Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na VOD bym może nie liczył, ale Triarii to przecież sami wybitni wojownicy:p, ale patrząc po statystykach to najbardziej wychodzi im obrona ich własnych miast. Ale ja się przecież nie znam jestem zwykłym festyniarzem:p:rolleyes:

Świat Bizancjum wykształcił następujące typy graczy:
gracze off (agresorzy)
gracze deff (defensorzy)
czucz2 (MMA - off, deff i festyn) - z przewagą tego ostatniego

Jak szumnie zapowiedział, rozbierze graczy jarekan, Baster i Helpolis... ja już buduję kolona, żeby uciec jak najdalej od tego zabójcy:)
Jak jeszcze chwilę potańczy to i nie tylko załapie się do tańca z gwiazdami ale też program "You can dance" stanie dla Niego otworem.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis zdobędzie jeszcze kilka pozycji w rankingu to już w ogóle będzie miała najwięcej racji;)
...
No ja nie mam racji,za to Ty masz,bo wyśmiewasz innych i oceniasz ich umiejętności i wynika to z Twoich wybitnych osiągnięć z tego i innych serwerów.Dobrze,że zszedłeś z Formionesa a wskoczyłeś na mnie.Ja jestem noob nad nooby,wpisz sobie w profil,by było wiadomo dlaczego.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O Alex, nie pisałem, że rozbiorę Jarekana w sumie po co jak jego miasta za chwilę i tak będą szare. Do Ciebie mam daleko, kolon by mi po drodze zatonął:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Loo kakudo jestes szalony. Ja juz sie gubie w miastach a mamy podobna liczbe.
Aleksander z ukierunkowaniami graczy wygrales zawody. Wlasnie to jest to co pisal kakudo niby lekki przytyk ale z jajem;)
Tomeq ja osobiscie uwazam ze wybraliscie najlepsza taktyke i was najbardziej podziwiam. Choviaz wydawalo mi sie ze nie bedziecie mieli takich mocy przerobowych. A tak szczerze mocno wam feniksy pomogly? Pomogly nie pomogly nie wazne. Kazdy orze jak moze;) ja tam tego nie potepiam bo kazdy szukal jakis sposobow. A male jestem ciekaw tak obiektywnie czy sadzisz ze bez nich tez by wam sie to udalo?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziwi mnie troche ten jakis rodzaj zdziwienia wlasnym sukcesem ktory przewija sie w wypowiedziach graczy Synergii poparte przekonaniem ze zrobili cos ponad stan. Poczytajcie kilkanascie stron wstecz gdy napisalem ze to wlasnie Wy jestescie faworytami do cudakow. Wykonaliscie norme i tyle. Triarii tez powinno miec 2 ale oba sojusze popelnily blad scigajac sie miedzy soba a nie z innymi.

Co do wpisow tktk i sugestii ze pachnie Norbim , to czy to akurat Norbii to nie wiem ale ze czyjes multi to po sprawdzeniu czasu aktywnosci, czasow logowan i ich trwania jestem prawie pewny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

My zdziwieni nie jesteśmy bo znamy swoją wartość. Normy nie wykonaliśmy bo celowaliśmy w 3 cuda od początku ale TRIARII się połapało i całą parę w grobowiec posłało.

Teraz zacznie się poważna gra wreszcie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do wpisow tktk i sugestii ze pachnie Norbim , to czy to akurat Norbii to nie wiem ale ze czyjes multi to po sprawdzeniu czasu aktywnosci, czasow logowan i ich trwania jestem prawie pewny

Podobno Aegan tu nie gra? ;-) Już to widzę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A sytuacja na Bizancjum, gdyby 3 najlepsze sojusze się dogadały:

VoD................................. CH .............................. Triarii
Kolos 9................................................................................
Artemida 8.........................Artemida 10...................Artemida 9
Ogrody 10..........................Ogrody 9...................................
Zeus 9...............................Zeus 10...................................
Latarnia 8.............................................................Latarnia 9
.......................................Piramidy 8......................Piramidy 9
..........................................................................Grobowiec 10


CH dogada się z VoD i APS - VoD uszkadza swoje ogrody i APS piramidy to na bazie CH łatwo i szybko można zbudować 4 cuda
Jest jeszcze scenarousz korony - Triarii, APS, VoD, CH dogadują się, rozwalają cuda Synergii i na bazie chyba VoD szybko budują 7 cudów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jest jeszcze scenariusz taki, że Niezłomni Victorum dorobią 4 wyspy i podciągną je na 9 poziom dogadują się z TRIARI, APS i rozwalają cuda Synergii :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na pytanie co dalej a tu już padła odpowiedź :)

Ja, cóż, trzeci dzień zastanawiam się co dalej :(

Wszyscy to wiedzą co się stanie, nie wie tylko CH.
Rzeczywiście, można tą grę zakończyć szybko.

Gra w szachy spowodowała, że na własne życzenie urwaliśmy sobie trzeci cud.
Z drugiej strony, poległ ten nasz cud w wyścigu możliwych kombinacji a VoD poczuło tylko smak...
Przekombinowaliśmy!
Poważnie...
Na koniec budowanie Piramidy kosztem APS uznaliśmy za niesmaczne.
To jedyny sojusz konsekwentnie trzymający się naszej koalicji, gdy wszystkie inne już upadły a ich gracze zamiast rozmawiać szczekają.

Moim zdaniem Synergia wykonała swoje zadanie, APS również.

Triarii ma bardzo trudne położenie. Na stosunki z sąsiadami pracowali długo i wytrwale.
VoD już Synergii nie zagraża, raczej chce być zapleczem rekrutacyjnym dla nas bo niezadowolenie w sojuszu jest spore a obietnice rady niespełnione.
Tyle, że ich położenie z jednej strony dające bezpieczeństwo z drugiej ogranicza zasięg bojowy a gra na punkty umarła z rozpoczęciem się EC.
Taki mamy układ sił i tak jak napisałem wczoraj mamy pat.

Przed naszą radą trudna decyzja bo wszyscy tu obecni (poza wybitnymi jednostkami strategów z zaplecza, których opinie tu się pojawiają) pracowaliśmy na wygląd tej mapy na Bizancjum.
Wiemy, że my z CH w pewnym sensie trzymamy ten świat za "jaja" (absolutnie nie wywyższam naszego sojuszu, los dał, może też zabrać...) a z drugiej strony łatwa droga do zwycięstwa poza samym zwycięstwem na pewno nie da nam satysfakcji.
Widzimy oczywiście możliwe wrogie koalicje ale wzajemnej miłości i zrozumienia w nich nie widzimy...
Kolejnych trzech dni na myślenie już sobie nie dam, weekend skończył się wczoraj.
Jutro zacznie się dyskusja w naszej radzie co dalej, a na razie szykujcie miejsca dla zasłużonych naszych graczy, którzy zabłyśli pracą podczas EC :)

Odniosę się do zarzutów na "festynowców"
Rzucono mi karty sprawdzam kilka razy.
Sam jestem festynowcem, również teatrologiem i równowagę w rozwoju uważam za atut sprzyjający budowie podczas EC.
EC mamy za sobą (prawie), czy moja cierpliwość się opłaciła?
Czas pokaże.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

My zdziwieni nie jesteśmy bo znamy swoją wartość. Normy nie wykonaliśmy bo celowaliśmy w 3 cuda od początku ale TRIARII się połapało i całą parę w grobowiec posłało.

Teraz zacznie się poważna gra wreszcie :)

zakupuj juz 25000 monet bo nie dasz rady tomek :D:D
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

...Gra w szachy spowodowała, że na własne życzenie urwaliśmy sobie trzeci cud...
[/I]
Zależy co grasz?My Gambit Królewski,nasi byli sojusznicy Obronę sycylijską z efektami specjalnymi.Pożyjemy-zobaczymy.Białe czy czarne to pytanie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

zakupuj juz 25000 monet bo nie dasz rady tomek :D:D

Napisał gracz, który gra w sojuszu co złota nie kupuje :)

Ale specjalnie dla Ciebie kupiłem niedawno i czekam z niecierpliwością na ataki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zależy co grasz?My Gambit Królewski,nasi byli sojusznicy Obronę sycylijską z efektami specjalnymi.Pożyjemy-zobaczymy.Białe czy czarne to pytanie?
Jakieś możliwości są, mamy słowiański gambit wołżański a dla speców z Afryki gambit słonia :)
Damy radę, ale Wy za nic nie chcecie pomóc...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jakieś możliwości są, mamy słowiański gambit wołżański a dla speców z Afryki gambit słonia :)
Damy radę, ale Wy za nic nie chcecie pomóc...
Hi,wybierasz czarne...To My lecimy Gambit "z Morra".Dlaczego zawsze muszę grać białymi?
ed5
szok.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

CH dogada się z VoD i APS - VoD uszkadza swoje ogrody i APS piramidy to na bazie CH łatwo i szybko można zbudować 4 cuda
Jest jeszcze scenarousz korony - Triarii, APS, VoD, CH dogadują się, rozwalają cuda Synergii i na bazie chyba VoD szybko budują 7 cudów

Strategia niczym od Napoleona .
A ponad 200 osob bedzie sie tylko przygladalo, bo nagle doszly do wniosku, ze przeciez juz nie chca korony :)
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Plan po prostu genialny , akurat mamy 3 wolne miejsca w soju...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie ma to jak próbo zachowania twarzy w sytuacji hmmmmm niezbyt pozytywnej.

No ale cóż, tak też można
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jest jeszcze scenariusz taki, że Niezłomni Victorum dorobią 4 wyspy i podciągną je na 9 poziom dogadują się z TRIARI, APS i rozwalają cuda Synergii :cool:

oj oj co to APS nie lubi juz S koalicjanta ciekawe czemu
 
Do góry