick z gry i radzę siedzieć cicho bo nie masz czym się chwalić a tym bardziej z takiego powodu że dostałeś dobre konto którego nie potrafiłeś utrzymać na takim poziomie jak poprzedni właściciel. Co do Patryka to doskonale wiedziałem ze ma wrócić a po sprawdzeniu statów wiedziałem ze juz gra bo rozwijał wioski. Patryk to jedyny gracz który ma jaja i nie bał się atakować mnie czy Gosi a ty ze swoją świtą macie pełne gacie na samą myśl o atakach w naszym kierunku. Jak ostatnio mnie nie było to od razu zrobili wpis na koalicji że mnie nie ma i sępy szczególnie taki jeden kozaczek poleciał na moje ognie ale niestety nic nie trafił :) płaczecie że mam 1 miasto zabunkrowane na 148 ? hehe jest tylko 5k birem bo sam duzo odesłałem :) po co mi 20k jak wy 2k birem nie potraficie rozbić a co dopiero 20k:) zamiast płakać ze mam 5k birem lepiej sprawdz porty swoim kolegom z koalicji :) moge raporty powrzucac jak niektorzy maja po 600 transow i prawie 2k birem lub 4k biremek gdzie ja mam 1 miasto a oni po 20-30 :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pani wojowniczko najlepsza na świecie co tylko krytukuje innych, możesz przestać słać wsparcia już...

Ataków doszło w trakcie pisania, zagęściło się, ale nie chce mi się już dopisywać :)

nie podniecaj się :) Gosia przynajmniej nie płacze jak ty na forum o wsparcie jak ją ktoś atakuje:) przypomnieć ci twoje posty i płacz ? a może wrócić do czasów fuzji DH, Smerfów i twoich maskotek? jak cie vandrus atakował a ty plakalas na forum o defa i sreberko bo ci szpiegował miasta, jak poszedłem na urlop wszyscy mieli cie dosc i odchodzili z soja, karajunior, gbal, petrel, ania322 stworzyli nowy sojusz bo mieli dosc tego jak prowadzisz sojusz takze zamilcz na forum bo jako gracz jestes bardzo cienka a i sojuszu prowadzi nie umiesz skoro tyle osob odeszlo jak rządziłaś sama

twoje maskotki maja zakaz ? bardzo smieszne bo mi nkt nic by nie mogl zakazac:) jak by ktos mnie atakowal to bym oddawal ale w sumie kto ci miasta obstawi jak twoje lemingi beda robic ofa i ognie? :D ciekawe czy nadal tym samym ich bajerujesz jak kilku graczy LT ktorzy napisali ci prawde o tobie na pw i na forum ogolnym :D pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Pani wojowniczko najlepsza na świecie co tylko krytukuje innych, możesz przestać słać wsparcia już...
Oooo dziękuję sis :* że tak mnie doceniasz ;)
"Najlepszą Wojowniczką" nie jestem/nie będę i nie chcę być:D
Ale lepszą jak Ty to na 100% i to mi wystarczy.
Ja nie krytykuje innych tylko Ciebie :) oj fakt Ty jesteś inna :eek:

Ps.Pisałaś jak pięknie się topiłam u Cb to może pochwal się jak plumkałaś u Wujka:D
Upsss... zapomniałam ,że Ty tylko piszesz na FO jak wróg się topi.
Swojej kąpieli nie zauważyłaś ??? bo jakoś nie widzę raportów:confused:
Przecież lubisz je wstawiać więc nie krępuj się :p
Kiedy ja doczekam się kolona od Cb? Podejmij walkę, tylko ja i Ty bez pomocy sojuszy.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ale tu cicho:p forum umarło:)


postanowilismy nie karmic trolla i bajkopisarza miśka ktory powinien zmienić nick na czcicielfajkimisiabezjajeczek :D

misiek i wrzucaj swoje raporty a nie czyjeś :) jak ja wrzucilem 1 Anity to zaraz płacz i wyzwiska byly w moja strone hehe a sami robia to samo gimbusy
Ale ty się, Misiek, rzucaj!
picture_3696.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Polecieć to ty możesz na i tu nie dokończę bo znowu mnie zgłosisz do suportu jak zawsze bo tylko to potrafisz :) znam twój nick z gry i radzę siedzieć cicho bo nie masz czym się chwalić a tym bardziej z takiego powodu że dostałeś dobre konto którego nie potrafiłeś utrzymać na takim poziomie jak poprzedni właściciel. Co do Patryka to doskonale wiedziałem ze ma wrócić a po sprawdzeniu statów wiedziałem ze juz gra bo rozwijał wioski. Patryk to jedyny gracz który ma jaja i nie bał się atakować mnie czy Gosi a ty ze swoją świtą macie pełne gacie na samą myśl o atakach w naszym kierunku. Jak ostatnio mnie nie było to od razu zrobili wpis na koalicji że mnie nie ma i sępy szczególnie taki jeden kozaczek poleciał na moje ognie ale niestety nic nie trafił :) płaczecie że mam 1 miasto zabunkrowane na 148 ? hehe jest tylko 5k birem bo sam duzo odesłałem :) po co mi 20k jak wy 2k birem nie potraficie rozbić a co dopiero 20k:) zamiast płakać ze mam 5k birem lepiej sprawdz porty swoim kolegom z koalicji :) moge raporty powrzucac jak niektorzy maja po 600 transow i prawie 2k birem lub 4k biremek gdzie ja mam 1 miasto a oni po 20-30 :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

.. na przykład na Majorke lub Ibize i imprezowac 24/7 i tu ci skacze gul kochasiu:D bo ty pilnujesz rankingow :p. Ciekawe skąd możesz wiedzieć kto kogo zgłasza, co innego jak byśmy tylko my byli w dwójke na tym forum zarejestrowani, ale tak nie jest i tylko próbujesz w nieudolny sposób odwrócic uwage od tego, iż nie widząc innego sposobu na zakończenie rozmowy na forum ( z powodu braku argumentow :p ) sypiesz przekleństwami ( słaba psycha ;) ) - support poprostu cię eliminuje.

Skoro znasz już mój nick :) to czekam na PW i rapka tutaj na forum z odwiedzin mojej twierdzy :D
Nie musisz sie tłumaczyć z ataków na Patryka , każdy jest łakomy na "urlopowiczów" - szczególnie jeśli brakuje pkt na slota , a akademie są rozebrane i festynów sie nie odpali :p

Nikt tu nie ma zamiaru płakać nad twoim bunkrem, poprostu wojownik został "przyłapany" ;p - a tak się wypierał :D

"tylko słabsi tworzą koalicje by walczyć z silniejszym " - zapomniał wół jak cielęciem był :D edytuj profil bo sie ośmieszasz:eek:






postanowilismy nie karmic trolla i bajkopisarza miśka ktory powinien zmienić nick na czcicielfajkimisiabezjajeczek :D

misiek i wrzucaj swoje raporty a nie czyjeś :) jak ja wrzucilem 1 Anity to zaraz płacz i wyzwiska byly w moja strone hehe a sami robia to samo gimbusy
Ale ty się, Misiek, rzucaj!
picture_3696.gif


Bardzo mnie cieszy, że spodobał ci sie moj nick - tylko zwróc uwage tam jest słowo "Czciciele" a "Miś" to Ja - czyżbyś chciał czcić "mój nick" ? bo on skierowany jest właśnie do tych osob ;) - rozumiem, że może cie drażnić - ale twoje żarty są niskich lotów :D - i jeśli nie lubisz jajeczek trudno może ktoś inny sie skusi ;)

PS:Rzucam sie, rzucam - ze śmiechu :)
Rozumiem, że grasz na pozycji bramkarza ? :D

Tak na marginesie - skoro wy nie karmicie trolla, to ja nie będę ruszał "kogoś", aby więcej nie śmierdziało ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry