Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bardziej chodziło mi o to że z tego co sobie obserwowałem to jedyne miejsca gdzie jest więcej niż jeden sojusz. Bo południe zdominowali kopsnij, zachód to no mercy, północ riki jedynie wschód jest jeszcze mieszany. O centrum nie wspominam bo wiadomo czyj

To, że gdzieś jest więcej niż jeden sojusz, to o niczym w sumie nie świadczy. Choćby na takim M45 są głównie trzy sojusze i co z tego wynika? A no nic...choć pewnie więcej walki jest niż na M64, gdzie jest jeden sojusz i dalej nic więcej:)
 

DeletedUser11063

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co do 45 zgoda ale jeśli chodzi o 64 to sam zobacz, masz tam bękarty, greków, resztki żelaznych, legion (chodzi mi o tereny przygraniczne). Może nie dzieje się w tej chwili dużo ale wystarczy odpalić granat i może ciekawie się tam dziać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co do 45 zgoda ale jeśli chodzi o 64 to sam zobacz, masz tam bękarty, greków, resztki żelaznych, legion (chodzi mi o tereny przygraniczne). Może nie dzieje się w tej chwili dużo ale wystarczy odpalić granat i może ciekawie się tam dziać.

grekow nie ma, 90% na urlopie :D wojo mi sie kisi :/
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

grekow nie ma, 90% na urlopie :D wojo mi sie kisi :/

no to brać się za kolejnych to się nie będzie kisiło

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co widzę to już chyba tylko na M54 i M64 dzieją się jakieś ciekawsze rzeczy.

Tak piszą tylko i wyłącznie osoby co są zapatrzeni na siebie.

Na każdym morzy coś się dzieje ale jak Ty jesteś na jednym lub dwóch morzach to skąd możesz wiedzieć.

To że nie ma Ciebie na M55 to nie znaczy że tam wszyscy leżą i nic nie robia.
 

DeletedUser11063

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie mówię że tam nic się nie dzieje. Tam głównie Wy walicie kopsnij i wzajemnie. Chodziło mi o to że na 64 jest jeszcze największa mieszanka sojuszów. I nie nie jestem zapatrzony w siebie...
Swoją drogą na 55 zaczynałem ale niestety nie udało się wybronić tego co się działo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Największa mieszanka sojuszy, czy też "sojuszy"...a może chodzi Ci o pojedyncze miasta różnych sojuszy? Nic Śmiesznego ma jedno miasto, Kopsnięci podobnie, a HH nawet dwa :) Rikitiki zaszaleli i mają trzy, a Dorośli nawet 7. Astronomiczne cyfry...

M64 jest praktycznie zawładnięte przez jeden sojusz...to już bardziej różnorodnie jest na M44 zachowując wszelkie proporcje ilości miast na danym morzu:) A M54 i M55 zdecydowanie się w tej kwestii wyróżniają. A walki z tego co widzę toczą się jeszcze na wielu innych frontach.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam się cięszę domki buduje :) Wkońcu cisza i spokój:)
 

DeletedUser22236

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam się cięszę domki buduje :) Wkońcu cisza i spokój:)
Dawaj do nas:) U nas tez cisza i spokoj.
Kopsnieci rozczarowali mnie... praktycznie nie atakuja. Nieznalem ich, ale slyszalem o nich dobre opinie a puki co to moze przeprowadzili jedna zgrana akcje na sojusz smierci... a kiedy na nas? Doczekamy sie???;)
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dawaj do nas:) U nas tez cisza i spokoj.
Kopsnieci rozczarowali mnie... praktycznie nie atakuja. Nieznalem ich, ale slyszalem o nich dobre opinie a puki co to moze przeprowadzili jedna zgrana akcje na sojusz smierci... a kiedy na nas? Doczekamy sie???;)

Przykro nam.
Rozumiem jesteście bardzo niecierpliwi, ale my mamy tyle czerwieni na około i tak jakoś pada, że zawsze trafiacie na koniec kolejki.
Ale cieszymy się z Waszych odwiedzin.
 

DeletedUser22236

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przykro nam.
Rozumiem jesteście bardzo niecierpliwi, ale my mamy tyle czerwieni na około i tak jakoś pada, że zawsze trafiacie na koniec kolejki.
Ale cieszymy się z Waszych odwiedzin.

tyle odwiedzin ale kawy jeszcze nie dostalem:p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam się cięszę domki buduje :) Wkońcu cisza i spokój:)

Zapomniałeś dodać, że robisz tez ostre zaciągi w okolicy i zbliża się chwila zemsty
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zapomniałeś dodać, że robisz tez ostre zaciągi w okolicy i zbliża się chwila zemsty
smiley_emoticons_biggrin.gif

o prosze lolo zmartwychwstał :)
a juz myslałam ze znowu wakacje na bora bora ;)
a gdziez to nam redzia znikneła ?
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a gdzie to jest? może i ja zawitam

Oj ja się nie ukrywam. Zlokalizować łatwo jeżeli ktoś jest chętny.
Ale póki co to od sojuszu Nic śmiesznego mam kawałek.
Chociaż idziecie w takim tempie, że pewnie kiedyś zawitasz.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dżizus , kat sadysta :)
biedna redzia juz gorzej chyba trafic nie mogla :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kochanie Bydlaku już skończyłam myć okna, co mam teraz zrobić? Zgadzam się na wszystko, tylko nie bij
smiley_emoticons_frown.gif
 
Do góry