Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30828

Guest
nie nie ma do ukrycia,lecialem na ciebie i nie ukrywam tego ale ty jakos nie potrafisz sie przyznac i odpowiedziec mi na pytanie co mialy znaczyc ataki 10 ogniami z twojej strony
 

DeletedUser30057

Guest
nie nie ma do ukrycia,lecialem na ciebie i nie ukrywam tego ale ty jakos nie potrafisz sie przyznac i odpowiedziec mi na pytanie co mialy znaczyc ataki 10 ogniami z twojej strony
napisałem czytaj SŁUPIE
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser18813

Guest
Maszyna sama sie nie zaprojektuje. Robie cos by Twoje 4litery siedzace przed gra mialy cieplo i bys nie zamarzl w domu ;) ;) ;)
Z jakiej miesciny jestes ? Laskowic ? Kartuz ? . TO nie ty zabrales wioche nawet Cie na froncie nie widze ;) Cieszysz sie ze ktos mi 1wioske zabral wysunieta . Przyplyn tu do nas na front. Pomoz kostkowi poliki postawic. A nie na zapleczu jestes. Wiem.... dobra odleglosc do klepania festynow ;) ;) ;) jeszcze 2kolony dostal ;) I troche deffa u geralta stracili jeszcze ;) ;)
Oj ja daleko na północy a zaraz na zachodzie, żadne kartuzy a na pewno nie żadna wieś.
Nie ja zabrałem wiochę, fakt, nie ważne jaki gracz zabiera ci wioskę, ważne że to robi a ty nic.
Po co ja na froncie ? Lepiej mi na zapleczu jest klepiąc deff'a, niestety nie mam tyle samo czasu co kiedyś by być na froncie, teraz to się jest bo jest
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser30828

Guest
masz 40 miast wiec,dlatego tak duzo tego wyszlo+lecial ognie,mit
 

DeletedUser30828

Guest
,jak widac to nawet wyszlo to nam na plus bo 2 klocki zbite

generalnie to pierwszy wpis byl taki :))
Klatwa Jacka
12
  • fixowskii 04.04.2018 12:50
    co wy na to,zeby dzisiaj pod bonus zrobic mu dyskoteke plus jakies 3 klocki na synchro? pozniej jak bylo to kazdy wie,bo kolezanka dala screeny,
 

DeletedUser30057

Guest
,jak widac to nawet wyszlo to nam na plus bo 2 klocki zbite

generalnie to pierwszy wpis byl taki :))
Klatwa Jacka
12
  • fixowskii 04.04.2018 12:50
    co wy na to,zeby dzisiaj pod bonus zrobic mu dyskoteke plus jakies 3 klocki na synchro? pozniej jak bylo to kazdy wie,bo kolezanka dala screeny,
a koledzy źle zrozumieli i zrobili tak samo jak ty polecieli sprawdzać porty
smiley_emoticons_cyclops.gif
 
Barany latają w stadzie , jeden wpadnie do studni to reszta za nim
Tak samo jest z fejkami , założyciel fejkuje to reszta baranów idzie za nim , a jak ktoś zwróci uwagę to odpowiedź brzmi tak "to jest element strategii"
Gratki za to ,ze jesteście tak posłuszni , muszę też założyć taki wielki sojusz i wyślę masa z prośbą o akceptowanie moich ofert ze złotem z targu :)
 

DeletedUser30017

Guest
zrób reklamę wszystkim jak grepo odmóżdża :) mamy tu szereg grepostrategów bo ktoś z ubitymi biremami sobie nie poradził psychicznie i szukał jeleni co fejkami polatają na obrzydzenie :)

fixowskii napisał(a):
zaczyna mnie w...c lata po 10 ogni caly czas,jak mozecie to prosze was o to samo

Wersja mobilna
Wersja mobilna
Wersja mobilna
Wersja mobilna

i takie granie też jest takie trochę niesmaczne no chyba że się nie umie w normalny sposób miasta podbić jak się masówki zrobiło ^^ i opaktowało lub oponowało dookoła

albo gramy albo się ganiamy fejkami po 1 ogniu do obrzydzenia pomimo że normalni gracze już sami piszą że takie zabawy ich nie bawią


qohq10mreumb.jpg

Miłego dnia :)
podsumowane.
a potem krzyczą na ts, że im ktoś z kontrami lata. hipokryzja
 
Do góry