Sytuacja na świecie Beta

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wystartował świat beta, z tego co mi intuicja wskazuje, jest on tandemowy, gracze ze świata Alpha nie mogą się na nim rejestrować.

Czyż to jest spowodowane brakiem miejsc na świecie Alpha?

Oczywiście temat dyskusja :)
 

DeletedUser

Guest
Właśnie to zauważyłem ;] To teraz powinni zamknąć rejestrację na Alfa na 2-3 dni ;)
 

DeletedUser

Guest
Myślę że mamy rozwiązanie na problemy z serwerem które były dla was tak wielkim utrapieniem.
 

DeletedUser

Guest
i gracze na Beta będą mieli luz.. ale teraz zrobimy statystyki ile w 1h,2h itp się osób zaloguje ;) zobaczymy jak im bedzie mulił serwer wieczorem ;]
 

DeletedUser

Guest
wedlug mnie powinien byc jeden server. Ulepszyc ten co jest i nie kombinowac. Ale to Tylko moje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Dobra,nie spamujmy już,ten temat został przeniesiony do sytuacji z świata Beta dlatego trzymajmy się tego.
 

DeletedUser155

Guest
hlopje żeby tak serwer można było ulepszyć heh trzeba nowy podlonczac
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem, właśnie się skończyły przenosiny na nowy :)
 

DeletedUser

Guest
Chyba na żadnej innej wersji językowej grepolis nie miało tak dobrego startu ;) Chodzi oczywiście o zainteresowanie :)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, zamiast się cieszyć z tego, że jesteśmy najlepsi jeszcze narzekacie. Po 2 dniach, start Bety - Nigdzie tak nie było.
 

DeletedUser155

Guest
tylko inno gejms nie spodziewali się takiej popularności>>>>> serwery siadają
 

DeletedUser

Guest
dobrze ze powstał nowy swiat i ze usprawniliscie gre przenoszac ja na lepsze serwery o by tak dalej zapowiada sie ze grepolis bedzie znana gra :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Witam,
dobrze, że kolejny serwer już powstał.mnóstwo osób zarejestrowanych, zobaczymy, komu zapał do gry szybciej wygaśnie :rolleyes:


Polacy wybredny naród ^^

Pozdrawiam
Cheska
 

DeletedUser

Guest
:)

Zauwarzyłem że większośc graczy nie wie że serwer Beta nie będzie trwałw wiecznie !
 
Do góry