Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Rozumiem że już się szykujecie żeby odbić VOD i APS cuda? :D

w przeciwieństwie do Was nasza koalicja nie ma takich problemów i nikt tu pod nikim nie kopie dołków i nie zbiera hasełek

na tym serwerze już dawno BB padło przerobić cały sojusz na deffa i czekać to wasza słynna strategia więc czekajcie cel był byście korony nie założyli i został już osiągnięty a teraz o wielcy wojownicy pokażcie jak się biremą cudaka odbija hahaha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na tym serwerze, każdy o swoich zapomniał, aby mógł powstać taki układ jak jest obecny. Jednak nic na zawsze nie jest dane, a póki co VoD ma obietnice, a nie jeden cud więcej.


widzisz w przeciwieństwie do was my nikogo nie zostawiliśmy z sojuszu a już na pewno nie z koalicji. Od kiedy gramy razem gnieciemy czerwieniaków gdzie się da i efekt jest:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przecież to Vini rozpoczęło rozpad starej koalicji, wyłamało się, po prostu żenada to co piszesz panda. Jako pierwsze połączyło się na tym serwerze z czerwonymi i była to zdrada wielokrotnie większa niż ta, którą rzekomo my się dopuściliśmy względem APS. Bo patrząc na mapę VINI z naszych sojuszników stworzyło koalicję skierowaną przeciwko nam. Po czymś takim panda to ja schowałbym się pod ziemię i już nie prawił morałów jacy to jesteście wierni, bo Wasze słowa są nic niewarte.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przecież to Vini rozpoczęło rozpad starej koalicji, wyłamało się, po prostu żenada to co piszesz panda.

o popatrz się popatrz hehe już ci się widzę historia zaciera kakudeńko i tu jest twoja żenada Vini zapytało się o Wielkich CH gdzie widzą ich miejsce podczas ery cudów po czym podobne pytanie zadało VoD i co w tedy CH powiedziało już ci przypominam nic więc jak powiedziałem bierzemy przyszłość w swoje ręce

Vini zawsze grało dla graczy Vini a nie kupczenia 5 do głównego i resztę ludzi rozgonić po ogonach na to i VoD się nie godziło a teraz patrząc z perspektywy czasu postawiliśmy na lepszego konika hehe

poza tym rozpad zacząłeś osobiście bo kiedy ogłosiliśmy 7 dniowy rozejm z TBK z uwagi na przemyślenie kilku kwestii o rozważenia postawy własnego koalicjanta CH zostaliśmy wyzwani od zdrajców a wielki dyplomata Polanus zarzekał się że nie rozmawiał z żadnym z czerwonych o pewnych delikatnych kwestiach

żenadę prezentujesz swoją osobą kakudo kiedy teraz chcesz znów z siebie zrobić ofiarę kolejny raz cię skrzywdzono jak ty sobie dasz z tym radę

myślałeś że jak Vini bije się z TBK i S w centrum świata to będzie ci jadło z ręki - ale było twoje rozczarowanie kiedy powiedzieliśmy papa

i tak na początku gracze byłego Vini lali S a dawne TBK lało CH a potem Triarii lało i leje każdego czerwonego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20037

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Proponuje zająć się grą, bo jak Norbert wysypie kolejne niespodzianki, to znowu może boleć.
Grajmy i walczmy póki świat sie jeszcze nie skończył :)
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przecież to Vini rozpoczęło rozpad starej koalicji, wyłamało się, po prostu żenada to co piszesz panda. Jako pierwsze połączyło się na tym serwerze z czerwonymi i była to zdrada wielokrotnie większa niż ta, którą rzekomo my się dopuściliśmy względem APS. Bo patrząc na mapę VINI z naszych sojuszników stworzyło koalicję skierowaną przeciwko nam. Po czymś takim panda to ja schowałbym się pod ziemię i już nie prawił morałów jacy to jesteście wierni, bo Wasze słowa są nic niewarte.

COOO????!!!! Przypomne Ci ze to wy w koalicji zrobilsci przewrot, polaczyliscie (BH+C) bez słowa. Mieliscie Nas w 4 literach. Nie zdziwie się jak byscie sobie wtedy myśleli: "a niech się tluka na froncie my jesteśmy bezpieczni i wygramy swiat". Mieliscie nasz zdanie gdzies i bez słowa uprzedzenia zrobiliście fuzje. Zostalismy wtedy na lodzie mogliśmy dalej się tłuc lub razem z TBK zrobić fuzje. Akurat do graczy TBK mielismy ogromny szacunek i zero indywidualnych nagonek.

Podsumowujac:
1. To Wy rozpoczęliście rozpad kalicji
2. To Wy pokazaliście co o Nas myślicie
3. To Wy jako pierwsi zrobiliście fuzje za plecami koalicji
4. To Wy chcieliście przechytrzec wszystkich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

mała lekcja historii

lepiej było się połączyć z pewnym wrogiem niż kłamliwym koalicjantem CH
wróg walczył a koalicjant CH zawsze miał jakieś ale

pod ziemię to dziś wam idzie się zapaść
ja jako gracz dawnego Vini dumny jestem z tego że koledzy i koleżanki z tego sojuszu w tej liczbie co zostało z okresu fuzji nadal gra i bije wroga

śmiech mnie ogarnia jak ciągle robisz z siebie kakudo sierotę a to że pierwsi poznaliśmy się na Was to tylko dobrze o nas świadczy

poza tym VoD też chcieliście rozliczać ze wszystkiego i to wy doprowadziliście do rozłamu koalicji ale no tak wy zawsze byliście tymi pokrzywdzonymi hehe nie zapomnę jaką mieliście mniemanie o sobie jacy ważni byliście hehe i co teraz wam to dało kupę wstydu i dziadostwa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no zapomniałem o fuzji przed era cudów tu mydlenie oczu a tu pyk i jest hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz też jak przyjdzie na to pora powiecie do zobaczenia VoD (pewnie macie już gracza, który za koronę rozwali ich ogrody), TBC, Punickim Piratom, Evocati, bo po co się dzielić z nimi koronami, jeżeli norbif je Wam w zębach przyniesie. Moglibyście już teraz oznajmić jaki ewentualny podział koron rozaważacie, jak już macie tak wszystko zaplanowane, można byłoby Was rozliczyć z Waszej słowności, a tak zrobicie w balona Waszych sojuszników tak jak zrobiliście nas.
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz też jak przyjdzie na to pora powiecie do zobaczenia VoD (pewnie macie już gracza, który za koronę rozwali ich ogrody), TBC, Punickim Piratom, Evocati, bo po co się dzielić z nimi koronami, jeżeli norbif je Wam w zębach przyniesie. Moglibyście już teraz oznajmić jaki ewentualny podział koron rozaważacie, jak już macie tak wszystko zaplanowane, można byłoby Was rozliczyć z Waszej słowności, a tak zrobicie w balona Waszych sojuszników tak jak zrobiliście nas.

W balona to Wy cala koalicje chcieliście zrobić swoja pierwsza fuzja jak i druga:
1 fuzja chcieliście jak już pisałem zrobić w balona cala koalicje grając tylko pod siebie majac reszte sojuszy w D
2 fuzja przeszliście już samych siebie robiąc fuzje z człowiekem do którego jak teraz widać byzliscie tak niechętni byle by zdobyc emblemacik

Ale teraz widać co z tego wyszlo:


KARMA
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ten temat zrobił się tak niesmaczny, że będzie się nam/Wam wszystkim długo odbijał jak niestrawność po nieświeżym Crème de la Norbieau

Co ciekawe VoD jako jedyne rozwaliło cudaka, a tymczasem cudaki przypadły Triarii i APS, co dla mnie było trochę zaskoczeniem, bo jednak jeden cudak za podbój kingi VoD się należał, ale widocznie VoD nie ma zaufania u Bastera. Stąd nie dziwi restart zahira czy kracka.
szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma.
Nie ma znaczenia w którym sojuszu cuda są teraz. Ważne, gdzie będą w decydującym momencie i kto ich nie będzie miał.

Na tym serwerze, każdy o swoich zapomniał, aby mógł powstać taki układ jak jest obecny. Jednak nic na zawsze nie jest dane, a póki co VoD ma obietnice, a nie jeden cud więcej.
każdy, mówisz?...

to wy w koalicji zrobilsci przewrot, polaczyliscie (BH+C) bez słowa. Mieliscie Nas w 4 literach. (...)
Mieliscie nasz zdanie gdzies i bez słowa uprzedzenia zrobiliście fuzje.
hmmm...
Déjà vu
smiley_emoticons_confusednew.gif


Teraz też jak przyjdzie na to pora powiecie do zobaczenia VoD (pewnie macie już gracza, który za koronę rozwali ich ogrody), TBC, Punickim Piratom, Evocati, bo po co się dzielić z nimi koronami, jeżeli norbif je Wam w zębach przyniesie. Moglibyście już teraz oznajmić jaki ewentualny podział koron rozaważacie, jak już macie tak wszystko zaplanowane, można byłoby Was rozliczyć z Waszej słowności, a tak zrobicie w balona Waszych sojuszników tak jak zrobiliście nas.
jak widać, zdolności percepcyjne u kakudo ewoluowały do tego stopnia, że oscylują na pograniczach para(nie)normalności.
Teoria mostu Einsteina-Rosena to nic, wobec bezkresu wiedzy jakim dysponuje kakudo.
Moglibyśmy, ale czemuż to mielibyśmy schlebiać Waszym próżnym ambicjom i chorej zawiści.
Wystarczy, że Was w tym gronie nie będzie.

na zakończenie, mała myśl....
kakudo, kup sobie maść na ból //głowy// bo widzę iż chwytasz się każdych, nawet niedorzecznych argumentów i wmawiając sobie ten wyimaginowany scenariusz, próbujesz cały serwer przekonać, że rzeczywiście tak było.
Mieszają Ci się fakty z rzeczywistością i dryfujesz w tym morzu kłamstw licząc nie wiadomo już na co....


żenua
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz też jak przyjdzie na to pora powiecie do zobaczenia VoD (pewnie macie już gracza, który za koronę rozwali ich ogrody), TBC, Punickim Piratom, Evocati, bo po co się dzielić z nimi koronami, jeżeli norbif je Wam w zębach przyniesie. Moglibyście już teraz oznajmić jaki ewentualny podział koron rozaważacie, jak już macie tak wszystko zaplanowane, można byłoby Was rozliczyć z Waszej słowności, a tak zrobicie w balona Waszych sojuszników tak jak zrobiliście nas.

Ciekawe że sprawa wytypowania graczy do korony tak nurtuje kolegów z przeciwnego obozu.
Czyżby jakaś nieudolna próba skłócenia? ODRADZAM

Koalicja działa w zdrowym układzie i na pewno sobie z taką drobnostką poradzimy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zastanawia tylko fakt, że u nas to się nazywało kupczenie. U was to już drobnostka.
Nam wmawiano, ze olewamy szeregowych graczy mimo, że większość czołówki odstąpiło odznaczenia graczom z akademii.

Bardzo ciekawi mnie jak rozwiąże tą sprawe Baster, który wsyła sprzeczne wypowiedzi jeżeli chodzi o graczy TRIARII i reszty koalicji.
Dryga sprawa, że te cuda trzeba jeszcze odbić a póki co ta sztuka wam się jeszcze nie udała :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Za to wam sztuka obrony cudów, jak i ich pilnowanie przebiega wzorcowo...
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Rozbicie Latarni przebiegło w sposób dający satysfakcję - niewielką, ale jednak. Bezlitośnie, wspólnymi siłami znaleźliśmy słaby punkt i to wykorzystaliśmy. Pewnie byłaby większa satysfakcja gdyby doszło tam do wielkiej bitwy i potopiłoby się tam tysiące ogni i birem ale cóż - po prostu nie było to konieczne. Marny obrońca i sprytni agresorzy:p

Co do Zeusa to brak mi słów - przykre to że tak to się stało.

Mam nadzieje że przy pozostałych cudach wszyscy będą w pełni usatysfakcjonowani.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Author napisał:
Zastanawia tylko fakt, że u nas to się nazywało kupczenie. U was to już drobnostka.

A nie było ?

Author napisał:
Nam wmawiano, ze olewamy szeregowych graczy mimo, że większość czołówki odstąpiło odznaczenia graczom z akademii.

Większość czyli 4 graczy ? a pozostała świta ?

Author napisał:
Bardzo ciekawi mnie jak rozwiąże tą sprawe Baster, który wsyła sprzeczne wypowiedzi jeżeli chodzi o graczy TRIARII i reszty koalicji.
Po Pierwsze nie jestem sondą kosmiczną ani nadajnikiem abym wysyłał sygnały a tym bardziej sprzeczne.

Nasze stanowisko względem koalicjantów jest określone i najbardziej boli Was to że my potrafimy ze wszystkimi współpracować bez zawiści i chciwości , czegoś na co nigdy Was nie było stać

Czemu tak się dzieje ? Bo potrafimy czerpać przyjemność z gry w tak doborowym towarzystwie a wspólny cel umocnił naszą więź.

Author napisał:
Nie wiem co ci dryga. U mnie OK

Author napisał:
cuda trzeba jeszcze odbić a póki co ta sztuka wam się jeszcze nie udała

Piszesz Tomku jakby wam się co najmniej 10 udało odbić a tymczasem wynik meczu 5:2 Może cofnij się kilka stron i wówczas się wypowiedz. na ten moment nawet 1 akcji na nasze CUDA nie zrobiliście chyba że Akcją nazwiecie ataki wielkiego wojownika KAKUDO który wysyła zestawy od 3-10 Ogni to i owszem aż strach się bać.

Teraz kiedy odpadły Wam multi Norbifowe musicie nieźle się napocić w obronie. Spokojnie odbijemy pozostałe 2.

Co ciekawe zmieniliście temat. Aż tak się obawiacie pralni brudów jaką może Wam jeszcze urządzić NorbiF , czy myślicie że jak zaspamujecie Forum to wszyscy zapomną o tym wielkim paśmie wstydu jaki przypadł waszemu sojuszowi ?

Zresztą tomku ty już raczej w walce kolegom nie pomożesz chyba że już dobroduszni przeciwnicy multi dali ci inne konto na otarcie łez.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum


Nie.
Dogadaliśmy się kto jakie cuda buduje i potem je przenieśliśmy. NIe wiem gdzie tu jest różnica.
Chcesz powiedzieć, że jak BB utraci wszystkie cuda to będzie oznaczało koniec waszej koalicji i walka zbrojna??
Jeżeli nie to będziecie kupczyć. Różnica jest taka, że musisz obdzielić cały świat a obiecałeś też, że każdy gracz TRIARII nie zostanie wykiwany. Twoja sprawa co zrobisz z tym węzłem gordyjskim.

Nasze stanowisko względem koalicjantów jest określone i najbardziej boli Was to że my potrafimy ze wszystkimi współpracować bez zawiści i chciwości , czegoś na co nigdy Was nie było stać


Czyli jakie jest to stanowisko bo ciągle o tym piszesz ale nigdy nie sprecyzowałeś.
Baster jak zwykle pięknie opowiada i żadnych konkretów nie przedstawia.
No i gdzie ta zawiść i chciwość???


Teraz kiedy odpadły Wam multi Norbifowe musicie nieźle się napocić w obronie.

Ja już nic nie muszę :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie chce mi się tyle czytać, ale powiem nawiążę tylko do postu w którym kakudo pisze, że kiedyś, w TBK NorbiF miał większą władzę. Miał, ale TBK poznało się na nim wcześniej i się go pozbyło, podczas gdy Wy mimo doświadczeń przyjęliście go z otwartymi ramionami. Płacicie wysoką cenę za swoją głupotę. Mogliście wziąć przykład z TBK i nie mieć teraz problemu, ale się stało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Author napisał:
Nie.
Dogadaliśmy się kto jakie cuda buduje i potem je przenieśliśmy. NIe wiem gdzie tu jest różnica.
Dobrze że w końcu przyznajecie się że CH wykiwało APS jeszcze przed EC tylko liczyło na cichy układzik

Author napisał:
Nie.
Chcesz powiedzieć, że jak BB utraci wszystkie cuda to będzie oznaczało koniec waszej koalicji i walka zbrojna??
Jeżeli nie to będziecie kupczyć. Różnica jest taka, że musisz obdzielić cały świat a obiecałeś też, że każdy gracz TRIARII nie zostanie wykiwany. Twoja sprawa co zrobisz z tym węzłem gordyjskim.

Różnica między nami a Wami polega na tym że nawet nie spróbowaliście powalczyć o CUDA a poszliście po najniższej linii oporu.
Nikt z Triarii nie zostanie wykiwany jak i każdemu z koalicjantów przypadnie w torcie udział . Jaki to już nie jest twoja sprawa , ważne że koalicja wie na czym stoi.
Author napisał:
Czyli jakie jest to stanowisko bo ciągle o tym piszesz ale nigdy nie sprecyzowałeś.
Baster jak zwykle pięknie opowiada i żadnych konkretów nie przedstawia.
No i gdzie ta zawiść i chciwość???

A Kim jesteście Aby się przed Wami spowiadać. Nasze stanowisko jest znane Koalicjantom , Wy jesteście na samym końcu łańcucha pokarmowego a przed padliną nie ma sensu tłumaczeń.

Masa Upadłościowa to trochę kiepski kandydat do dialogu a tym bardziej do prowadzenia konsultacji i zwierzeń.
Author napisał:
Ja już nic nie muszę

No tak wreszcie masz zasłużone wakacje, troszkę przed czasem ale zawsze coś. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry