Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15489

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w "Projekt Cuda Edessa"
Zwycięstwo okazałe... pokaz siły organizacji i determinacji.

Mimo porażki CSM, pragnę pogratulować tym nielicznym graczom z obozu przeciwnego za starania w budowie. Uważam, że poszło Wam zadziwiająco dobrze bez większości Rady. Potencjał był ogromny ale niewykorzystany. Gdyby walka była wyrównana to zwycięstwo smakowałoby zdecydowanie bardziej.
I na koniec słowa uznania dla TdD, wiadomo dlaczego :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w "Projekt Cuda Edessa"
Zwycięstwo okazałe... pokaz siły organizacji i determinacji.

Mimo porażki CSM, pragnę pogratulować tym nielicznym graczom z obozu przeciwnego za starania w budowie. Uważam, że poszło Wam zadziwiająco dobrze bez większości Rady. Potencjał był ogromny ale niewykorzystany. Gdyby walka była wyrównana to zwycięstwo smakowałoby zdecydowanie bardziej.
I na koniec słowa uznania dla TdD, wiadomo dlaczego :)

Podpisuję się pod tym :
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

Ale swoje podziękowania jeszcze napiszę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dla każdego kto widział budowę cudów na innych serwerach to co działo się tutaj wykracza po za wyobrażenia..Wyznaczone były osoby i godziny dyżurów nocnych (do odpalania zasypanych cudów i koordynacji słania). Było wiele wpisów typu antos, slaitis "nie mam miasta powyżej 1k danego surowca" lub typu AdaGrecos "Przejmijcie ode mnie biały kask kierownika budowy bo nie śpię 20h" albo "Wyliczyłem, że CSM ukończyło 6 poziom cudu "1" bez skracania co daje nam obecnie przewagę w wysokości 14h. By zwiększyć przewagę nad nimi do bezpiecznych 24h potrzebujemy 204 skróty cudu "1" Otworzy nam to magazyny na cudzie "1" jutro o 6 rano gdy już zasypiemy cud "2" na dwa kolejne poziomy, i zdążymy skrócić cud "3" by otworzył się o godzinie 12 czyli już po zasypaniu cudu "1" na kolejne dwa poziomy..

Kolejne doświadczenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11063

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dla każdego kto widział budowę cudów na innych serwerach to co działo się tutaj wykracza po za wyobrażenia..Wyznaczone były osoby i godziny dyżurów nocnych (do odpalania zasypanych cudów i koordynacji słania). Było wiele wpisów typu antos, slaitis "nie mam miasta powyżej 1k danego surowca" lub typu AdaGrecos "Przejmijcie ode mnie biały kask kierownika budowy bo nie śpię 20h" albo "Wyliczyłem, że CSM ukończyło 6 poziom cudu "1" bez skracania co daje nam obecnie przewagę w wysokości 14h. By zwiększyć przewagę nad nimi do bezpiecznych 24h potrzebujemy 204 skróty cudu "1" Otworzy nam to magazyny na cudzie "1" jutro o 6 rano gdy już zasypiemy cud "2" na dwa kolejne poziomy, i zdążymy skrócić cud "3" by otworzył się o godzinie 12 czyli już po zasypaniu cudu "1" na kolejne dwa poziomy..

Kolejne doświadczenie

Trzeba przyznać, że Adam miał dobry towar
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tyle wazeliny i nie sprawiedliwości juz dawno nie widziałem. A nie którzy to już z 5 razy sie powtarzają. To i ja Gratuluję wygranie świata Edessa ;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To, że musiałeś uciekać z gry to nie jest niesprawiedliwość ale naturalna kolej rzeczy
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Grepolis to gra zespołowa. Każdy gra tak, jak mu czas pozwala, jaką ma pracę i inne zobowiązania. Ale gramy razem - osoby co mają po 100 miast i takie co mają po 40. To chyba fajny gest, że ci więksi (w większości już niejeden świat wygrali) pomagają zdobyć blaszki/koronki tym mniejszym. Na tym polega siła sojuszu. Pewnie.. fajnie by było grać z samymi "gwiazdami" - ale jak widać po tym co się tutaj stało, jest to jednak nierealne. Sojusz musi mieć i agresorów, i defowców, i bobów, i festyniarzy, i złotników :)

Gratulacje i podziękowania:
- dla pryszniców, kąpielowych i legionistów, że zaufali radzie, nie poddali się, walczyli i dążyli do zwycięstwa
- dla bumów za okazane nam zaufanie i chęć wspólnej budowy cudów
- SŚ za dołożenie się do tego zwycięstwa i odłożenie sporów na bok
- dla TdD - najlepszego przeciwnika, z którym walczyliśmy
- dla CSM za walkę o cuda do końca.

Personalnych podziękowań sporo by było, ale ograniczę się do dwóch osób - AdaGrecos - najlepszy kierownik budowy i Hasło - ten to i z pustego naleje :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no nic pozostaje mi pogratulować wygranej i osiągnięcia celu jaki był zamierzony. Ale ja wiedziałem że się uda choć też pamiętam te zrezygnowanie graczy ZP :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale zwycięstwo smakuję lepiej bo jeszcze chwilę temu pisano o nas, że jesteśmy uszczypliwi bo przegrywamy.. a tutaj taki psikus. Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz...Mądre przysłowie.. To o kolosie na glinianych nogach też tutaj dobrze pasuje..
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale zwycięstwo smakuję lepiej bo jeszcze chwilę temu pisano o nas, że jesteśmy uszczypliwi bo przegrywamy.. a tutaj taki psikus. Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz...Mądre przysłowie.. To o kolosie na glinianych nogach też tutaj dobrze pasuje..

A ty jakąś kronikę piszesz? Gall Anonim nowożytnej ery?
smiley_emoticons_hust.gif
Żaden psikus, niektórzy już 2-3 tygodnie przed cudami wiedzieli o tym, że wygracie i to nawet bez zbędnej organizacji.A ty się podniecasz nie wiadomo czym. Nadgorliwość gorsza wiadomo od czego, schowaj klawiaturę i tyle. Prawda jest taka, że wygraliście i to wszystko, po co więcej o tym ględzić?

A od siebie - pozwolę sobie podsumować ten świat i gadajcie sobie co chcecie, to tylko moja opinia, jak macie inną to mam to gdzieś, nie spinajcie się z powodu mojej, bo nie zamierzam niczego i nikomu czegokolwiek udowadniać.

Świat wygrał naprawdę słaby sojusz, mowa o Bumach, którzy wygrali świat tylko dzięki sprzyjającym okolicznościom - czyli dzięki konfliktowi na linii CSM a ZP. A ZP? ZP nie było w stanie samo wygrać świat, gdyby spróbowali stanąć w szranki z CSM bez pomocy Bumów - to bez względu na wynik miałbym do nich ogromny szacunek. A tak..skorzystali z Bumów, które co trzeba akurat im przyznać - doskonale przygotowali się pod cuda - mam na myśli lokalizację i opanowanie terenu pod cuda, jednak militarnie to słaby sojusz. ZP samo od początku chciało jednego - by to CSM nie wygrało świata, a kto wygra - to już nieistotne, dyplomacja ZP owszem, skuteczna - pakty/pony z sojuszami prawie wszystkimi na świecie - pokroju kohorty słowian
smiley_emoticons_hust.gif
A CSM? CSM popełniło wydaje mi się jeden podstawowy błąd - że nie ruszyło na ZP na samym początku, nie byłoby wtedy LA, kombinacji ZP itp. Bo to się działo było naprawdę wielkim dziwactwem - ZP nie atakowało CSM z wzajemnością ...bo starzy znajomi z uchodźców bla bla itp., a tak naprawdę LA to byli w 90% gracze pochodzący z dawnych uchodźców, a w ZP zostali gracze, którzy przybyli do ZP np.z Rikitiki:)

Naprawdę dziwny świat i dobrze, że się skończył;) A dla zachwyconych własnym sukcesem - to tylko wirtualna koronka, z czego ta radość?:)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj yavus przestań. Ludzie grali, żeby wygrać, to się cieszą. Formalna nagroda jest jaka jest, ale prawdziwą jest fakt pokonania wszystkich, no i kozacka sława. Jak najbardziej jest się z czego cieszyć, dyskredytowanie zwycięzców nie umniejsza ich zwycięstwa.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ty jakąś kronikę piszesz? Gall Anonim nowożytnej ery?
smiley_emoticons_hust.gif
Żaden psikus, niektórzy już 2-3 tygodnie przed cudami wiedzieli o tym, że wygracie i to nawet bez zbędnej organizacji.A ty się podniecasz nie wiadomo czym. Nadgorliwość gorsza wiadomo od czego, schowaj klawiaturę i tyle. Prawda jest taka, że wygraliście i to wszystko, po co więcej o tym ględzić?

Naprawdę dziwny świat i dobrze, że się skończył;) A dla zachwyconych własnym sukcesem - to tylko wirtualna koronka, z czego ta radość?:)

Akurat to CSM założył na FO literackie kółko anonimów
smiley_emoticons_biggrin.gif
. I jest się czym ekscytować, bynajmniej nie mówię tu o blaszkach
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

ZP samo od początku chciało jednego - by to CSM nie wygrało świata, a kto wygra - to już nieistotne, dyplomacja ZP owszem, skuteczna - pakty/pony z sojuszami prawie wszystkimi na świecie - pokroju kohorty

Hmmm, troszkę ciśniesz w tym miejscu CSMowi - wszak Kohorta i Paxy to byli dość długo ich główni przeciwnicy
smiley_emoticons_biggrin.gif
.

ZP od początku do końca walczył z godnym przeciwnikiem - Z TDD, którzy w pewnym momencie stali się sojuszem podupadłym, wskrzesili siły, opanowali m65 i walczą teraz z dużą klasą.

A CSM? CSM popełniło wydaje mi się jeden podstawowy błąd - że nie ruszyło na ZP na samym początku, nie byłoby wtedy LA, kombinacji ZP itp. Bo to się działo było naprawdę wielkim dziwactwem - ZP nie atakowało CSM z wzajemnością ...bo starzy znajomi z uchodźców bla bla itp., a tak naprawdę LA to byli w 90% gracze pochodzący z dawnych uchodźców, a w ZP zostali gracze, którzy przybyli do ZP np.z Rikitiki:)

No i co by się stało, gdyby ruszyli?
Spodziewałam się intensywnej, krwawej wojny, a co wyszło... cóż, chyba wiadomo
smiley_emoticons_smilenew.gif
.
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ty jakąś kronikę piszesz? Gall Anonim nowożytnej ery?
smiley_emoticons_hust.gif
Żaden psikus, niektórzy już 2-3 tygodnie przed cudami wiedzieli o tym, że wygracie i to nawet bez zbędnej organizacji.A ty się podniecasz nie wiadomo czym. Nadgorliwość gorsza wiadomo od czego, schowaj klawiaturę i tyle. Prawda jest taka, że wygraliście i to wszystko, po co więcej o tym ględzić?

A od siebie - pozwolę sobie podsumować ten świat i gadajcie sobie co chcecie, to tylko moja opinia, jak macie inną to mam to gdzieś, nie spinajcie się z powodu mojej, bo nie zamierzam niczego i nikomu czegokolwiek udowadniać.

Świat wygrał naprawdę słaby sojusz, mowa o Bumach, którzy wygrali świat tylko dzięki sprzyjającym okolicznościom - czyli dzięki konfliktowi na linii CSM a ZP. A ZP? ZP nie było w stanie samo wygrać świat, gdyby spróbowali stanąć w szranki z CSM bez pomocy Bumów - to bez względu na wynik miałbym do nich ogromny szacunek. A tak..skorzystali z Bumów, które co trzeba akurat im przyznać - doskonale przygotowali się pod cuda - mam na myśli lokalizację i opanowanie terenu pod cuda, jednak militarnie to słaby sojusz. ZP samo od początku chciało jednego - by to CSM nie wygrało świata, a kto wygra - to już nieistotne, dyplomacja ZP owszem, skuteczna - pakty/pony z sojuszami prawie wszystkimi na świecie - pokroju kohorty słowian
smiley_emoticons_hust.gif
A CSM? CSM popełniło wydaje mi się jeden podstawowy błąd - że nie ruszyło na ZP na samym początku, nie byłoby wtedy LA, kombinacji ZP itp. Bo to się działo było naprawdę wielkim dziwactwem - ZP nie atakowało CSM z wzajemnością ...bo starzy znajomi z uchodźców bla bla itp., a tak naprawdę LA to byli w 90% gracze pochodzący z dawnych uchodźców, a w ZP zostali gracze, którzy przybyli do ZP np.z Rikitiki:)

Naprawdę dziwny świat i dobrze, że się skończył;) A dla zachwyconych własnym sukcesem - to tylko wirtualna koronka, z czego ta radość?:)
zważywszy że najpierw wyczyściliśmy sobie m35 a później m45 to tak sojusz słaby i nie godny wygrania świata
no tak CSM wypowiedziało nam wojnę i na jednej psełdo akcji się skończyło
Novi mega siła którą swoją determinacją i uporem niegodny sojusz rozjechał
i tu ukłon dla TDD za pomoc w obronie i wspólne akcje na nich
Dzięki bez was było by trudniej
co do cudów a to nie bobki wygrywają cuda
jak by nie patrzeć trzeba lubić budować :cool:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja wbijać szpilę to najgłębiej ;)

Gratulację dla wszystkich graczy którzy brali udział w projekcie Cudaków Bumy - Zimny Prysznic.
Jednym słowem MIAZGA :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Strona Ciemna Mocy upokorzona /// wielka była pycha a teraz czmychnęli

Dziecko nie wkleja obrazków /// film gotowy już na jutuba nie trafi

Na gratulacje nie zdobyła się rada Ciemna /// mali są to gracze

7 cudów być miało /// 7 lat wstydu będzie

ostatni wpis

pozdrowienia obiecane dla: Suski, Redka, Maranta i Manfred oraz ludzi północy i południa

papa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No i co by się stało, gdyby ruszyli?
Spodziewałam się intensywnej, krwawej wojny, a co wyszło... cóż, chyba wiadomo
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

Nie chcę wam się wtrącać do dyskusji :D ale pragnę przypomnieć że to podstawowy błąd w założeniach tych mocnych sojuszy,przykładów jest wiele,aż palców nie starcza,ostatnim takim głośnym był SiH z Zakros,niby jest ekipa ale oczywiście nikt nie pomyślał że będą problemy :D

Przynajmniej wystąpiła ciekawa sytuacja i tutaj,krótka piłka i po graniu.Szczerze myślałem że ciemniaki coś z siebie wycisną ,ale widocznie ta gra już zeszła na psy :D Cóż za błędy trzeba płacić.

Szkoda trochę,szkoda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jakby Ciemni wygrali to Adrian by tutaj grał a jak przegrali to jego tutaj nie było i on nie grał
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciekawi mnie jak długo owce mogą iść w ciemno za baranami.. Czy jak im się karzę skakać to bez sprzeciwu skoczą?

Cios poniżej... kolana

Kolano.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

O, to tak a propos tych urlopów w przyczyn prywatnych
smiley_emoticons_lol.gif
?
 
Do góry