Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ej no a owrot kubanczora z urlopu to nie hicior;) na pewno ch na to czekalo

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

kubanczyk77 już lżejszy o jedno miasto, coś mu ucieczka do was nie pomogła:p A i S sie o jego miasta prędzej czy później upomni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

na układy nie ma rady
po koleżeńsku zabierzcie mu kilka miast
czy tam jej

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A tu spamowania ciąg dalszy, Helpolis nie dość, że pisze jednolinijkowce o niczym, to jeszcze jej posty pół strony zajmują z powodu bajerów jak na bilboardzie. To już chyba wolę monotematyczną martę996. Jeśli chcecie prowadzić luźne gadki, to jest temat Bizancjum-Party.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To nie spam,analizujemy sytuację na Bizancjum.I o wilku mowa.Teraz Twój ruch kakudo...996 czytaj na sojuszowym forum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Właśnie się zastanawiamy jaki teraz zrobisz ruch na świecie Bizancjum.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Naj67 a skoro już wbiliście bunt to po co dalej atakujecie?:rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Po raz ostatni przenoszę spam do Bizancjum Party.
Więcej tego robić nie będę, a odpowiednio nagrodzę spamujących.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

żebyście się nie nudzili ,zrobiliśmy Wam mobilizację :p
zmykam lulu:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

kubanczyk77 już lżejszy o jedno miasto, coś mu ucieczka do was nie pomogła:p A i S sie o jego miasta prędzej czy później upomni.

Czucz twój udział w tym sukcesie jest nieoceniony.

Zdobyłeś aż 0 PKT walki.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

kubanczyk77 już lżejszy o jedno miasto, coś mu ucieczka do was nie pomogła:p A i S sie o jego miasta prędzej czy później upomni.

znów twa genialna wypowiedź na forum.
Czyli jedno miasto APS musi z S odbierać? i to graczowi który był bez soja no to szacun
a punkty znów widzę u Ciebie nie zgrały się z tą wspaniałą akcją... hehe
(gdybyś nie zrozumiał aluzji uprawiam tzw "szyderę"
i może się gracze S i A upomną o różne miasta ale ciebie w tej śmietance nie będzie bo potrzeba kolona wysłać by miasto przejąć:) już nie wspomnę czucz wbić bunt ale to już chyba wiesz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Panda aż strach pomyśleć co się stanie kiedy APS sie upomni o miasta czucza.

Jak na ich morzu zrobi się za ciasno i będą chcieli sięgnąć po kolejny CUD:)

Ale taki Fighter. Da sobie radę. Zaskoczy wszystkich i wciśnie w odpowiednim momencie Opuśc sojusz i poprosi o przyjęcie do APS
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czucz jest wystarczająco aktywny powinien sobie poradzić.

APSy do kolejnego cudu nie mają daleko :)

Zastanawia mnie całkowicie co innego.
Parcie po zwycięstwo jest spore. Wiemy, że to nasz sojusz wkrótce musi rozdać karty.
Przecież nie tylko my mamy dwa cudaki a ciężar decyzji spada na nas.
Opcja szybka, pośrednia i dłuugaaaa walka.
Która zwycięży?
Rozmowy trwają.

To rozdanie może być bardzo zaskakujące i wszystkie dotychczasowe proroctwa się prawdopodobnie nie spełnią.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Powiem tak każdy może wygrać ten świat ale nie Synergia czyli Nobif i spółka z o.o.:)
(przejście kilku graczy Synergii do sojuszu wygrywającego to i tak będzie sromotna porażka tego sojuszu)

Do korony potrzeba 7 cudów niestety tu nie da się wszystkich zadowolić - mam nadzieje że zabawa będzie przednia
a PW będzie płynąć szerokim strumieniem.

Powodzenia w wygrywaniu świata - prawie wszystkim, naszczęście czucz jest tam gdzie jego miejsce...
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ciężar decyzji spada na nas.
Opcja szybka, pośrednia i dłuugaaaa walka.
Która zwycięży?
Rozmowy trwają.
To rozdanie może być bardzo zaskakujące i wszystkie dotychczasowe proroctwa się prawdopodobnie nie spełnią.
Sugeruję:Blitzkrieg.I czekam z niecierpliwością na Plan Polanusa(tak nazwijmy umownie następny etap rozgrywki).
Przyznam,że mnie zaintrygowałeś,pośrednio wyczuwam,że masz na myśli nowe rozdanie w nowym składzie.I wiem,że będzie ciekawie.
i dodatkowa wstawka muzyczna,bo kakudo lubi długo...postaram się przynudzać...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ze wszystkimi nie da się fuzjować, a jak dla mnie prawdziwe zwycięstwo to nie 4 a 7 cudaków.

Dla mnie też. Nic mi po wpisie w galerii chwały skoro miałbym tam figurować z ludźmi którzy nic dla mnie nie znaczą. Na takim wpisie moze zależeć ludziom z Synergii, VoD czy APS bo grają w takim samym składzie od bardzo dawna. CH i Triarii to efekty fuzji.
Ale czy z wszystkimi nie da się fuzjować to nie jestem taki pewny. Tylko pewne grono graczy (z pierwszej setki) naprawdę się tu przykladało i zasługuje na koronę. Jestem też przekonany, że mieli wielkie żale do tych z dołu tabeli którzy po prostu byli pod parasolem sojuszu, grali bo grali ale tylko na siebie a jedyny ich wkład w sukces to wkład w pulę punktów rankingu sojuszu. Wcale bym się nie zdziwił gdyby topki sojuszy zrobiły mega fuzję dla korony - której w przeciwnym wypadku i tak pewnie nikt nie zdobędzie.
 
Do góry