Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30563

Guest
Haha xd
Ale jak oni mają na naszych wyspach murki na 25 z wieża to jest cacy, przypomnij mi ktoś to dam skany, trochę poszło srebra na to.
Natomiast jak ja sobie postawie murek i napcham tam ladu to woda się piluje :p
Ale obiektywizm u wody to jak moje umiejętności, niby są ale nikt ich nie widział xd
jak nie umiecie miasta przejąć tylko próbujecie je zburzyć to jest mur . chyba normalne słupie
 

DeletedUser26408

Guest

Z Ciebie jest
hihi.gif


O czyli można budować mur w sumie i nie jest się slupem?

Budowanie murów to czyste zło
wysmiewacz.gif
 
Widze że dalej nie zrozumiałeś. My nie latamy z gradem więc murki nie potrzebne .
A co do murków to na rizinii mieliście w większości miast.
Dokładnie to samo miałem napisać. Latają z gradem tam do was, bo miasta nie potrafią przejąć. To normalne, że stawiasz mur by taki słup się porozbijał. A On tego nie pisze , tylko a wy też stawiacie mury to dlaczego my nie mamy. No nie sytuacja jest inna. I my nie latamy z gradem ;)
Obiektywizm kuleje ;););)
 

DeletedUser26408

Guest
Biorąc pod uwagę szybkość odrabiania ogni z Arystotelesem to nawet głupie nie jest ;)
 
Zabraliśmy wam miasto frontowe i nawet nie pierdnęliście , bo miasto 11k 3 wyspy dalej to lecieliście odbijać czym tylko macie a miasto 2,5k pod nosem. ...0 reakcji ;)
Och, brawo
Przestańcie cofać kolony jak już zmysły mam
I nie latam katapultami, 100 miast dookoła i mur 14xd
Tylko typ zapomniał, że offem słabo się broni
 
Wasza taktyka . Buduj mur i postaw wieżę . Będziesz mieć niezwyciężoną twierdze ;);)
No mam miasto na wyspie u was i max bunkier
Powiedz mi tylko, dlaczego Wasi gracze tam mury budują? Jesteś tak ograniczony umysłowo, że mnie zaskakujesz
Edit:
I jeszcze kilka sojuszy weźcie do koalicji :p
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem kto buduje , może w Twoim wyobrażeniu ;)
A takie zaczepki ...jak masz takie cos pisac to lepiej nic nie pisz ;) Kolejny z poziomem.... ell bociarza
 

DeletedUser29689

Guest
Woda, jak to mową małe psy szczekają najgłośniej. 5k PW w ciagu 2-3tygodni to imponujący wynik z twojej strony. Odjąć obóz bandytów to 2.5k, ciekawe jak długo jeszcze będziesz dalej sie chowal za sojuszem i mówił jaki Ty dobry...
 
Do góry