Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
zamiast wstawiać raport z deffowania koalicji, pochwal się podnietko swoim deffem tam, bo dla Ciebie to coś niezwykłego. Ile tam stało twojego deffa, że tak skaczesz z radości? :)
Póki co wy robicie potop u koplacha, więc to nie działa w jedną stronę. Tyle macie tych paktów/ponów, że niedługo będzie się można gubić(2xZC, 2xZZ, TF, GS). Ciekawe, który zostanie wystawiony jako pierwszy, skoro swoich znajomych nawet wystawiacie xddddd
Polatałeś pachołku exa? Podobno robisz to, co Ci rozkaże :D:D:D:D:D

Potop? Nie rozśmieszaj mnie
WfYGiGF.png
 
Ojej, uraziłem krasomówcę. Nagle odezwały się szczekaczki forumowe. Wybaczcie, zaraz znowu zbierze się kółko wzajemnej adoracji, bo jak inaczej mogłoby być. Tylko wy macie rację i wasze teksty są prawdziwe, reszta jest nieważna. :)
 

DeletedUser30828

Guest
weteran z calym szacunkiem do Ciebie ale sformulowanie,ze sie potopilismy jest nie na miejscu,na forum czarno na bialym bylo "nie odbijamy" wiec lecieli tylko Ci ktorzy mieli odpalone 4 lub potrzebuja punktow,mysle ze zupelnie inaczej by sie skonczylo to odbijanie gdybysmy polecieli :)) piateczka
 
Nie wiem, co jest u was na forum i nie muszę tego widzieć i wiedzieć. Odnoszę się jedynie, do tego co jest na ruchomym. Tak samo nie wiecie, czy u nas jest lot po pw czy inaczej(jeśli nie macie kreta, co było u NN na 100% i nie chodzi mi o pewien sojusz). Poza tym zanim doleciały ognie od nas, zdążyliście koalicyjnie dosłać deffa, bo macie znacznie bliżej, więc takie podnoszenie, że ojejeju jaki potop był jest nie na miejscu. Gdybyśmy mieli znacznie bliżej, to myślę, że zupełnie inaczej by się to skończyło. Widzisz, gdybać można zawsze. Polećcie, rozwalcie, piszczcie, zamiast wynosić przed ołtarze "co było, gdyby kurka była złota". Odniosłem się ironicznie do postu wodzianki, który jest pośmiewiskiem serwera i zwykłym pachołkiem, bo robi, co mu się każe poniżając przy tym, a on biega wesoło z językiem na wierzchu i nagle zlot członków koalicji na FO :)

Siedzę tutaj tylko dlatego, bo czekam, kto z Koalicji pójdzie na pożarcie przez ZC pierwszy. Chyba, że będzie to, co jest od początku-zbieranie po kolei kogo popadnie i przejęcia wewnętrzne do końca serwera :D
 
Ostatnia edycja:
Odniosłem się ironicznie do postu wodzianki, który jest pośmiewiskiem serwera i zwykłym pachołkiem, bo robi, co mu się każe poniżając przy tym, a on biega wesoło z językiem na wierzchu i nagle zlot członków koalicji na FO :)
Siedzę tutaj tylko dlatego, bo czekam, kto z Koalicji pójdzie na pożarcie przez ZC pierwszy. Chyba, że będzie to, co jest od początku-zbieranie po kolei kogo popadnie i przejęcia wewnętrzne do końca serwera :D
Śmieszne jest to co piszesz xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ty już zostałeś pożarty, płynęliście na M43 tak, że fale tsunami powstały
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Uciekaliście z dala od nas i zanim do tego doszło nikogo od was nie przyjmowaliśmy. Pokazałeś już tutaj co "potrafisz" Jak masz głupoty pisać to nic nie pisz. "Jesteś mocny w gębie generale , ale dzięki pustej paplaninie wiele nie osiągniesz , tylko okaleczone ciało i armia bez lojalności i bez ducha. Tylko programowanie. Co chcesz udowodnić?! Co chcesz przez to osiągnąć ?!".
 
Śmieszne jest to co piszesz xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ty już zostałeś pożarty, płynęliście na M43 tak, że fale tsunami powstały
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Uciekaliście z dala od nas i zanim do tego doszło nikogo od was nie przyjmowaliśmy. Pokazałeś już tutaj co "potrafisz" Jak masz głupoty pisać to nic nie pisz. .
Jaki pożarty? Nie wiem, co bierzesz, ale z Ciebie dużo osób ma bekę, bo piszesz brednie.
Słabe masz bajkopisarzu informacje o przejściu na inne morze. No chyba, że lubisz sobie wyobrażąć historie o grepo i tym żyć.
Pompujesz sobie sztucznie pw. Wojska Twojego nie widać, a podniecasz się na forum grą Koalicji. Ludzie muszą Ci oddawać miasta, bo sam nic nie potrafisz podbić. Tutaj też prosisz o miasta przy froncie, jak mnie na Tebach.
Oj Wodziu, nie udawaj, że Ex nie ma Cię za nic i nie robisz za jego podnóżek xd

A może wojska nie masz i dlatego Ciebie nigdzie nie widać na okupacjach? Twój pan Exu miał okupację. A jego wiernu sługus mu nie pomógł deffem.? Nie bronił swojego szefa? Jak to tak?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19132

Guest
Nie ma się czym chwalić, skoro wasze mity ciągle na zielonych łąkach się pasą (pewnie dlatego masz marne 93k w ataku i pewnie na zmysłach zrobione:)), takie z Was kozaki że do każdego o pakt wołacie...3 dni temu do Brygady??:) A na front wystawiacie piesków jak np śmieszna trupa która była bezsilna z Brygada i musiała sięgnąć po moralowca żeby wrócić na tory...Ale cóż:) Dalej gryźcie zieloną trawkę:))))

wez odłóż te prochy co bierzesz i looknij sobie w historie podbojów TFvsRR i ta śmieszna trupa od samego początku was leje ... a najbardziej to mnie ubawił ten noob mefisto :)) szybko sprowadzony z obłoków na ziemie a obecnie wynik brzmi 35:22
 

DeletedUser23685

Guest
wez odłóż te prochy co bierzesz i looknij sobie w historie podbojów TFvsRR i ta śmieszna trupa od samego początku was leje ... a najbardziej to mnie ubawił ten noob mefisto :)) szybko sprowadzony z obłoków na ziemie a obecnie wynik brzmi 35:22

To zwykły błazen jest ;) Jednak najlepszy w swoim fachu to trzeba mu przyznać :D
 

DeletedUser30330

Guest
I kto to mowi Cosiek,o ile pamietam to dostaliscie baty i przeniesliscie sie na sojek 9 os myslac ,ze bedzie latwo,a tu taki psikus i bum komedii nie ma.

Nie myśl że przez was się rozpadliśmy bo to błędna myśl nic nam nie zrobiliście byliście takim chłopcem do bicia :) który uciekł do dziadów, bo nie dawaliście rady...
Więc cicho tam i nie poniżaj się już :D

No i wesołych świąt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26353

Guest
Nie dawalismy rady? Dobre, to ile miast nam zabraliscie ,pewnie zatrwazajaca ilosc xD
Jedyne co to bedac w sojku 9 os,gdzie 3 byly na urlopie nie mielismy szans utrzymac okupacji .Zmienilo sie to w momencie przejscia do Dziadow,musielismy tylko wsp wytrzymac do doplyniecia reszty.
Wiec Ty lepiej nic juz nie pisz,bo sie sam ponizasz.
 

DeletedUser30330

Guest
Nie dawalismy rady? Dobre, to ile miast nam zabraliscie ,pewnie zatrwazajaca ilosc xD
Jedyne co to bedac w sojku 9 os,gdzie 3 byly na urlopie nie mielismy szans utrzymac okupacji .Zmienilo sie to w momencie przejscia do Dziadow,musielismy tylko wsp wytrzymac do doplyniecia reszty.
Wiec Ty lepiej nic juz nie pisz,bo sie sam ponizasz.

Również tobie życzę rodzinnych, spokojnych świąt Wielkanocnych z dala od gry :)

I nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie
smiley_emoticons_lol.gif
 
Śmieszne jest to co piszesz xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ty już zostałeś pożarty, płynęliście na M43 tak, że fale tsunami powstały
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Uciekaliście z dala od nas i zanim do tego doszło nikogo od was nie przyjmowaliśmy. Pokazałeś już tutaj co "potrafisz" Jak masz głupoty pisać to nic nie pisz. "Jesteś mocny w gębie generale , ale dzięki pustej paplaninie wiele nie osiągniesz , tylko okaleczone ciało i armia bez lojalności i bez ducha. Tylko programowanie. Co chcesz udowodnić?! Co chcesz przez to osiągnąć ?!".

Woda co się z tobą dzieje?


Przecież już ci mówiłem że ktoś kogoś wykopie a ty sobie za to laury zbierasz
Chyba wstydu nie masz
Wstawiasz takie cytaty nie widzisz że to się ciebie tyczy
Dla mnie od dawna jesteś nikim

Przyklej sobie ten wierszyk na lustro żebyś czasem mógł głębiej spojrzeć na swoją hipokryzje o ile masz jeszcze odwagę spojrzeć w lustro
 

DeletedUser11474

Guest
wszystkim zycze spokojnych swiat ;)))
ps.:) a kto to jest ten weteran bo ostatnio wszedzie go pelno ...;)))
 
Do góry