Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Z powiadomieniami to fakt, czasem się nie pojawiają lub pojawi się 1 lub 2 przy 7-9 atakach

Do pewnego czasu z tym nie miałem problemu, potem były 2-3 aktualizacje i coś się zje..ło. Czasem dostawałem jedno powiadomienie gdy już leciało 30 ataków (na oroposie). Wydaje mi się że tutaj jest podobnie, wiele razy powiadomienia spadały z opóźnieniem, nawet sporym :p To by wystarczyło by wsadzić kolona i dobrze obstawić.
 
No 4 po 80 to normalne. Na tomaszka szły 6 po 50-60 . A 80 to w sam raz by 300 ogni zdmuchnąć .
I tak fejkowałeś. " Nie dość , że bot to jeszcze fejkuje-Tomaszek
" Ponieważ Pan poseł [ ell] jest w stanie bezrozumnego oszołomienia .... co chwilę wywołuje mnie tutaj i domagając się odemnie jakiejś riposty repliki i tak dalej tak dalej . – Odpowiem słowami wielkiego polskiego poety Tuwima. Próżnoś się repliki spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem nawet pies cię…, bo to mezalians byłby dla psa"- Pozdro Leszek ( Jest to cytat) ;) ;) ;)
Twoje teksty zawsze były normalne, ale widzę, że dużo się uczysz od tomaszka. Sam przecież fejkowałeś, a teraz dzielisz ognie. Oj woda, pogubiłeś się. A sam do mnie pisałeś o miasta przy Lamach, taki z Ciebie gracz :D:D:D
 

DeletedUser27770

Guest
Koalicja całego świata
panika.gif
budujmy tylko domki
lol.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Może mały zakładzik?? Stawiam na to, że "gwiazdeczki" typu mulard i jego przydupasy typu VariKruger i Elcomendante nie ugrają tutaj zbyt wiele... Tulicie się do złotnika ale to Wam wizerunkowo nie pomaga..
 

DeletedUser9983

Guest
Jeżeli wyraz "zakład" kojarzy Ci się z hazardem to domniemam, że masz lat mniej niż dwadzieścia kilka.. Kiedyś zakład to nie był hazard.
 
Do góry