Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Doskonale rozumiem wasze oburzenie zaistniałą sytuacją i chciałabym zapewnić, że robimy wszystko, aby nie zdarzyła się w przyszłości. Przekazaliśmy InnoGames propozycję, aby uniemożliwić ominięcie zabezpieczeń w postaci dostępu do adresu email podczas resetowania konta.

Co do ewentualnego ukarania winnych, niestety nie mogę przekazać na ten temat żadnych informacji. Jeśli posiadacie jakieś dowody, np. na multikonta, o których wspominaliście, bardzo prosiłabym o przedstawienie ich za pomocą systemu ticketów. Forum nie jest odpowiednim miejscem na rzucanie oskarżeń; zamiast tego lepiej zgłosić swoje podejrzenia do supportu, abyśmy mogli dokładnie przeanalizować wszystkie osoby, co do których uczciwości macie wątpliwości.

Przypomnę również o podstawowej zasadzie bezpieczeństwa: nie podawajcie nikomu swoich haseł. Pomijając fakt, że jest to niezgodne z zasadami gry, łatwo w ten sposób utracić postępy w grze, na które pracowaliście miesiącami. Radziłabym pilnować zarówno haseł do gry, jak i do adresów email, a do tego odpowiednio zabezpieczyć swój komputer i uważać na logowanie się poza domem. Postarajcie się nie używać haseł, które łatwo odgadnąć - grepolis, nick, imię ulubionego zwierzątka czy data urodzenia nie są zbyt dobrym wyborem, a są bardzo popularne wśród użytkowników internetu.

Odrobina ostrożności nikomu nie zaszkodzi, a pozwoli uniknąć podobnych sytuacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Może jakieś cytaty ?
Widzę, że Baster wczuwa się w sędziego, a przecież byłe TBK długo również współżyło z toksycznym norbifem, który miał tam większą władzę niż u nas. Kto przyzwalał na wsadzanie kretów przez norbifa do ViNI ? Te samo TBK-a, które teraz beszta z błotem BB i udaje świętych.
Jednym z warunków fuzji CH z Synergią było to, że norbi nie zasiądzie w radzie, zresztą sam to zaproponował, bo już w momencie fuzji każdy zdawał sobie sprawę jak kontrowersyjną jest postacią.
I do połowy stycznia tak było, obecność marty była dobrą wymówką, aby tego dostępu norbifowi nie dawać. Jednak w końcu w wyniku nacisków ze strony graczy byłej Synergii, gdy odchodziłem na miesięczny urlop ze względów zawodowych wyraziłem zgodę na danie dostępu do rady norbifowi i marcie. Oceniając to dzisiaj była to błędna decyzja, ale i tak pewnie zapadłaby ona w czasie mojego pobytu na urlopie, tym bardziej, że Jamelia która miała mnie zastąpić też poszła kilka dni później na urlop. Z czasem norbi dostał lidera, nie wiem kto mu go nadał, a wynikało to z tego, że po prostu wykazywał najwięcej inicjatywy na radzie, już nie oceniając tego czy wszystkie jego pomysły były dobre. Obecna sytuacja nie jest wynikiem głupoty lecz braku czasu wielu radnych byłego CH. Gdybym był w stanie dalej prowadzić aktywnie sojusz, to nie zgodziłbym się na przejęcie przez norbiego miast na cudaku czy jego dostęp do rady, no niestety stało się inaczej, chociaż polityka norbifa odnośnie multikont była częściowo od tego niezależna, gdyż każdy gracz robi to co zechce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jakbyś nie zauważył To właśnie przez Toksykę Norbiego , Ja czyli Baster po przejęciu władzy odciął TBK od Synergii , NorbiFa i jego Machlojek.

Wy znając jego toksykę przyjęliście go do siebie , poświęcając nawet przy tym zaprzyjaźniony sojusz APS i wychwalaliście go nad miarę jego postury.

Sprzedaliście się bo dał Wam 2 CUDA. Ale jak to mówią NorbiF dał , NorbiF zabrał i gra gitara ale nie pisz bzdur.

Wiesz że TBK grało wraz z NorbiFem pod Wodzą memphisto, wiesz to najlepiej bo razem z nim robiłeś machlojki i robiłeś kolaborację .

Twoje ręce nie są wcale czystsze niż Norbiego mimo iż oczywiście starasz się pokazac całemu światu jaki byłeś i jesteś wspaniały.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ależ ja bardzo cenię sobie takie granie w odrębnej strukturze , a jednak z ludźmi i dla ludzi, których wybrałam jako swoich sojuszników :eek:

taka ze mnie indywidualistka

a koronkę mam jak najbardziej, nie na nicku z Biza, ale jednak mam :)
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jakbyś nie zauważył To właśnie przez Toksykę Norbiego , Ja czyli Baster po przejęciu władzy odciął TBK od Synergii , NorbiFa i jego Machlojek.

Wy znając jego toksykę przyjęliście go do siebie , poświęcając nawet przy tym zaprzyjaźniony sojusz APS i wychwalaliście go nad miarę jego postury.

Sprzedaliście się bo dał Wam 2 CUDA. Ale jak to mówią NorbiF dał , NorbiF zabrał i gra gitara ale nie pisz bzdur.

Wiesz że TBK grało wraz z NorbiFem pod Wodzą memphisto, wiesz to najlepiej bo razem z nim robiłeś machlojki i robiłeś kolaborację .

Twoje ręce nie są wcale czystsze niż Norbiego mimo iż oczywiście starasz się pokazac całemu światu jaki byłeś i jesteś wspaniały.

SPRZEDALA to się pani 996 - która nienawidząc pana N była w nim soju by tylko mieć odznakę. Teraz tyle na niego pisze i to JAK!!! to jest "sprzedanie się"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ależ ja bardzo cenię sobie takie granie w odrębnej strukturze , a jednak z ludźmi i dla ludzi, których wybrałam jako swoich sojuszników :eek:

taka ze mnie indywidualistka

a koronkę mam jak najbardziej, nie na nicku z Biza, ale jednak mam :)

Kolejne hahaha piszesz tutaj grasz tutaj wiec inne nicki nawet Twoje gow... mnie obchodzą liczy się tylko Biz, a tu korony nie masz i nigdy nie będziesz miała.
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze odejście i Nagonka na NorbiFa spowodowały cudowne ozdrowienie koleżanki Marty wreszcie nie słyszymy nic o Rakach, chemioterapiach i innych paskudztwach. Cóż za cudowna medycyna. Nie potrzebny jest nawet NFZ
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster sporo czasu Ci to zajęło, a przecież za czasów memphisto w TBK grali Ci sami gracze co teraz w Triarii, o chyba że się przyznajesz, że therrax, tigerek itd. to już zupełnie inni gracze czy multikonta.
 

DeletedUser20037

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ależ ja bardzo cenię sobie takie granie w odrębnej strukturze , a jednak z ludźmi i dla ludzi, których wybrałam jako swoich sojuszników :eek:

taka ze mnie indywidualistka

a koronkę mam jak najbardziej, nie na nicku z Biza, ale jednak mam :)

A ile razy już kończyłaś gre, wyzywałaś wszystkich, itp, itd
Mam sporo takich masów, moge podesłać jak ktoś chce
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

996 Poza tym jeżeli piszesz teraz ze mieszkasz w Wawie to zmien swoje CV bo za to grozi kara
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster sporo czasu Ci to zajęło, a przecież za czasów memphisto w TBK grali Ci sami gracze co teraz w Triarii, o chyba że się przyznajesz, że therrax, tigerek itd. to już zupełnie inni gracze czy multikonta.

Nie bądź śmieszny. Kiedy memphisto dowodził sojuszem nie miałem wpływu na politykę.

A therraxa czy TIGERKA zapytaj sam po co pytasz mnie. Jak masz wątpliwości to przeciez istnieje system TICKETÓW do supportu.

Widzisz kiedy się odłączyliśmy kilka razy mogliśmy wejśc w układ z Norbim , jednak wierni byliśmy swoim zasadom.

Wy sprzedaliście swoje zasady dla NorbiFa i jego wyznawców a teraz plan się posypał bo zamiast mesjaszem okazał się szują.

Ot cała Historia.

Pisz dalej , chętnie poczytam od kilku dni już mamy z Was pompę więc chętnie jeszcze klika dni się pośmiejemy bo przeciez śmiech to zdrowie.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster Ty chyba też nadzieję na koronę na Biz straciłeś, bo na innym świecie szczęścia szukasz, tylko czemu w sojuszu, który na Biz nie dał rady zbudować żadnego cudu??
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster.
Ja reset traktuję jak reset i każdy gracz dołaczający do sojuszu może na to liczyć.
Dlatego odnoszę się do tego co wydarzyło się po fuzji.
Wszyscy dyplomaci kręciliśmy tu swoje interesy i wykonywaliśmy polecenia rady.
Łącznie z sypaniem miodu w uszy ;)


Nawet nie mam żalu za stracone cudaki.
Mieliśmy gracza (graczy) którzy nadużyli nasze zaufanie, macie kolejne dwa cudaki.
Pogratulować.
Zapłaciliśmy za naiwność.
Gdyby , któryś z waszych graczy zawalił cudaka, też nie miał bym skrupułów.
Budowalibyśmy.
//Regulamin//
To nie tylko my jesteśmy ofiarami cichej zgody na taką grę.
Jesteście poszkodowani również Wy jak i wydawca gry.
Możemy być przeciwnikami w grze ale to my, szczególnie jako prowadzący sojusze powinniśmy dbać o czystość gry i zasad.

Ban nie załatwia sprawy i nie rozwiązuje problemu.
Już samo udostępnienie danych logowania powinno dyskwalifikować gracza.
Zarówno przyjmującego dane o ile je wykorzysta jak i udostępniającego.
Rywalizacja inaczej stawia na przegranej pozycji tego, który liczy na uczciwą rozgrywkę.
Internet się zmienia i zabezpieczenia zdające egzamin jeszcze niedawno są często w kilka miesięcy później często nie wystarczające.
Nic nas nie uchroni przed tymi , którzy swoje dane logowania przekazują.
//Regulamin//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Swoją drogą to ciekawe że chcecie zejść na tory poboczne pisząc o mnie o TBK które nie istnieje od roku.

Co takiego za smrodki ma na Was NorbiF że aż taka dopadła Was zmowa milczenia. Ciekawe.

Szkoda że bibloteka w tych tematach zamilkła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz mi to Polanus Zwisa, po Bizancjum kończę przygodę z Grepo. Martwcie się jeśli chcecie nadal w to grać.

Mam spore zaległości na PS3 po 2 latach a po pół roku będa jeszcze większe tym bardziej że wyszło PS4.

Tutaj wpadłem na chwilę siedze 2 lata. Dogram Bizancjum i spadam.

O Bezpieczeństwo graczy powinno zadbać inno . Ja mam to gdzieś. I w tym wypadku zagram jak Wy co w zasadzie obchodzi mnie Norbi skoro ten problem mnie nie dotyczy.

Co do Pella Czucz wpadłem zobaczyć kto gra. Bo grepostats nie oddawało sytuacji. Grac tam nie zamierzam , a sojusz z pewnością do madmartexa dużo ci brakuje. Zobacz ranking wojowników Biz. potem pisz.

W tym temacie nawet nie możesz mu brudu z za paznokci czyścić.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Coś mi się nie zgadza, kiedy to niby Polanus był razem z Braveheart w tym samym sojuszu, przed, czy po odejściu Polanusa z BB, jeśli przed to tak było, ale wtedy gracz o którym niby Norbif pisze nie był z nimi w sojuszu, a założycielem w tym sojuszu byłem ja, więc kolego sprawdź fakty a później wymyślaj swoje teoryjki:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz mi to Polanus Zwisa, po Bizancjum kończę przygodę z Grepo. Martwcie się jeśli chcecie nadal w to grać.

Mam spore zaległości na PS3 po 2 latach a po pół roku będa jeszcze większe tym bardziej że wyszło PS4.

Tutaj wpadłem na chwilę siedze 2 lata. Dogram Bizancjum i spadam.

O Bezpieczeństwo graczy powinno zadbać inno . Ja mam to gdzieś. I w tym wypadku zagram jak Wy co w zasadzie obchodzi mnie Norbi skoro ten problem mnie nie dotyczy.


Co do Pella Czucz wpadłem zobaczyć kto gra. Bo grepostats nie oddawało sytuacji. Grac tam nie zamierzam , a sojusz z pewnością do madmartexa dużo ci brakuje. Zobacz ranking wojowników Biz. potem pisz.

W tym temacie nawet nie możesz mu brudu z za paznokci czyścić.
W tym problem, że grę definitywnie zamknie wielu graczy, a tak być nie musi.
Najlepiej mi się grało jak nie byłem wodzem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry