Sytuacja na świecie Cytera

Tam dominacja bedzie, trzeba poczekac na opinie chlopakow co na starym walcza ale kapke strach sie pytac tam kogos, na starym dziwni ludzie :D

Hehe, też takie wrażenie odniosłem po lekturze ich FO. My z mts się może nie kochamy, ale na koniec i tak się poklepiemy po plecach i podziękujemy za fajny świat i życzymy powodzenia na kolejnym, choć pewnie przeciwnych stronach (a może nie po przeciwnych?). Na starych systemach ludzie są znacznie bardziej zantagonizowani,

Ostatnia edycja:
Cyrk trzeba jakis porobic ale lajtowny, dla zabawy. Zima idzie wiec seriale, filmy, ksiazki I lajtowne grepolis. Moze obejrze calego Harrego Pottera tej zimy bo nigdy nie widzialem a miedzy Harrym jaja w grepo :D

Ach odrazu na porażkę - różnie bywa może dołączymy do jakieś ekipy i powalczymy o pełną pulę :p

Ostatnia edycja:
Zapowiada sie, ze ekipy nie beda mialy miejsca aby sie do nich dolaczyc :D no wszystko zalezy od ustawien swiata I ustawienia gwiazd na niebie, zawsze moglrm cos zle wyczytac w nocy I nie wejda jeszcze.

Gratulacje dla wygranych, niestety nie wytrwalem do konca moze nastepnym razem:)
Tak wiec jak bedziecie odpalac na nowym swiecie dawac cynka na email i cisniemy :)
(michal_zem@tlen.pl)

Od malolata to byla sw.trojca i tak pozostanie :) to ze grubasy interesy robia z kim innym teraz nie znaczy ze ja mam isc ich sladem, za duzo wspolnie z Lechia wodki wypilem na meczach zeby brac udzial w tym co sie dzieje obecnie ;)