Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30696

Guest
Brawa dla supportu :) Ważna okupacja a tutaj nagle znika raport ruchomy na 5-7 minut po czym nagle się pojawia drugi raz :(
 
Zrozumieliśmy wszyscy za pierwszym razem, nie musicie się powtarzać.
Jest i podopieczny Asicy .
Sami sobie anulowaliście publikacje ruchomego i klepiecie 3 po 3, nigdy nic takiego nie miało miejsca, to jest taka kiepska wymówka
Azir patrząc na sojusze, z których się wywodzą te 2 osobistości. To są to słupy mające beznadziejną wymówkę;););)

John jak tam Sojusz? 3 osoby poleciały Cię odbijać ...słabo;););)
 

DeletedUser26021

Guest
Widzę, że jest i podopieczny Exa
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30696

Guest
Jest i podopieczny Asicy .

Azir patrząc na sojusze, z których się wywodzą te 2 osobistości. To są to słupy mające beznadziejną wymówkę;););)

John jak tam Sojusz? 3 osoby poleciały Cię odbijać ...słabo;););)


Woda bez urazy ale nazywasz nas słupami ale to ty masz 28903 pkt rozwoju a tylko 10k Pw więc bez urazy ale ze statystyk to wychodzi że to ty jesteś bobem budowniczym :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30432

Guest
Widzę że woda to tego typu osoba co gada że nikt nie atakuje a sam bunkruje swoje wojo na jego akcje które nigdy nie nastąpią ¯\_(ツ)_/¯

A tak z innej beczki to jak tam mija weekend na świecie? :D
 

DeletedUser30696

Guest
jest dobrze ;) ale woda nazwał mnie i kolegę słupami ale ja przy 12k pkt rozwoju i grania na świecie od tygodnia może 2 mam prawie tyle samo Pw co on przy 28903k pkt rozwoju a to on nazwał mnie słupem :)
 
CO tam slupy? :p Widze, ze sie odezwali. No slupy zeslupowych sojuszy- masowek. Porozbijali mity na okupacji i wine za porazke chca obarczyc inno :D:D:D. Jak dla ciebie ranking zwlaszcza teraz na tym etapie ma dla ciebie znaczenie to tylko pokazuje twoj poziom gry. Dobry gracz nie patrzy na miejsce w rankingu. Ono przychodzi same. ;););)
 
CO tam slupy? :p Widze, ze sie odezwali. No slupy zeslupowych sojuszy- masowek. Porozbijali mity na okupacji i wine za porazke chca obarczyc inno :D:D:D. Jak dla ciebie ranking zwlaszcza teraz na tym etapie ma dla ciebie znaczenie to tylko pokazuje twoj poziom gry. Dobry gracz nie patrzy na miejsce w rankingu. Ono przychodzi same. ;););)
No nie gadaj, a babci tez same wąsy sie zrobily?
 

DeletedUser30696

Guest
Oj to masz złą teorię, a na to że to my sami nie anulowaliśmy muszę Cię zmartwić że niestety mam dowód :D
 
Do góry