Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

smiley_emoticons_lol.gif


zabawny post, mi system nie robi różnicy :) ale nie lubie nowego mimo ze taki swiat jako pierwszy wygralem
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To wszystko jest bardzo proste.

Są tacy co wygrywają zawsze bez różnicy jaki system. Inni tylko na jednym z nich. Są tez tacy co wszędzie przegrywają i do tej kategorii zaliczamy doktorka.
smiley_emoticons_biggrin.gif

Sam należe do takich co przegrywam wiekszość światów mimo iż gram na jakimś poziomie a z prostej przyczyny świat wygrywa zgrany zespół ludzi grający na bardzo wysokich obrotach.Tak więc kolego nie przypisuj sobie zasług to po pierwsze.

Po drugie trochę życia już tu straciłem na tym grepolis i powiem ci że doktorek jest jednym z lepszych graczy i pobił by umiejętnościami bite 90% wszystkich graczy u was w sojuszach:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale to nie ma co pisać zaraz zobaczysz co zacznie takowy MG34 wypisywać....
Jak on nie jest dobry itd ale nigdy nie widziałem nawet na starym podboju żeby cokolwiek zrobił i pokazał swoje umiejętności a wiochy miał obok mnie nawet przewagę sojuszową i niestety się nie doczekałem niczego jedynie mury pobudował na 25 wstawił 600 szybkich i sie chwalił że sojusz nie ma co z defem robić a ja miałem mur 0 i tylko offa w mieście na kliny
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sam należe do takich co przegrywam wiekszość światów mimo iż gram na jakimś poziomie a z prostej przyczyny świat wygrywa zgrany zespół ludzi grający na bardzo wysokich obrotach.Tak więc kolego nie przypisuj sobie zasług to po pierwsze.

Po drugie trochę życia już tu straciłem na tym grepolis i powiem ci że doktorek jest jednym z lepszych graczy i pobił by umiejętnościami bite 90% wszystkich graczy u was w sojuszach:)

Post był oczywiście skrótem myślowym. Raz się przegrywa a raz wygrywa. Mam nadzieję, że jak mnie w końcu po tylu latach ktos gdzieś zleje, to będę miał tyle klasy co Ty tutaj i pogratuluję tylko lepszemu.

Są jednak tacy dla których każdy to "słup" i ktoś gorszy a porażka równa się od razu stekom wyzwisk. I takich się tępi wszędzie i dlatego //ciach// im więcej pyskuje tym częściej kończy szarakami, urlopami i innymi formami ucieczki w popłochu ze świata.
Na FO też nikt go poważnie traktować nie będzie.
I tak będzie wszędzie gdzie będę miał konto.
Dla miłych trzeba być jeszcze milszym a dla...no chyba nie muszę kończyć
smiley_emoticons_smilenew.gif


Btw. To był jeden z powodów dlaczego nigdy nie mieliście szans dogadać się z nami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No Panowie.
Ja myślałam, że to my kobiety się drapiemy i czy tam wzajemnie obrzucamy błotem.
Ale macie zdecydowanie do tego większy talent. Gdzie te czasy, że jeden z drugim dali sobie po gębie potem poszli na coś mocniejszego i był spokój. A tu spinki słowne? Który ma większe ego :D
Zaginęli Ci prawdziwi mężczyźni. :(
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No widzisz jaki dziwny zbieg okoliczności, że zawsze masz po pupie co? Nigdy cię to nie zastanowiło?
smiley_emoticons_lol.gif

Lolek o czym ty mówisz po pupie to mnie może moja kobieta klepać a nie ktoś na grepolis.
Daj już spokój bo zawsze masz głupie zaczepki jak by ci czegoś brakowało.
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No Panowie.
Ja myślałam, że to my kobiety się drapiemy i czy tam wzajemnie obrzucamy błotem.
Ale macie zdecydowanie do tego większy talent. Gdzie te czasy, że jeden z drugim dali sobie po gębie potem poszli na coś mocniejszego i był spokój. A tu spinki słowne? Który ma większe ego :D
Zaginęli Ci prawdziwi mężczyźni. :(

https://www.youtube.com/watch?v=hCUgkUUufBo

wygineli z dinozaurami :p
no panowie cos mi sie zdaje tak zerkajac na waszą uprzejma wymiane zdan , ze ktorys dzis na bora bora poleci ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie chciałam tutaj nikogo urazić raczej zmienić kierunek dialogu. I wielu takich "rycerzy" spotkałam.
Mądrzy ludzie wiedzą, że wdawanie się w rozmowy na pewnym poziomie do tego poziomu każdego sprowadzi.
Słuchaczy nie będzie to i występy się skończą. Nikt sam do siebie gadać nie lubi.;)

Nie no jeden jest

akuku :)

jak się Wam jeden jeszcze ostał to pielęgnujcie.;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No Panowie.
Ja myślałam, że to my kobiety się drapiemy i czy tam wzajemnie obrzucamy błotem.
Ale macie zdecydowanie do tego większy talent. Gdzie te czasy, że jeden z drugim dali sobie po gębie potem poszli na coś mocniejszego i był spokój. A tu spinki słowne? Który ma większe ego :D
Zaginęli Ci prawdziwi mężczyźni. :(

ciężko komuś dać po gębie poprzez grepo :) gdyby tak było myśle, że takich pojedynków było by wiele i nie wiem czy by się piwem kończyły :)
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No jeśli u was są takie niewiasty to czekam na zaproszenie :)

U nas są tylko takie niewiasty co o sojusz-owych mężczyzn dbają, doceniają ich i dopieszczają :eek:
Tylko nie wiem czy będą chcieli się nami podzielić.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No jeśli u was są takie niewiasty to czekam na zaproszenie :)

ja tam naszych chlopakow uwielbiam ;)
wybacz ...zamieniac nie zamierzam , zeby potem nie było
zamienił stryjek siekierke na kijek ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

U nas są tylko takie niewiasty co o sojusz-owych mężczyzn dbają, doceniają ich i dopieszczają :eek:
Tylko nie wiem czy będą chcieli się nami podzielić.

spokojnie ja też będę sojuszowy facet - na pewno mnie polubią :) a wiec idę do was kochane ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja tam naszych chlopakow uwielbiam ;)
wybacz ...zamieniac nie zamierzam , zeby potem nie było
zamienił stryjek siekierke na kijek ;)

tak tak ale kto tu stryjek a kto kijek ?? :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no nie wiem czy nam w soju -cenzura- potrzebna :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no nie wiem czy nam w soju -cenzura- potrzebna :p

czekaj czekaj, jak dobrze pamiętam pisałaś mi chyba wczoraj że:

driny i szlugi to dwa sojusze które nie mają ze sobą nic wspólnego.
A z tego co widzę to koleżanka Elsini jest w szlugach a Ty w drinach a ja nie chce z Tobą bo Ty zło wcielone - ja chce do szlug
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

czekaj czekaj, jak dobrze pamiętam pisałaś mi chyba wczoraj że:

driny i szlugi to dwa sojusze które nie mają ze sobą nic wspólnego.
A z tego co widzę to koleżanka Elsini jest w szlugach a Ty w drinach a ja nie chce z Tobą bo Ty zło wcielone - ja chce do szlug
to idz sobie :)
tam napewno bedzie ci dobrze :)
 
Do góry