Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wszystko zależy od świata...czasem 7 cudów można na raz zbudować i o nic nie trzeba walczyć. Mając taką koalicję dziwię się SGG, że nie zbudowali wszystkich cudów, ale to już temat na inną opowieść. Jakby nie patrzeć, to sami przyznali się do błędu i może to zaważyło...pewnie w przyszłości kolejne wnioski wyciągną i będą jeszcze mocniejsi.


I tu kolega^^ fajnie napisał
Chwali się chwali takie wypowiedzi :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

chociaz nie gram na Baris,gratuluje bylym przeciwnika,fajnie ze wkoncu sie wam udalo wygrac swiat,pozdrowienia i powodzenia w dalszej grze;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

chociaz nie gram na Baris,gratuluje bylym przeciwnika,fajnie ze wkoncu sie wam udalo wygrac swiat,pozdrowienia i powodzenia w dalszej grze;)

I tego właśnie człowieka zawsze szanowałem. Mimo, że graliśmy po przeciwnych stronach miał i ma szacunek do "wroga".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Spóźnione, ale lepiej później niż wcale. Gratulacje dla koalicji za wygranie świata. Mam nadzieję, że zdobędziecie też koronę. ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Czarny dzień na Baris ... czołowa grupa ONZ wali dzisiaj szaraki :)

Tak na oko do wzięcia będzie ok 500 szaraków :)

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia już niebawem :D
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Graty dla sojuszu SGG :)
Dziękujemy Sylwia.
Choć gra jeszcze nie jest skończona i dużo może się wydarzyć. Widać mobilizację po stronie przeciwnej, z drugiej strony szaraki po ONZ, może być całkiem ciekawie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dziękujemy Sylwia.
Choć gra jeszcze nie jest skończona i dużo może się wydarzyć. Widać mobilizację po stronie przeciwnej, z drugiej strony szaraki po ONZ, może być całkiem ciekawie :)
A po czym te mobilizacje widzisz bo ja jakis ruchow Magnatow nie dostrzegam, a jestem jakby blizej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

na razie trochę melodramatycznie się zrobiło,
te porzucone miasta i nagłe zmiany barw przez graczy.......
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A po czym te mobilizacje widzisz bo ja jakis ruchow Magnatow nie dostrzegam, a jestem jakby blizej ?
Magnaci to nie jedyny sojusz będący dla mnie po stronie przeciwnej.
Widzę po turyście na M53 z podrobioną wizą w paszporcie. If you know what I mean :cool:
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Magnaci to nie jedyny sojusz będący dla mnie po stronie przeciwnej.
Widzę po turyście na M53 z podrobioną wizą w paszporcie. If you know what I mean :cool:



A kto tu jeszcze może coś ugrać poza Magnatami
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
? Niewykluczone, że sami myślą jeszcze o koronce ale to droga dłuższa niż u SGG bo i morale po porażce niższe a chęć do walki pewnie mniejsza.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Magnaci to nie jedyny sojusz będący dla mnie po stronie przeciwnej.
Widzę po turyście na M53 z podrobioną wizą w paszporcie. If you know what I mean :cool:
czuje sie urazony, my nie jestesmy po zadnej przeciwnej stronie tylko po swojej : ) .
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

czuje sie urazony, my nie jestesmy po zadnej przeciwnej stronie tylko po swojej : ) .
Oj Grzesiek, ja jestem przeciwny zalewowi imigrantów na tym akwenie i nikomu nie dam naszego budżetu miast uszczuplić :)
A dla mnie jesteś po stronie przeciwnej, mimo że dla Was ta strona jest stroną Waszą ;)
 

DeletedUser25698

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

coś cicho na tym forum a dzieje się dzisiaj na barisie jakaś akcja koalicji na magnatach wojo topi ponoć cudaki chce im zabrać no no tylko że jakoś marnie im to idzie
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

wcale nie marnie im idzie tylko wręcz znakomicie... z mityków już się wypstrykali chyba całkiem...
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser25698

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

no powiem ci kaza takiego topionka tylko pozazdrościć coś łukaszonowi nie do końca wyszło, ludzi zmobilizował ale reszta no cóż szału nie ma
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

to strategia... myślę, że to były fejki a bedzie próba przejęcia miasta od guzika na pólłnocy m54... Cała koalicja sie potopi a sgg będzie próbować zabrać co innego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25698

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

jeżeli to strategia to szacun dla łukaszona mało jest takich strategów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co do drugiej części twojej wypowiedzi to niezły naprawdę niezły sposób na przejęcie miasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

przynajmniej jakieś sumy podajcie :)

CO do wygrania świata przez SGG,bo tylko o nich piszecie więc teoria pisze że 4 wygrywają ale bez jaj :) 7 kończy sprawę :) więc poczekajmy kto tak na prawdę wygra z koroną :)
Wolę gdyby magnat nie oddał sprawy lekko i się zabawił w dobrą grę pojmując na czym problem polega w prowadzeniu świata.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

przynajmniej jakieś sumy podajcie :)

CO do wygrania świata przez SGG,bo tylko o nich piszecie więc teoria pisze że 4 wygrywają ale bez jaj :) 7 kończy sprawę :) więc poczekajmy kto tak na prawdę wygra z koroną :)
Wolę gdyby magnat nie oddał sprawy lekko i się zabawił w dobrą grę pojmując na czym problem polega w prowadzeniu świata.

Jeśli chodzi o to że większość sojuszy jest czerwona to ich decyzja i rada zbytnio nie miała tu za dużo do powiedzenia bo magnat jest zły bo grali tam ludzie z sigmy bross
 
Do góry