Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27799

Guest
Piękna cofka ellmistrza :DD Chciałeś akcje to masz :DD
08859015179198044458.png
 

DeletedUser30346

Guest
Gratuluje akcji, nie powiem ze nie na bocie bo pierwsze w wsparcie od razu wcelowane i ogolnie prawie wszystko w sekunde kolona. 18 wsparc w sekunde kolona
smiley_emoticons_lol.gif

Moja cofka tragedia, ale to winna grepo bo pokazalo mi 32 sekunde i dobra klikam i 35
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30346

Guest
Piękna cofka ellmistrza :DD Chciałeś akcje to masz :DD
08859015179198044458.png
XDD
Nie gadaj, też się smieje.
No tak jak napisalem klikam 32 sekunde i nagle 35 i wywala mnie na 04.
Normalnie kolon lezy.
Zamieszania robiliscie sporo co chwile wiec moglo sie cos pomieszac.
 
Piękna cofka ellmistrza :DD Chciałeś akcje to masz :DD
08859015179198044458.png
No na forum wam pogratulowałem piekna akcja 17 polecen w sekunde kolona z czego 9 naleśniczka pieknie wam wyszło . I widac konwerty na spowalniaczach brandery ognie łodzie
Gratki dla was jeszcze raz. Mati z Polish botem ( czytać dogiem ) ładnie was nauczyli synchro ;)
 

DeletedUser30346

Guest
Piękna cofka ellmistrza :DD Chciałeś akcje to masz :DD
08859015179198044458.png

Dodalbym jak zbijam tobie ognie kontraatakiem, ale nie bede Cie osmieszal bo tam bylo mniej zamieszania.
smiley_emoticons_lol.gif

Gratuluje jeszcze raz, ale nie uwazam to za osiągniecie chyba ze ty tak bo gram bez sojuszu.
 
No na forum wam pogratulowałem piekna akcja 17 polecen w sekunde kolona z czego 9 naleśniczka pieknie wam wyszło . I widac konwerty na spowalniaczach brandery ognie łodzie
Gratki dla was jeszcze raz. Mati z Polish botem ( czytać dogiem ) ładnie was nauczyli synchro ;)
Ciebie nie nauczyli, bo nie lubisz czerwonych i nie siedzisz z nimi na TS, no chyba że zjarany jak zawsze jakimś cudem wejdziesz, bo to jest jedyne miejsce, do którego by Cię ktokolwiek wpuścił z tymi kreskami pod nosem jak u Karyny pod rzęsami :)
 
Gratuluje jeszcze raz, ale nie uwazam to za osiągniecie chyba ze ty tak bo gram bez sojuszu.
A kto teraz by cie chciał w soju ? Jak Ty wszystkich obrazasz. Siedzisz u 1 na TS i gadasz jacy to oni nie są a potem przyhodzi do tych 2gich i gadasz na tych 1wszych. Gadasz do Azira jaki to ja nie jestem z exem a potem do exa jaki to Azir jest głupi itp
 

DeletedUser30346

Guest
A kto teraz by cie chciał w soju ? Jak Ty wszystkich obrazasz. Siedzisz u 1 na TS i gadasz jacy to oni nie są a potem przyhodzi do tych 2gich i gadasz na tych 1wszych. Gadasz do Azira jaki to ja nie jestem z exem a potem do exa jaki to Azir jest głupi itp
Ja Azira nigdy nie obrazalem, ty masz cos z glowa.
Jedynie co powiedzialem na niego ze nie jest to gracz ktory atakuje i mam zal jak sie zachowal co do mnie bo wybral Teodorusa ktory jest na kompie i dostaje kolona bez info bo nawet nei wie ze leci.
Exu to zaklamany czlowiek, bede obrazal go tak jak on mnie, mamy podobne cechy, niz nas nie rusza jak ktos cos napisze czy powie, a ty woda zgoliles dziewiczy koper bo pol grepo mialo z niego beke.
 

DeletedUser30017

Guest
Siedze np u suskiego czy karola. A u lam tez raz byłem z karolem , tylko tomaszek akurat był i zaraz do pracy wychodził , ok 8-9 to było. I tam opowiadał o życiu swoim i grze.
ty, kiedy to było :eek: ? nie przypominam sobie by mi tomaszek o zyciu opowiadał
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Do góry