Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

VENATOR - łowca, myśliwy. W Rzymie - typ rzymskiego gladiatora specjalizującego się w walce z dzikimi zwierzętami


Sojusz ten walczy i nie składa broni
możemy w drodze wyjątku jak już kiedyś zrobiliśmy przyjąć kapitulację wroga



Jeśli w Twojej okolicy jest za dużo zielonych flag...
jeśli przysypiasz w trakcie gry chroniony przez potężną koalicję...
jeśli najbliższe miasto nieobjęte paktem, ponem czy innym blokerem znajduje się 10 godzin drogi od Ciebie
- dołącz do Nas :)

1. Wygramy ten świat
2. Jeśli nie wygramy - będzie przynajmniej wesoło :)

Koalicja Venatores przeciwko NM:
Krzyżowcy Bizancjum
Atlantiss
VINI
APS Akademia
APS Legion Południe
Bractwo Heliosa
Symphony of Destruction
*FENIKS*
APS Legion Zachód
Akademia APS II
APS Legion Północ
VENATORES

;):D:p:cool::eek:;):D:p:cool

Dla porównania TJT, z którego wówczas odchodzili dzisiejsi liderzy Venatores liczyło koalicje 4 sojuszową. Co wtedy wypisywano to można sprawdzić na wczesniejszych stronach.
To wyjaśnia czemu te grabki nie grabki coraz mniej mówią a jeżeli już mówią to coraz ciszej i cieszej. Po prostu nie da sie juz bardziej zbłaźnić.
Was nie trzeba obrażać. Was już wystarczy tylko cytować i to Wam zrobi wystarczająco dobrze:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

hehehe ale to życie bywa przewrotne
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Koalicja Venatores przeciwko NM:


;):D:p:cool::eek:;):D:p:cool

Dla porównania TJT, z którego wówczas odchodzili dzisiejsi liderzy Venatores liczyło koalicje 4 sojuszową. Co wtedy wypisywano to można sprawdzić na wczesniejszych stronach.
To wyjaśnia czemu te grabki nie grabki coraz mniej mówią a jeżeli już mówią to coraz ciszej i cieszej. Po prostu nie da sie juz bardziej zbłaźnić.
Was nie trzeba obrażać. Was już wystarczy tylko cytować i to Wam zrobi wystarczająco dobrze:)

Nie spinaj się aż tak Norbi, po prostu przyjmij do wiadomości prawdę obiektywną: Venatores obecne a byłe to nie ten sam sojusz. Nie wiem czy jest 5% poprzedniego składu w tym soju. Nie dziw się więc, że poglądy i nastawienia ludzi są inne.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ci o których pisze nadal tu grają więc nic nie cofam.
Nie przyjmuje ideologii 'oj tam oj tam nic się nie stało'. Jak ktoś jest hipokrytą to będzie mu to wytykane
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

dzisiaj wielki dzień Venatorsom udało się wreszcie jedno miasto zabrać Niezłomnym. Gdyby grabek był mógłby policzyć jaki jest wynik potyczki Niezłomni-Venators - ja stawiam na 13:1 bo tak nie śledzę tego tak dokładnie. Liczyłem zabrane ostatnio miasta venatorsom tj. gatwicka (zlikwidowany), jasia (zlikwidowany), tedy--łącznie chyba było z 13.. kto będzie następny/ :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Grabbek liczy tylko jak wygrywa. Patrząc na grepomaps od początku wojny to na lini NM-Venatores licząc przejęcia aktywnych z nieaktywnymi po obu stronach, nie licząc takich przejec i strat jak np. NM bierze kogos z Vallhalli albo Venatores bierze kogoś z Bezwzględnych komorników czy nawet dzisijesze TBK to wynik jest 20:4
Bardziej obiektywnego kryterium nie byłem w stanie wymyślić. Gdyby brać pod uwagę przejęcia całych koalicji to jest ok 50:10. Gdyby Brać pod uwagę VINI+Venatores kontra NM+TBK(NM2) to jest 30:9 itd.
Jakby nie patrzeć nikt z Venatores nie może podać nic lepszego niż 20:4:D
Chociaż znając drugą stronę spodziewam się że tych dwudziestu graczy/miast było nieaktywnych a tych czterech to najaktywniejsi;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś się może spotkał z taką sytuacją? Idzie na mnie atak morski, próbuję rzucić sztorm i dostaję taki komunikat:
"Ta Siła Boska przyniesie negatywne skutki dla twojego miasta. Czy na pewno chcesz jej użyć?"

No i nie wiem, rzucać czy nie?

Edit:
Rzuciłem, 13 ogniowych poszło na dno :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś się może spotkał z taką sytuacją? Idzie na mnie atak morski, próbuję rzucić sztorm i dostaję taki komunikat:
"Ta Siła Boska przyniesie negatywne skutki dla twojego miasta. Czy na pewno chcesz jej użyć?"
Dzisiaj będziemy mieć aktualizację, w której powinien ten komunikat być naprawiony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Krótko mówiác po bitwie juz. Chyba najwieksza bitwa bizancjum skonczona (plywalo i poleglo tysiace okretow). Walka o miasto liderki Venators za nami. Venators polegli :) Przez luk tiumfalny w miescie przejechal Wredny.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Krótko mówiác po bitwie juz. Chyba najwieksza bitwa bizancjum skonczona (plywalo i poleglo tysiace okretow). Walka o miasto liderki Venators za nami. Venators polegli :) Przez luk tiumfalny w miescie przejechal Wredny.

Dodajmy, że nie chodziło o byle jakie miasto. To było miasto strategiczne, warte 10 ciu innych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kolejne miasta Venators są przejmowane przez kolalicję NM i TBK i BK. Czyżby klęska?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

coz można powiedziec nowego, nastepny dzien - kolejne miasta ventaros padaja, no i zaczyna sie powoli eksodus czlonkow soja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli jak widzę, to wam się na Bizancjum nie nudzi. Im starszy świat, tym bardziej się robi nudny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chcesz je odzyskać? Zacznij od nowa, i je przejmij;) Stary, ta gra polega na przejmowaniu miast - za to nie ma bana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dokładnie. Po za tym, 3k pkt to spokojnie w 10 dni da rade nabić... ;d ( prędkość x3 )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Artemida jest na świecie Achilles... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

jak ci sie nie podoba ze jakis 'kozak' zabiera ci miasto to idz na swiat bez podboju a nie marudzisz o oddanie miasta zbanowanie itd
 
Do góry